Nutrissime, Krem aktywujący na dzień przeciw wysuszaniu skóry

Nutrissime, Krem aktywujący na dzień przeciw wysuszaniu skóry

Ceramidy zawarte w NUTRISSIME stymulują naturalną produkcję lipidów, aby skóra mogła wytwarzać własne lipidy tak jak skóra normalna. Krem odżywia skórę i zapewnia 24 - godzinny komfort. Bogaty w omega 3 i 6, podstawowe kwasy tłuszczowe, NUTRISSIME odżywia skórę i daje jej natychmiastowe uczucie komfortu. Odtwarza naturalną barierę ochronną skóry. Codziennie chroni przed promieniami UVA/UVB. Już od pierwszego zastosowania, skóra jest intensywnie odżywiona, natychmiast odzyskuje wszelkie cechy skóry normalnej: długotrwały komfort i elastyczność. Krem łatwo wnika w skórę. Nietłusta, kremowa konsystencja nie powoduje uczucia lepkości, czyniąc skórę gładką i aksamitną.

Cena: 35zł/ 50ml

najlepszy

Najlepszy krem nawilżający jaki miałam kiedykolwiek. Używam go na dzień i na noc, a moja skóra wręcz go pije. Miałam baaardzo wysuszoną skórę na twarzy (aż piekła), po zakupie tego kremu problem minął po dwóch aplikacjach. Idealna konsystencja, super pod makijaż.
Delikatny, piękny zapach. Nie przepadam jednak za słoiczkami

Ilość zużytych opakowań:1,5

Godny polecenia

Szukalam dlugo kremu dla siebie (mam mieszana-sucha cere),az wpadlam na ten.Ladnie nawilza skore i dlugo utrzymuje sie na twarzy.Ma dobra konsystecje,ladny zapach.Bardzo wydajna,nie uczula,nie przetluszcza.

Używam tego produktu od:3 lat
Ilość zużytych opakowań:kilka

Jest ok

Pamietam ten krem jescze z jego poprzedniej wersji nutriconfort, 8 lat temu......ta nowa wersja tez jest dobra, może faktycznie może zapychać, ale akurat na mojej bardzo suchej skórze, nie odczuwam tego efektu zapychania. Nie mam bowiem tendencji do zapychania porów.
Jedyny mankament to brak filtra SPF, ale kremy z tej półki cenowej raczej go nie mają albo mają bardzo niskie, które i tak praktycznie nie dają wiele.
Poza tym krem nawilża, lekko odzywia, nie jest tłusty ani świecący za co duży plus. Jest to jeden z moich ulubionych...........
Kiedyś stosowałam go i na dzień i na noc, jednak teraz uzywam na dzień a na noc jego odpowiednik nocny. Używam tego produktu od:kilka lat
Ilość zużytych opakowań:kilkadziesiąt opakowań

Niestety krem został wycofany, można się spytac o to na infolinii-szkoda.

WŁOSY lokówka objętość

moze i nawilza ale i zapycha

Kupilam ostatnio ten krem-kupilam go szybko(bo bylam na wyjezdzie w gorach i szukalam czegos nawilzajacego-a byl tani wiec sie skusilam)- sklad nie do konca mi sie spodobal no ale myslalam ze moze tym razem bedzie to dobry krem(taaaaa... taka nadzieje mam za kazdym razem gdy kupuje krem nawilzajacy)

Pierwszego dnia wrazenia super-krem swietnie nawilza,wygladza,jednak po kilku dniach stosowania(a stosowalam tylko ten krem wiec to napewno on)twarz zaczela mnie strasznie swedziec,a na policzkach zaczely tworzyc sie takie podskorne wielkie wulkany(nie dajace sie wycisnac).Ciekawa jestem co to za skladnik mnie tak urzadzil?Czytalam recenzje na forum makeupalley i jedna osoba miala identyczna reakcje na ten krem.
Ogolnie nie polecam tego kremu dla osob ze skora wrazliwa i sklonna do zapychania-po zanalizowaniu skladnikow na Forum Wizaz okazala sie ze ten krem ma sporo zapychaczy.Krem zuzyje do rak.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:zaczelam pierwsze

dla mnie idealny

Mam sucha cerę, która w zimie szczypie, jest napięta a kontakt z mrozem i wiatrem powoduje, że pojawiają się suche placki na policzkach. Bez tego kremu nie wyobrażam sobie zimy, jest idealny do suchej cery, łagodzi podrażnienia, trochę nawilża ale przede wszystkim delikatnie natłuszcza bez pozostawiania nieprzyjemnego filmu. Skóra szybko staje się miękka i gładka. Krem idealnie nadaje się do stosowania na dzień podczas zimy w miescie dla osób z cerą suchą, latem lub w przypadku cery normalnej lub tłustej jego konsystencja może okazać się trochę zbyt bogata. Dla mnie to numer jeden zimą, mam nadzieję że nie przestaną go produkować.

Używam tego produktu od:2 lat zimą

Bardzo dobra jakość

Prawdopodobnie długo nie zetknęłabym się z tym kremem, gdyby nie to, że kupiłam go rodzinie w prezencie i sporadycznie podbierałam. Okazało się, ze to strzał w 10-tke i prawdopodobnie zdradzę dla niego uzywany od czterech lat Nivea Visage Complete Protection .

Krem ma bialy kolor, puszysta konsystencję i piekny, choć mocny zapach. Ładnie nawilża, natłuszcza, lekko napina i wybledza - nie powoduje ani podraznień, ani nie zapycha (skóra sucha) dla mnie to właściwie ideał, choć ma dwie wady:

- cenę (opakowanie za 34-36 zł to lekka przesada, w promocjach schodzi to 30-stu)

- dość szybko sie zuzywa - konsystencja wymusza branie go w większej ilosci, wiec cenowo dla mnie nie jest optymalnie .

Ale podejrzewam, ze będę go uzywać długo - zdecydowanie to krem lepszy niz Vichy, Iwostin i Dermedic.

Używam tego produktu od:dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwa

Mój numer 1 !

Jestem zdziwiona, ze jeszcze nikt nie zgłosił, ani nie zrecenzował tego kremu, bo jest godny uwagi. To jest mój numer 1 na chłodniejsze pory roku. Krem ma bardzo przyjemną, puszystą konsystencję. Dobrze się rozprowadza i szybko wchłania, ale nie zostawia tłustej wartwy. Pachnie dosc intensywnie, ale przyjemnie. Dobrze nawilża i lekko natłuszcza. Moim zdaniem zdecydowanie przeznaczony dla skóry suchej. Ja go wolę od Nutrilogie 2.Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: co najmniej kilka