HydroMax VitaMarine System 24h, Krem-żel pod oczy i na powieki

HydroMax VitaMarine System 24h, Krem-żel pod oczy i na powieki

Delikatny, silnie nawilżający krem-żel dostarcza skórze wilgoci i wygładza drobne zmarszczki. Polecany do stosowania na dzień i na noc, do pielęgnacji wrażliwej skóry wokół oczu, bez ograniczenia wieku i typu cery. Wykazuje właściwości odżywcze oraz kojące. Nawilżający system VitaMarine System 24h działa dwufazowo: dostarcza skórze maksymalną porcję wilgoci oraz dodatkowo zatrzymuje ją w naskórki przez 24 godziny. W skład VitaMarine System 24h wchodzą m.in.: witaminy A, E, F, B6 oraz wyciąg z ostryg o właściwościach wygładzających. Wyciąg z Perły Japońskiej wnika w głąb skóry i przyspiesza odnowę komórkową, dzięki czemu utrzymuje ją w dobrej kondycji. Krem dobrze się wchłania, pozostawiając przyjemne uczucie komfortu i doskonałego nawilżenia.
Bezzapachowy. Nie podrażnia spojówek.

Cena: 16zł/ 30ml

Nijaki

Trzeba przyznać- krem ma bardzo dużą pojemność, pod tym względem i jedynym jest nie do "zdarcia". Używając go nie czułam jakbym używała jakiegokolwiek kremu, nie przynosi ulgi, nie nawilża, nie niweluje cieni, ani opuchnięć- nie polecam!!

Używam tego produktu od: 3 miesiace
Ilość zużytych opakowań: pół

omijajcie szerokim łukiem, DNO

Zgłosiłam ten kosmetyk ku przestrodze innym Wizażankom. Gdy stałam się posiadaczką tego pseudo-cuda byłam naprawdę szczęśliwa, że wreszcie znalazłam krem pod oczy, który tolerują moje oczęta, bo po użyciu praktycznie każdego specyfiku oczy miałam opuchnięte i łzawiące. Jedynie żele pod oczy nie powodowały takich reakcji, ale cóż one mogą? jedynie odświeżyć, a bliżej 30-ki skóra jednak się zmienia i wymaga innej pielęgnacji
Do rzeczy:
krem się doskonale wchłania, rzeczywiście jakiś taki bezzapachowy i naprawdę komfortowy w użyciu, tubka całkiem spora, bo 30 ml pojemności - i tak nabyłam go w zestawie z kremem na dzień i żelem do mycia twarzy za jakąś śmieszna kwotę więc już w ogóle byłam zachwycona... jednak to co obiecuje producent to gruszki na wierzbie:( Od pewnego momentu zaczęłam zastanawiać się: co jest ze mną? skąd te zmarszczki wokół oczu? przecież używam kremu, zawsze zmywam makijaż? zauważyłam też, że skóra w okolicy oczu jest przeraźliwie sucha... dopiero w połowie drugiego opakowania dotarło do mnie, że to wina kremu jaki stosuję! Systematycznie i sukcesywnie dzień po dniu, tydzień po tygodniu wysuszałam i niszczyłam sobie skórę używając tego czegoś co działa tak jakbym NIC nie stosowała. Oczywiscie natychmiast odstawiałm to dziadostwo, a Wam nie radzę sięgać po ten pseudo-krem pod oczy żebyście nie musiały w wieku - wtedy zaledwie 28 lat, walczyć ze zmarszczkami jak u pań koło 50-ki.
Nikomu NIE POLECAM.

Używam tego produktu od:jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań:1,5