Nutrissime, Krem aktywujący na noc przeciw wysuszaniu skóry

Nutrissime, Krem aktywujący na noc przeciw wysuszaniu skóry

Ceramidy zawarte w Nutrissime stymulują naturalną produkcję lipidów, aby skóra mogła wytwarzać własne lipidy tak, jak skóra normalna. Krem odżywia skórę i zapewnia 24-godzinny komfort. Bogaty w omega 3 i 6, podstawowe kwasy tłuszczowe, Nutrissime odżywia skórę i daje jej natychmiastowe uczucie komfortu. Odtwarza naturalną barierę ochronną skóry. Wyjątkowa konsystencja zawiera oleosomy, aby zapewnić optymalne i precyzyjne rozprowadzanie składników aktywnych. Nutrissime działa w nocy, gdy proces odnowy komórkowej jest najbardziej intensywny, aby zapewnić najlepszą skuteczność przeciw wysuszaniu skóry. Już od pierwszego zastosowania intensywnie odżywia skórę, przywraca jej komfort, wygładza ją przez 24 godziny. Skóra uwolniona od suchości. Stopniowo odzyskuje wszystkie cechy skóry normalnej: długotrwały komfort i elastyczność.

Cena: 35zł/ 50ml

spełnia obietnice

bardzo dobry dla cery normalnej,rewelacyjnie nawilza-jestem bardzo pozytywnie zaskoczona,gdyz stosujac wiele kremow z L\'oreal jeszcze nigdy nie bylam tak zadowolona z efektu.nawilzenie jest naprawde wzorowe jak juz poprzednia recenzentka wspomniala.na zime nadaje sie nawet pod makijaz.nie zapycha porow,wygladza,cera wyglada naprawde dobrze i promiennie.polecam osobom ktore potzrebuja dobrego nawilzenia cery:)napewno siegne po niego ponownie.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1/50ml

wzorowo nawilża

To mój KWC.Uważam go za najlepszy w tej kategorii cenowej - średniopółkowy krem nawilżający na noc.Mam cerę mieszaną, skłonną do przesuszeń w okresie zimowym (suche powietrze w ogrzewanych pomieszczeniach).Nutrissime wyleczył mi mocno przesuszone, łuszczące się czerwone miejsca na twarzy, z którymi nie radziły sobie inne kremy.(Już wybierałam się z tym do dermatologa, myśląc, że to jakaś atopia.)
Nie jest zbyt tłusty, nie zapycha porów.
To jeden z nielicznych kosmetyków, do których wracam i kupuję ponownie.

Używam tego produktu od: kilku lat z przerwami

rewelacja z tej półki cenowej

Tak, napewno kupię! Jesli brac pod uwagę półke cenową średnią to ten krem jest bardzo dobry, z początku nie byłam nim zachwycona poniewaz bardzo szybko sie wchłonął i obawiałam sie że nie jest zbyt tresciwy, jednak rano obudziłam się bez uczucia ciagnięcia i nawet w kilka godzin po przebudzeniu, bez użycia kremu na dzień skóra była nawilżona. Jego cena jest atrakcyjna, wypada dobrze.....na 100% kupię.
Mam cerę bardzo suchą, skłonnną do zmarszczek i silnego uczucia ciągnięcia.

Używam tego produktu od:kilka op.
Ilość zużytych opakowań:kilka op

3 rodzaje dolnej kreski

Mój numer 1 !

Podobnie jak krem na dzień z tej serii, to mój hit. Przeznaczony zdecydowanie do skóry suchej. Dobrze odżywia, wyrównuje koloryt. Nie zapycha porów. Nie jest przesadnie tłusty i dobrze się go rozsmarowuje. Pachnie dość intensywnie, ale mnie to nie przeszkadza. Jesli nie zmienią receptury, to będę mu jeszcze długo wierna.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: co najmniej kilka

Nowa klasa nawilżania...

O pierwsza jestem!!:)

No jednego temu kremowi nie można odmówić...nawilża to on za dziesięć!
Zawsze mi się wydawało, że mam suchą skórę, ale ten krem to by chyba nawet papier ścierny zamienił a aksamit. Dla mnie przesada.
Co prawda po umyciu twarzy bardzo przyjemnie jest się posmarować tym kremem. Skóra dosłownie chłonie kosmetyk. Ustępuje napięcie typowe dla skóry suchej, nic się nie łuszczy, skóra jest "napita".
Rano niestety budzi nas uczucie lepienia i umęczenia. Moja twarz dosłownie płynie. Świecę się jak latarnia i widać, że co za dużo to niezdrowo. A kosmetyku daję naprawdę malutko przez co jest bardzo wydajny.
Ma bardzo ładny zapach...typowy dla kremów tej firmy.
Dla ekstremalnie suchej skóry:)

Ilość zużytych opakowań: cały czas pierwsze