Age Control 35+, Krem na dzień przeciw zmarszczkom mimicznym

Age Control 35+, Krem na dzień przeciw zmarszczkom mimicznym

Krem na dzień przeciw zmarszczkom mimicznym. Zawiera Biopeptox - neurokosmetyk rozluźniający mięście i wygładzający zmarszczki mimiczne.

Krem zawiera proteiny sezamu zapewniające lifting i nawilżenie skóry, nawilżający wyciąg drożdżowy, kolagen wypychający zmarszczki od zewnątrz oraz fitry UVA i UVB o faktorze 15.

Cena: ok. 16-19zł/ 50ml

Mój typ!

Używam tego kremu już od kilku lat, właśnie skończyłam kolejne opakowanie...
Mojej cerze od początku bardzo służył. Po wielu zdradach na rzecz innych kremów zawsze do niego wracałam. Nie zapycha, cera robi się po nim miękka, jędrna taka wypełniona od środka. Krem dobrze się wchłania, po kilku minutach nie widać go a pomimo to cera jest nawilżona w sam raz. Nie narzekam jak dotąd na zmarszczki pomimo tego, iż jestem przed magiczną 40-tką :) nie wiem czy to zasługa dobrych genów czy tego kremu ale bardzo sobie go chwalę :)

Używam tego produktu od: nie pamiętam od kiedy ale już kilka lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

słaby

Mam cerę mieszaną, którą łatwo nawilżyć, jednak ten krem nie radzi sobie z tym w ogóle.

Po nałożeniu na twarz bardzo się ona świeci, za pierwszym razem byłam wściekła, jak zobaczyłam tą tłustość. Po chwili jednak krem ładnie się wchłonął, buzia stała się matowa, ale jednocześnie całe nawilżenie/natłuszczenie znikło i pojawiło się nieprzyjemne napięcie, zwłaszcza na policzkach.

Nie lubię wyrzucać kosmetyków, ale ten krem wybitnie mnie nie leży, bo wymaga bardzo częstego smarowania, co jest kłopotliwe i możliwe jedynie, gdy nie wychodzę z domu. Prawdopodobnie zużyję go do końca, bo ładnie pachnie i ma fajną konsystencję, ale przestrzegam posiadaczki suchej cery, aby omijały go szerokim łukiem.

Przeciętniak

Skuszona pozytywnymi opiniami na wizażu zakupiłam pod wpływem impulsu w Rosmanie. Cena stosunkowo niska i niestety jakościowo ten krem jest według mnie także bardzo średni. Ma dziwny zapach
i przede wszystkim bardzo słabo nawilża- czułam lekkie wysuszenie skóry po użyciu zamiast odżywienia.Efektu przeciwzmarszczkowego nie zauważyłam. Jedyny plus - nie zapchał mi porów ale poza tym nie zrobił raczej nic.
Na pewno ponownie nie kupię.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu

Eris film 1

Sama nie wiem

Kupiłam ten krem w pakiecie, razem z jego nocnym odpowiednikiem. Ten drugi okazał się rewelacyjny, jeśli zaś chodzi o krem na dzień mam mieszane uczucia.

+ ma przyjemną, lekką konsystencję
+ nie uczula
+ ładnie pachnie
+ jest wydajny
+ ma przystępną cenę

- słabo nawilża, raczej nie polecam go osobom z suchą skórą
- buzia się po nim błyszczy, a makijaż kiepsko się trzyma
- zatyka pory, mogą wyskakiwać po nim drobne niespodzianki.

Jest to zwykły krem nawilżający, dla osób nie posiadających specjalnych problemów ze skórą.

słabizna!

Kupiłam skuszona niską ceną. Nie spełnia obietnicy o spłyceniu zmarszczek mimicznych. Trochę nawilża, ale na krótko. Nic specjalnego. Zabrakło mi jakiegoś wypełnienia zmarszczek czy też lepszego nawilżenia . Nie polecam.

Nie lubimy się wzajemnie ;)

Miałam kilka kremów z różnych serii tej firmy. Jak na razie, jedynie ten dla cery wrażliwej był ok, natomiast żaden z pozostałych nie spełnił swoich obietnic, ani też nie przypadł mi do gustu.
Ten krem, choć tani, miał dobre recenzje, dlatego się nań skusiłam. Niestety, po pierwsze, ma zabójczy zapach. Sama nuta nie jest zła, ale specyfik pachnie zbyt silnie, jak na krem do twarzy, co może podrażniać. Kolejnym minusem jest to, że się roluje pod podkładem, a nawet wtedy, gdy się go ciut więcej nałoży bez podkładu. Jeszcze jedno "nie", to to, że wyraźnie zwiększył wysyp pryszczy na twarzy i dekolcie. Dlatego ja jestem na nie. Aha, może trochę za mało czasu upłynęło, żeby napisać coś o jego domniemanym działaniu przeciwzmarszczkowym, ale nie zauważyłam, żeby napinał/wygładzał skórę, więc też nie sądzę, żeby zrobił to po kolejnym miesiącu. Po prostu produkt nie dla mnie.
Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 i ostatniego

Całkiem przyzwoity

Dobry nawilżacz za niewielkie pieniądze.
Nieźle sprawdził się przy cerze normalnej, aczkolwiek nie jest bez wad.

Plusy:
1. Dostępność i cena;
2. Wydajność - wystarczył mi na ponad 4 miesiące;
3. Szybko się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu;
4. Lekka konsystencja, niekomadogenny;
5. Zapewnia dobry poziom nawilżenia jak na lekki krem na dzień;
6. Nadaje się pod makijaż;
7. Nie podrażnia skóry w okolicach oczu;
8. Dzięki niemu skóra jest nawilżona, miękka w dotyku, lepiej wygląda.

Minusy:
1. Nie zauważyłam większego wpływu na niewielkie zmarszczki mimiczne, a mam zdecydowanie mniej lat niż 35...;
2. Opakowanie - nie przepadam za kosmetykami w słoiczkach, mimo, że to prezentuje się efektownie.

Warto go wypróbować, bo chociaż szału nie ma, to jednak efekt jaki zapewnia (w przypadku cery normalnej) uważam za zadowalający.

Używam tego produktu od: 02.2011 r.
Ilość zużytych opakowań: Jedno.

taki sobie

Krem nie jest zły, jednak kupiłam go po to, aby był dobrą bazą pod makijaż - nawilżał i nie przetłuszczał cery, bo takową mam. Jego największą wadą jest fakt, że nie nawilża tak, jakbym sobie tego życzyła. Bardzo szybko się wchłania i jest to jego niewątpliwą zaletą, pozostawia delikatny film, ale nie klejący, tylko taki... satynowy. Jednak z nawilżaniem ma problemy i niestety nawet z suchymi skórkami sobie nie radzi. Na pewno będzie dobry dla cer niewymagających. Plusem jest niewygórowana cena, ale więcej go nie kupię. Zdecydowanie lepsze efekty miałam po kremie z Olay. Działania p-zmarszczkowego nie zauważyłam.

dziwne odczucia

Skusilam sie na ten kremik bo choc nie mam 35 lat stwierdzilam ze najwyzszy czas sprobowac czegos na pierwsze zmarszczki i spadek napiecia skory, kremik byl akurat w promocji no i zachecily mnie recenzje

Krem w szybkim tempie wchlania sie w skore, moge go nakladac i nakladac a skora wciaz go pije, nie pozostawia tlustego filmu na twarzy wiec to plus, posiada filtr wiec nie mozna narzekac,napina skore troszeczke, ale niestety nie pomaga mi zwalczyc okropnosc suchosc skory wrecz zluszczanie na policzkach, wogole nie podraznia, skora jest gladka ale na chwile, bo za jakas chwile znow czuje szorstkosc na policzkach :( przyjemnie pachnie :), opakowanie za ciezkie :(
kremik niestety wogole nie nawilza, narazie go odstawilam, musze podratowac moja zluszczajaca sie skore czyms innym, moze nie jest najodpowiedniejszy na skore po zimie, bo gdyby rzeczywiscie dobrze nawilzyl moja skore i zlikwidowal zluszczanie bylby idealny
mnie niestety nie pomogl ale tez nie zaszkodzil, mozna sie skusic

Super cena. Krem nic specjalnego.

Normalny krem, nawilża, lekko napina skórę, ale niestety długo się wchłania i zostaje na brwiach...tak sie mazi :-) I niestety szczypie gdy ma się podrażnioną buzię, albo machnie sie przez przypadek po oku.
Mam 35 lat i myślę,że do działania przeciwzmarszczkowego potrzeba jednak czegoś więcej. Minusem jest równiez pudełeczko- szklane i ciężkawe, poza tym brzydko zaprojektowane.
Plusem-cena.

najlepszy za te cene

Co prawda brakuje mi kilku lat do 35, ale skusilam sie na ten krem z uwagi na ogromne zadowolenie z kosmetykow DAXa. Nie oczekiwalam po nim wygladzania zmarszczek, bowiem nie wierze by kremy ogolnodostepne o niskim stezeniu skladnikow przeciwzmarszczkowych, redukowaly je skutecznie.
Mam cere problemowa, alergiczna, mieszana.
Zalety:
- lekka konsystencja
- swietnie sie rozprowadza, dobrze wchlania, nie roluje
- niska cena
- duzy plus za filtry UVA i UVB, poniewaz mam sklonnosci do plam poslonecznych
- nie zostawia lepkich plam, swietny pod pudry i fluidy

Wady:
- szklane bardzo ciezkie opakowanie - krem upadl mi na ziemie a szklo roztrzaskalo na tysiace drobinek, krem oczywiscie juz byl nie do uzytku - konkludujac, wole plastikowe opakowania i tubki, bo mimo, ze brzydsze, to jednak praktyczniejsze

Używam tego produktu od: 3 m-ce
Ilość zużytych opakowań: 2 sloiczki

Jak na razie ok :)

Używam tego kremu już od 3 miesięcy, początkowo bałam się, ze będzie zapychał mi pory, ale jak na razie nie mam z tym problemu.
Krem dość szybko się wchłania, nie matuje, ale nikt nie obiecuje matowania, ale nie powoduje jakiegoś strasznego świecenia. Dobry pod makijaż, podkład się na nim nie roluje. Nawilżenie jest w porządku, ale działania przeciwzmarszkowego nie zauważyłam - mam jedna niewielka zmarszczkę na czole, krem nic z nią nie zrobił. Mnie nie zapycha, ale mojego męża tak, miał po nim wysyp kilku pryszczy, warto zerknąć na sklad, "zapychanie" to sprawa indywidualna

aqua, isohexadecane, dicaprylyl carbonate, caprylic/capric triglyceride, glucose, chondrus crispus, xanthan gum, glyceryl stearate, ceteareth-20, ceteareth-12, cetearyl alcohol, cetyl palmitate, butylene glycol, laureth-2, hydroxyethylcellulose, acetyl dipeptide, 1-cetyl ester, glycerin, hydrogenated poly-1 decene, ammonium acryloyldimethyltaurate/vp copolymer, tocopheryl acetate, dimethicone, triethanolamine, ethylparaben, methylparaben, bha, disodium edta, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol, parfum, c.i. 16035

Nie jest to KWC, ale bardzo przyzwoity kremik za małe pieniądze, będę go kupować, dopóki nie znajdę czegoś lepszego ;)