Rzepa, Kuracja wzmacniająca

Rzepa, Kuracja wzmacniająca

Cena już od 6,89 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Kuracja wzmacniająca Rzepa przeznaczona jest dla włosów przetłuszczających się, ze skłonnością do łupieżu i wypadania. Zawiera bogaty zestaw aktywnych czynników - takich jak ekstrakt z czarnej rzepy oraz inne specjalnie wyselekcjonowane ekstrakty naturalne i składniki energizujące, aby wzmacniać włosy i skutecznie zmniejszać przetłuszczanie się skóry głowy. To specjalistyczny produkt do wcierania w skórę głowy, który pozwala osiągnąć dobre rezultaty przy regularnym stosowaniu.
Specjalna formuła neutralizuje charakterystyczny zapach czarnej rzepy i zwiększa komfort stosowania.

Nie zadziałała na mnie

Pamiętam, że któregoś razu kupiłam ją żądna zmiany po miesiącach stosowania Jantaru. Kuracja Joanny wychodziła podobnie cenowo, pojemność taka sama, więc pomyślałam czemu nie. Buteleczka starczała mi mniej więcej na miesiąc. I żeby nie było zużyłam jakoś 3 buteleczki, żeby dać jej szansę zadziałania i wydać jej rzetelną opinię.
Niestety nie zauważyłam właściwie nic. Nie mówię, że Jantar jest ideałem, gdyż po jego stosowaniu może też nie widzę buszu na głowie (o czym pisałam w recenzji tego produktu), ale Jantar chociaż sprawiał, że czułam taką przyjemną świeżość na skórze głowy i włosy były odbite u nasady. Jantar ma przyjemny zapach jak dla mnie, więc stosowałam go po umyciu włosów, gdyż tak mi odpowiadało. Rzepę stosowałam natomiast przed myciem, aczkolwiek zaznaczam, że nie smarowałam skóry głowy 15-30 min przed myciem (uważam, że to bez sensu i to za krótki czas na działanie) tylko używałam na noc a włosy myłam rano. Robiłam tak dlatego, że kuracja Joanny miała jednak specyficzny zapach. Lubię zapach rzepy i ogólnie takie ziołowe zapaszki, ale jednak ten aromat był mocno wyczuwalny i bardzo się przebijał, gdy kilka razy zastosowałam kurację na umyte włosy. Nie chciałam, żeby ten zapach był ode mnie wyczuwalny na każdym kroku przez otoczenie. Być może takie stosowanie nie dało szansy produktowi, nie wiem. Stosowałam tak jak byłam w stanie, używając produktu codziennie na noc dając mu szanse działać przez ok. 8h.
Do kuracji Joanny nie będę wracać, chyba, że coś mnie najdzie spróbować kiedyś jeszcze raz.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1338746].usefull || 0 }}% pomocna.

Marny efekt.

Stosowałam już kilka wcierek, między innymi Jantar, Seboradin,różne warianty Joanny.
Na na ich tle ta wypada najgorzej.
Nie jest to zły produkt i faktycznie przy dłuższym stosowaniu można zauważyć pewne efekty, ale ma kilka dyskwalifikujących go wad.
Przede wszystkim podrażnia skórę głowy i przyczynia się do powstawania łupieżu.
Alkohol zawarty we wcierce pomaga wniknąć drogocennym składnikom głębiej, ale jednocześnie zbyt częste stosowanie doprowadza do przesuszenia skóry głowy.
Wcierka pachnie podobnie jak szampon z tej linii. Mnie się zapach podoba. Kosmetyczna, czarna, zneutralizowana rzepa.Nie jest najgorszy.
Co ciekawe zauważyłam , że wcierka unosi włosy od nasady, oczywiście dawkowana z umiarem.
Buteleczka wystarczyła mi na 3 tygodnie codziennego stosowania dwa razy dziennie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1336156].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyzwoita wcierka:)

Stosowałam w celu wzmocnienia włosów po "pociążowym" wypadaniu.
+cena, nawet gdyby nie zadziałała, nie byłoby mi żal pieniędzy, groszowe sprawy
+aplikator - ten kto go wymyślił jest geniuszem!
+zapach, jestem wariatką! Kocham zapach rzepy, więc to była sama przyjemność
+działanie: nie podrażnia i nie wysusza skóry głowy, (aplikowałam każdego dnia dodatkowo masując chwilę opuszkami palców) usztywnia włosy u nasady, nie wzmaga przetłuszczania a wręcz pomaga z nim walczyć, po sporym czasie użytkowania mogę stwierdzić, że wzmocnił włosy :)

Nie wiem czy pomógłby w walce z nadmiernym wypadaniem, ale napewno polecam osobom szukającym czegoś na wzmocnienie osłabionej czupryny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1264166].usefull || 0 }}% pomocna.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Nie dla mnie

Efektów nie zauważyłam, ale wynikać to może z tego że używałam ten produkt przez krótki okres czasu , bo około miesiąc. Cena dobra, opakowanie również. Produkt bardzo wydajny, przez ten miesiąc zużyłam 1/6 opakowania. Niestety musiałam zakończyć moją kurację tą wcierka ze względu na zapach.. nie czułam się z nim komfortowo. Przez miesiąc stosowania moje włosy nie wzmocnily się. Raczej nie sięgnę po nią więcej, mimo że dalej stoi na mojej półce.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1254396].usefull || 0 }}% pomocna.

Dla mnie najlepsza

Ta wcierka ma ode mnie ogromny plus za mega wygodne opakowanie, warto je sobie nawet zostawić i przelewać do niego inne wcierki, które już tak wygodne nie są. Nie ma typowo mocnego zapachu czarnej rzepy, wręcz przeciwnie pachnie przyjemnie i ziołowo. Zawiera alkohol, ale mnie to nie przeszkadzało. Wręcz przeciwnie miałam wrażenie, że dzięki niemu włosy wyglądają całkiem dobrze następnego dnia, dlatego nie musiałam ich codziennie myć. Zaraz po nałożeniu skóra głowy jest odświeżona, a same włosy stają się lżejsze. Wcierka dobrze radzi sobie także z łupieżem i swędzeniem głowy. . Podsumowując, jest to bardzo fajny i tani kosmetyk wart wypróbowania. Po kuracji Rzepą włosy zaczęły rzeczywiście mniej wypadać i pojawiło się sporo baby hair. Na pewno jeszcze do niego wrócę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1245688].usefull || 0 }}% pomocna.

Szału nie ma

Ale mogło być gorzej ;) Wcierki używam od połowy czerwca, przed każdym myciem, czyli co mniej więcej 2 dni.

PLUSY:
~włosy rosną szybciej
~skóra głowy nie przetłuszcza się bardziej
~wygodna buteleczka

MINUSY:
~niezbyt przyjemny zapach
~pod koniec opakowania skóra głowy była trochę wysuszona

Generalnie wcierka spełniła moje oczekiwania co do przyspieszenia porostu włosów, ale lekko wysuszyła skórę głowy, za co 3 gwiazdki. I ten zapach, brrrr. Wcierka więcej u mnie nie zagości. Ale chociaż buteleczka została ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1243643].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie zauważyłam efektów...

Kurację kupiłam w sklepie internetowym, przy okazji innych zakupów, kosztowała około 7 zł, więc kupiłam od razu 3 opakowania, żeby mieć pewność, że zobaczę jakieś rezultaty, niestety się rozczarowałam...
Wcierkę stosowała 4 razu w tygodniu, po myciu włosów, 3 opakowania wystarczyły mi na ponad 2 miesiące, więc wydajność jest ok. Co do działania to nie zauważyłam specjalnych efektów. Od ponad 4 lat borykam się z nadmiernym wypadaniem, moje włosy są bardzo rzadkie i nic im nie pomaga, kuracja Joanna też nie pomogła, pojawiło się trochę bejbików, ale nie jest to jakiś wysyp, poza tym nie zahamowała wypadania. Raczej nie kupię jej ponownie.

Plusy:
+cena ok. 7 zł
+wydajność
+przyjemne mrowienie po aplikacji
+wygodna buteleczka
+nie obciąża, nie przyspiesza przetłuszczania
+mimo zawartości alkoholu, nie zauważyłam przesuszenia, ani podrażnienia

Minusy:
-nie pomaga na wypadanie
-nie zauważyłam specjalnego przyspieszenia wzrostu
-słaba dostępność, nie widziałam jej nigdzie stacjonarnie

Zapach jest całkiem ok, czuć charakterystyczny smrodek rzepy, ale nie jest on zbyt intensywny i szybko się ulatnia.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1242763].usefull || 0 }}% pomocna.

Wielki powrót Rzepy :)

Rzepe kupilam dawno, cos okolo roku. . Z poczatku doszlam do niej dosc sceptycznie. Uzylam kilka razy, bez wiekszych efektow i odstawilam na polke. Po kilu miesiacach nadszedl czas by zuzyc wszystkie zakupione wcierki. , a troche ich bylo. Na pierwszy rzut pszla rzepa, po kilku stosowaniach zauwazylam, ze wlosow znacznie mniej wypada, po dlugotrwalym , regularnym stosowaniu, po myciu wypadalo moze z 7 szt. To bardzo dobry wynik!!Jestem sklonna kupic rzepe po raz kolejny. Mi opakowanie nie bardzo odpowiada, przy jezdzie szyjka z butelki po glowie mocza mi sie wlosy, chodzi przeciez o to by frzepa byla wtarrta w skore. Poza tym zapach mi nie przeszckadzal , wydajnosc tez ok, starczyla mi na okolo miesiac. Produkt u mnie nieprzedluzyl swiezosci wlosow, jak obiecal producent, lupiezu nie mam, wiec sie nie wypowiem. polecam dla wypadajacch wlosow!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1198268].usefull || 0 }}% pomocna.

zdecydowanie polecam

ta wcierka to mój absolutny hit, skutecznie powstrzymała wypadanie włosów z całej szczotki do 20-50 włosów na szczotce dziennie. Oczywiście jeśli ktoś myśli że zużyje jedną buteleczkę i rozstanie się z problemem wypadania włosów na wieki to tak nie będzie, trzeba ją stosować w miarę regularnie. Jestem mega zadowolona mimo niezbyt przyjemnego zapachu, ale to można wybaczyć za takie działanie, rzepa to rzepa i nic na to się nie poradzi :)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań:

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1141681].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla wrażliwej skóry głowy

Na kurację zdecydowałam się na jesieni, kiedy zaczęły mi mocno wypadać włosy. Jakiś czas temu używałam ampułek z tej samej serii i były naprawdę świetne! Po 3 tygodnia włosy przestały tak bardzo wypadać, jednak dla mnie odstraszający był zapach. Dlatego chciałam spróbować "łogodniejszą" kurację, o której słyszałam wiele dobrego. Dodam, że mam dość wrażliwą skórę głowy, więc dziewczyny, które dotychczas nie miały problemu z podrażnieniami mogą spokojnie próbować, może Wam kosmetyk podpasuje :)

Mi niestety, po 3 tygodniach (czyli okresie, po którym producent zaleca zrobić przerwę) włosy wypadały tak samo mocno jak przed kuracją. Nie zraziłam się jednak i próbowałam dalej. Jednak po kolejnym tygodniu stosowania nadal nie widziałam żadnych popraw, a do tego zaczęło się bardzo nieprzyjemne swędzenie skóry głowy. Kosmetyk niestety bardzo mnie podrażnił, co tylko nasiliło wypadanie. Błędem, który zrobiłam było pewnie przesadzenie - w tym samym czasie stosowałam szampon dermena, jednak z innymi wcierkami (jak jantar) nie miałam tak dużego problemu. Efekt był zupełnie odwrotny do zamierzonego, włosy leciały garściami, głowa była podrażniona i zaczerwieniona. Sprawę uratowały dopiero szampony do bardzo wrażliwej skóry głowy, jednak mam nauczkę, że czarna rzepa nie dla mnie :)

Ale wielki plus za opakowanie, aplikator jest tak wygodny, że na pewno jeszcze się przyda :P

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 3/4

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1138021].usefull || 0 }}% pomocna.