Color n'fix (Szminka długotrwała)

Color n'fix (Szminka długotrwała)

Szminka o przedłużonej trwałości (ale bez przesady), dobrze się trzyma na ustach i dobrze nawilża. Nie wysusza ust. Ładne odcienie - ja mam Crazy Plum. Godna polecenia.

Cena: 30 zł

longlasting

Jest bardzo trwała. ma dużą zawartość pigmentu więc wysusza trochę usta. Jeśli naskórek jest gładki, rozprowadza się w miarę dobrze. Mam ją od wielu lat i mimo iż powinna już rozpaść sie ze starości - nic się z nią nie dzieje.
Więcej nie kupię bo mam parę innych longlasting do wypróbowania.

Używam tego produktu od:2 lata
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

OK!

Bardzo fajna szminka. Mam ja w odcieniu bardzo bladego perlowego rozu.
Szminka dosc dlugo trzyma sie na ustach, jet odpowiednio miekka, dobrze sie rozprowadza, ma trwale opakowanie.
Podoba mi sie tez jej zapach.
Jak bedzie okazja, to na pewno kupie sobie nastepna.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

fajna szminka

Po pierwsze, po kilku latach lezenia (co prawda w lodówce, ale zawsze) nie zaśmiedziała się dalej ślicznie pachnie. Dobrze się rozprowadza, dobrze się trzyma, ma ładne opakowanie i ładny kolor po nałożeniu, lekko transparentny. Produkt godny polecenia

Używam tego produktu od:nie wiem

depilacja jak się przygotować

zwykła, poprawna

Jest taka zwykła. Niezbyt wygodnie się nią maluje, ponieważ jest nieco transparentna i twardawa. Na ustach wygląda natomiast naprawdę ładnie -gładko i estetycznie. W palecie do wyboru bardzo ładne kolory.Trwałość przeciętna. Ogólnie kosmetyk nie najgorszy, ale dla mnie nie nadaje się do "powtórki"

ok

całkiem niezła szmineczka, ale nie jest to wielkie odkrycie...jest raczej średnio trwała i troszkę wysusza usta a przy tym bardzo uwidacznia wszekie pęknięcia czy łuszczącxe się skórki...ale za to na gładkich ustach prezentuje sie bardzo dobrze.Dosć łatwo się rozprowadza, ale muszę przyznać, że jest trosze zbyt twarda i transparentna...zeby osiągnąć pęłny kolor trzeba poćiągnoć nią usta conajmniej 3 razy...miomo to jednak jest bardzo ekonomiczna.Dodatkową zaletą jest duży wybór "ładnych" klorów i eleganckie proste opakowanie.

Bardzo dobra i trwała

Szminka jest b.dobra i trwała. Na ustach wytrzymuje kilka godzin bez poprawek. Nie wysusza ust. Kolor ładnie się prezentuje na ustach. Nie wymaga użycia konturówki (przynajmniej ja nie muszę). Dość lekka, prawie nie wyczuwalna na wargach.<BR>Jedna z lepszych pomadek jakie używałam.Ma ładny zapach.