Joanna, Naturia, Szampon z pokrzywą i zieloną herbatą (nowa wersja)

Joanna, Naturia, Szampon z pokrzywą i zieloną herbatą (nowa wersja)

Receptura tego szamponu została opracowana, aby pielęgnować włosy przetłuszczające się i normalne. Ulepszony skład wzbogacony jest o naturalne ekstrakty roslinne z pokrzywy i zielonej herbaty, dzięki czemu wzmacnia włosy i działa antyłojotokowo, tonizująco i przeciwzapalnie. Szampon sprawia, że włosy odzyskują sprężystość, puszystość i blask. Są miękkie i delikatne w dotyku oraz mniej się przetłuszczają.
Pokrzywa - cenne źrodło witamin, wzmacnia włosy oraz działa łojotokowo i tonizująco.
Zielona herbata - wykazuje silne właściwości przeciwzapalne, wzmacnia włosy i nadaje połysk.

Tak, tak, tak!

Przyznaję, że kupiłam ten szampon ze względu na wersję podróżną - mini. Produkt okazał się świetny. Faktycznie idealnie nadaje się do włosów przetłuszczających się bo odświeża je na dłużej. Do tego zapach jest bardzo delikatny, a sam szampon bardzo wydajny, bardzo dobrze się pieni. Wielki pozytyw i zdecydowanie zdecyduję się na większą wersję.

Plusy:
- odświeża włos na dłużej,
- delikatny zapach,
- wydajny,
- dobrze się pieni,
- dostępna wersja mini,
- cena,
- dostępność.

Przyzwoity

Lubię zapach tego szamponu i często do niego wracam .Nie robi z włosów jakiś cudów ale dobrze myje fajnie się pieni .Po umyciu włosy dobrze się rozczesują i są błyszczące i miłe w dotyku.Idealny na letnie dni kiedy to włosy myje się co dzień bo fajnie odświeża .Cena bardzo przystępna ,butelka miła dla oka.

Jest dobrze

Na wyjazd potrzebowałam szamponu o małej pojemności, oczywiście wiedząc, że Joanna oferuje takie kosmetyki - w ręce wpadł mi ten.
Przeznaczony jest dla włosów normalnych i przetłuszczających się - u mnie problem przetłuszczania oraz suchych końcowek.
Szampon posiada przyjemny, lekko ziołowy zapach - czuć pokrzywę jak i w tle zieloną herbatę - taki orzeźwiający koktajl.
Super pieni się przy myciu włosów oraz łatwo się go spłukuje.
Jakie efekty zauważyłam?
Przede wszystkim szampon doskonale radzi sobie z myciem włosów, orzeźwia skórę głowy.
Nawilża kosmyki, ale też chroni przed wydzielaniem łoju skórę głowy.
Szampon sprawił też, ze włosy ładnie układały się, ale też nie puszyły w inną stronę.
Kosmetyk nie obciążył moich włosów.
Pozostawił na włosach przyjemny, orzeźwiający zapach.
Produkt jest dość wydajny i kosztuje dosłownie grosze.

Dobry

Skusiłam się na zakup wersji miniaturowej, ponieważ szykowałam się na wyjazd i postawiłam na maksymalne zawężenie swojej kosmetyczki. Patrząc po miniaturowych szamponach od razu przykuła moją uwagę ta buteleczka i opis, że jest to szampon dedykowany dla włosów przetłuszczających się.

Miniaturowa wersja zamknięta jest w przeźroczystym opakowaniu, dzięki któremu mogłam przez cały wyjazd kontrolować zużycie produktu. Konsystencja była średnio lejąca się, ale to też może dlatego, że otoczenie było dość chłodne, a wtedy konsystencja może lekko zmienić się. Pieni się dość dobrze i tutaj nie zauważyłam niczego na minus. Kolor jest lekko zielony, a zapach cudowny - najbardziej odczuwałam liście herbaty i coś lekko kwaskowego. Co producent obiecuje jak będziemy stosować ten produkt? Wzmocnienie, sprężystość, puszystość, blask, miękkość oraz mają mniej przetłuszczać się. Co ja zauważyłam? Moje włosy są dość kapryśne kiedy zmieniam otoczenie, a co za tym idzie - wodę. Zwykle w takich sytuacjach są wtedy matowe, oklapłe i przetłuszczają się bardziej. Mimo, że używałam wersji miniaturowej to działanie było wystarczające, by przez cały wyjazd mieć w naprawdę świetnej formie włosy. Za krótko używałam tego produktu, by ocenić go pod kątem wzmocnienia czy zmniejszenia przetłuszczania się, ale jeśli chodzi o inne obietnice producenta to zauważyłam pozytywne działanie. Po pierwsze bardzo ładnie rozczesywały się po umyciu i nie chciały się jakoś specjalnie plątać. Po drugie jak już je rozczesałam to zauważyłam taką ich lekkość puszystość oraz sprężystość - wytrzymują cały dzień i nie są oklapłe. Po trzecie lekko błyszczą się co również zaliczam do plusów, bo w trakcie wyjazdu zwykle są matowe, a takie błyszczenie się daje pozytywny wizualny efekt, bo włosy wtedy wyglądają na zdrowsze. I po czwarte na plus zauważyłam, że są bardzo miękkie w dotyku. Aż trochę szkoda, że zapach nie utrzymuje się we włosach, bo byłaby to taka wisienka na torcie. Z podstawowych rzeczy to wydajność przy tej miniaturowej wersji była dobra i buteleczka wystarczyła mi na tygodniowy wyjazd, a myłam codziennie włosy, cena jest jak najbardziej w porządku, a z dostępnością nie ma żadnego problemu.

Co mogę dodać więcej. Z chęcią skuszę się na zakup pełnowymiarowej wersji, a przy okazji poszukam jeszcze innych wersji, żeby zobaczyć jakie jeszcze efekty mogę uzyskać. Tak czy siak jak ktoś poszukuje fajnego szamponu na wyjazd to mogę ten produkt śmiało polecić.

Zrobił krzywdę.

To co zrobił z moją skórą głowy to jakaś tragedia.. Skóra po jego użyciu zaczęła swędzieć, zrobiły się stany zapalne. Jestem pewna, że to własnie ten szampon, bo nic innego w tym czasie nie używałam. Włosy po nim były twarde , szorstkie, więc dla mnie nie.

Zwyczajny

Szampon jak szampon - za kilka złotych nie oczekujmy efektu boom. Wiadomo, że w składzie nie znajdziemy perełek a obiecanki producenta możemy włożyć między bajki. Co prawda szampon ma myć, ale gdy oczekujemy od niego więcej to tu powstają schody. Po umyciu włosy spuszone mega, owszem lubię objętość ale akurat nie w tym wydaniu. Świeżości nie przedłużył.

Uwielbiam ten zapach

Mimo ze ten szampon nie robi dla moich włosów nic niezwykłego, to zakochałam sie w tym szamponie. I w sumie to jest największy powód jego kupna. Szampon odświeża włosy ale na drugi dzień musze je ponownie umyć, mimo ze on jest dla włosów tłustych.

Nie sprawdził się

Kiedyś skuszona niską ceną kupiłam ten szampon dla przetestowania go, ponieważ mam problemy z przetłuszczaniem się włosów a on skierowany jest dla osób z tym problemem.
Plusy;
- dobrze myję, włosy po umyciu są po nim świeże
- nie plątają się, szybko się rozczesują
- tani
- ładnie pachnie
- wygodne małe opakowane

Minusy;
- nie wydajny
- włosy są po nim przesuszone, efekt siana
- słabo się pieni przez rzadką konsystencje
- konsystencja jest rzadka przez to szybko się zużywa
- nie zauważyłam żeby włosy się po nim mniej przetłuszczały

Ogólnie ten szampon u mnie się nie sprawdził. Na pewno nie kupię go ponownie.

Porządny polski szampon :)

Kupiłam go 7 stycznia w Auchan za 4,19 zł. Starczył na miesiąc.
+dobrze myje
+tani
+duża dostępność
+3 pojemności do wyboru: 100 ml, 200 ml i 500 ml

Dobry szampon

Szampon jest tani, niestety mało wydajny. Dobrze się pieni i skutecznie oczyszcza włosy. Ładnie pachnie i nie podrażnia skóry głowy. Za tą cenę warto wypróbować.

Wysusza

Chociaż szampony z serii Joanna Naturia mają niezwykle piękne zapachy i przyjemną, płynną konsystencję, odnoszę wrażenie, że moje włosy fatalnie je znoszą. Po każdym wyjściu spod prysznica są przesuszone i łamliwe, mimo intensywnego olejowania i stosowania odżywki.

bardzo dobry szampon

Szampon według mnie bardzo dobry, ma przyjemny zapach dobrze się rozprowadza i dodatkowo całkiem dobrze radzi sobie z łupieżem. Kolejny plus to stosunek ceny do jakości który według mnie jest bardzo dobry.