Joanna, Naturia, Szampon z pokrzywą i zieloną herbatą (nowa wersja)

Joanna, Naturia, Szampon z pokrzywą i zieloną herbatą (nowa wersja)

Receptura tego szamponu została opracowana, aby pielęgnować włosy przetłuszczające się i normalne. Ulepszony skład wzbogacony jest o naturalne ekstrakty roslinne z pokrzywy i zielonej herbaty, dzięki czemu wzmacnia włosy i działa antyłojotokowo, tonizująco i przeciwzapalnie. Szampon sprawia, że włosy odzyskują sprężystość, puszystość i blask. Są miękkie i delikatne w dotyku oraz mniej się przetłuszczają.
Pokrzywa - cenne źrodło witamin, wzmacnia włosy oraz działa łojotokowo i tonizująco.
Zielona herbata - wykazuje silne właściwości przeciwzapalne, wzmacnia włosy i nadaje połysk.

Dobry szampon

Szampon jest tani, niestety mało wydajny. Dobrze się pieni i skutecznie oczyszcza włosy. Ładnie pachnie i nie podrażnia skóry głowy. Za tą cenę warto wypróbować.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1639646].usefull || 0 }}% pomocna.

Wysusza

Chociaż szampony z serii Joanna Naturia mają niezwykle piękne zapachy i przyjemną, płynną konsystencję, odnoszę wrażenie, że moje włosy fatalnie je znoszą. Po każdym wyjściu spod prysznica są przesuszone i łamliwe, mimo intensywnego olejowania i stosowania odżywki.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1577471].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobry szampon

Szampon według mnie bardzo dobry, ma przyjemny zapach dobrze się rozprowadza i dodatkowo całkiem dobrze radzi sobie z łupieżem. Kolejny plus to stosunek ceny do jakości który według mnie jest bardzo dobry.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1523106].usefull || 0 }}% pomocna.
Krótkie włosy bez obcinania? Zobacz, jak to zrobić!

Odświeżający

Szampon lekki, nie obciąża włosów i odświeża skórę głowy.
Ma przyjemny zapach. Dość dobrze radzi sobie również z łupieżem. Minusem jest, że włosy się puszą, ale wystarczy jakakolwiek odżywka i wszystko gra.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1404691].usefull || 0 }}% pomocna.

Taki tam przeciętniaczek.

Szampon ma rzadkawą, trochę glutowatą konsystencję.
Myje włosy całkiem dobrze, ale aby dokładnie oczyścić skórę głowy, należy go dosyć hojnie dawkować, przez co jest mało wydajny. Przyjemnie pachnie, orzeźwiającą zieloną herbatą z dodatkiem cytryny. Odświeża, jednocześnie nie posiada właściwości chłodzących. Dobrze się pieni, włosy są miękkie, nie sklejone, błyszczące. Jest delikatny w działaniu. Niestety nie radzi sobie ze zmyciem olejów i bardziej tłustych masek.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1386166].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój ulubiony z całej serii

Bardzo lubię ten szampon...zwłaszcza super świeży i pobudzający zapach. Szamponu używam od dobrych kilku lat na zmiane z innymi. Gdy nie mama pomysłu jaki szampon kupic kupuje ten bo jest dobry, tani i wydajny. To jest taki mój pewniak. Uważam, że z serii Joanna Naturia jest najlepszy.
Plusy :
- mimo dość rzadkiej konsystencji bardzo dobrze się pieni,
- ładnie odświeża i oczyszcza włosy,
- ma miły, relaksujący zapach,
- jest tani,
- jest latwo dostępny,
Minusy :
- przez tą nieco "lejną" konsystencję jest nieco mało wydajny, ale przy cenie poniżej 5 zł to raczej nie problem kupować go częściej,
Polecam, szampon spełnia swe zadanie i jest wart uwagi. Radzę go wypróbować.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1386071].usefull || 0 }}% pomocna.

Odświeżający

Przyzwoity, powiedziałabym, że porządnie czyści. Pozostawia uczucie odświeżenia, śliczny zapach.
Ma niezłą konsystencję, opakowanie jest dosyć małe, kupiłam w wielkim pośpiechu, nie przypominam sobie, żebym wcześniej używała jakiś szampon tej firmy.
Włosy myję zazwyczaj co drugi dzień, ten kosmetyk jest także do włosów normalnych tak jak moje, jednak stosowanie go przez dłuższy czas przyniosłoby chyba więcej szkody. Koniecznie trzeba coś po nim nałożyć, szczególnie nawilżającego.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1374966].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyjemnie pachnie

Szampon, dobrze oczyszcza skórę głowy. Nie obciąża włosów . Zapach długo utrzymuje się na włosach. Dobrze się pieni . Przyjemna konsystencja.
Sprawia, że włosy dużo mniej się przetłuszczają. Wydajność średnia. Jeden z nielicznych szamponów,który nie powoduje łupieżu.
Kolejne zalety to: Cena, dostępność, opakowanie, warto wypróbować.
Po dłuższym stosowaniu zauważyłam, że włosy stały się mocniejsze.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1272511].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobrze oczyszczający szampon

Kupiłam ten produkt przez przypadek, a zakochałam się w nim bez reszty.
Mam włosy skłonne do przetłuszczania, muszę myć je codziennie, a po użyciu tego szamponu były świeże na drugi dzień. Świetnie oczyszcza skórę głowy, a włosy są miękkie i wygładzone. Do tego śliczny zapach i niska cena. Czego chcieć więcej? No może troszkę bardziej gęstej konsystencji.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1227933].usefull || 0 }}% pomocna.

3/5

Bardzo poprawny szampon.

Tani, łatwo dostępny, dobrze oczyszcza skórę głowy, nawet całkiem wydajny. Nie podrażnia skóry głowy. Niestety skład nie jest zbyt ciekawy (typowo drogeryjny), a zapach ma dość chemiczny.

Jest ok, ale poszukam czegoś lepszego :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1224478].usefull || 0 }}% pomocna.