Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Joanna, Naturia, Szampon z pokrzywą i zieloną herbatą (nowa wersja)

Joanna, Naturia, Szampon z pokrzywą i zieloną herbatą (nowa wersja)

Receptura tego szamponu została opracowana, aby pielęgnować włosy przetłuszczające się i normalne. Ulepszony skład wzbogacony jest o naturalne ekstrakty roslinne z pokrzywy i zielonej herbaty, dzięki czemu wzmacnia włosy i działa antyłojotokowo, tonizująco i przeciwzapalnie. Szampon sprawia, że włosy odzyskują sprężystość, puszystość i blask. Są miękkie i delikatne w dotyku oraz mniej się przetłuszczają.
Pokrzywa - cenne źrodło witamin, wzmacnia włosy oraz działa łojotokowo i tonizująco.
Zielona herbata - wykazuje silne właściwości przeciwzapalne, wzmacnia włosy i nadaje połysk.

Dobry

Skusiłam się na zakup wersji miniaturowej, ponieważ szykowałam się na wyjazd i postawiłam na maksymalne zawężenie swojej kosmetyczki. Patrząc po miniaturowych szamponach od razu przykuła moją uwagę ta buteleczka i opis, że jest to szampon dedykowany dla włosów przetłuszczających się.

Miniaturowa wersja zamknięta jest w przeźroczystym opakowaniu, dzięki któremu mogłam przez cały wyjazd kontrolować zużycie produktu. Konsystencja była średnio lejąca się, ale to też może dlatego, że otoczenie było dość chłodne, a wtedy konsystencja może lekko zmienić się. Pieni się dość dobrze i tutaj nie zauważyłam niczego na minus. Kolor jest lekko zielony, a zapach cudowny - najbardziej odczuwałam liście herbaty i coś lekko kwaskowego. Co producent obiecuje jak będziemy stosować ten produkt? Wzmocnienie, sprężystość, puszystość, blask, miękkość oraz mają mniej przetłuszczać się. Co ja zauważyłam? Moje włosy są dość kapryśne kiedy zmieniam otoczenie, a co za tym idzie - wodę. Zwykle w takich sytuacjach są wtedy matowe, oklapłe i przetłuszczają się bardziej. Mimo, że używałam wersji miniaturowej to działanie było wystarczające, by przez cały wyjazd mieć w naprawdę świetnej formie włosy. Za krótko używałam tego produktu, by ocenić go pod kątem wzmocnienia czy zmniejszenia przetłuszczania się, ale jeśli chodzi o inne obietnice producenta to zauważyłam pozytywne działanie. Po pierwsze bardzo ładnie rozczesywały się po umyciu i nie chciały się jakoś specjalnie plątać. Po drugie jak już je rozczesałam to zauważyłam taką ich lekkość puszystość oraz sprężystość - wytrzymują cały dzień i nie są oklapłe. Po trzecie lekko błyszczą się co również zaliczam do plusów, bo w trakcie wyjazdu zwykle są matowe, a takie błyszczenie się daje pozytywny wizualny efekt, bo włosy wtedy wyglądają na zdrowsze. I po czwarte na plus zauważyłam, że są bardzo miękkie w dotyku. Aż trochę szkoda, że zapach nie utrzymuje się we włosach, bo byłaby to taka wisienka na torcie. Z podstawowych rzeczy to wydajność przy tej miniaturowej wersji była dobra i buteleczka wystarczyła mi na tygodniowy wyjazd, a myłam codziennie włosy, cena jest jak najbardziej w porządku, a z dostępnością nie ma żadnego problemu.

Co mogę dodać więcej. Z chęcią skuszę się na zakup pełnowymiarowej wersji, a przy okazji poszukam jeszcze innych wersji, żeby zobaczyć jakie jeszcze efekty mogę uzyskać. Tak czy siak jak ktoś poszukuje fajnego szamponu na wyjazd to mogę ten produkt śmiało polecić.

Zrobił krzywdę.

To co zrobił z moją skórą głowy to jakaś tragedia.. Skóra po jego użyciu zaczęła swędzieć, zrobiły się stany zapalne. Jestem pewna, że to własnie ten szampon, bo nic innego w tym czasie nie używałam. Włosy po nim były twarde , szorstkie, więc dla mnie nie.

Zwyczajny

Szampon jak szampon - za kilka złotych nie oczekujmy efektu boom. Wiadomo, że w składzie nie znajdziemy perełek a obiecanki producenta możemy włożyć między bajki. Co prawda szampon ma myć, ale gdy oczekujemy od niego więcej to tu powstają schody. Po umyciu włosy spuszone mega, owszem lubię objętość ale akurat nie w tym wydaniu. Świeżości nie przedłużył.

domowe sposoby na zniszczone włosy

Uwielbiam ten zapach

Mimo ze ten szampon nie robi dla moich włosów nic niezwykłego, to zakochałam sie w tym szamponie. I w sumie to jest największy powód jego kupna. Szampon odświeża włosy ale na drugi dzień musze je ponownie umyć, mimo ze on jest dla włosów tłustych.

Nie sprawdził się

Kiedyś skuszona niską ceną kupiłam ten szampon dla przetestowania go, ponieważ mam problemy z przetłuszczaniem się włosów a on skierowany jest dla osób z tym problemem.
Plusy;
- dobrze myję, włosy po umyciu są po nim świeże
- nie plątają się, szybko się rozczesują
- tani
- ładnie pachnie
- wygodne małe opakowane

Minusy;
- nie wydajny
- włosy są po nim przesuszone, efekt siana
- słabo się pieni przez rzadką konsystencje
- konsystencja jest rzadka przez to szybko się zużywa
- nie zauważyłam żeby włosy się po nim mniej przetłuszczały

Ogólnie ten szampon u mnie się nie sprawdził. Na pewno nie kupię go ponownie.

Porządny polski szampon :)

Kupiłam go 7 stycznia w Auchan za 4,19 zł. Starczył na miesiąc.
+dobrze myje
+nie powoduje łupieżu
+tani
+duża dostępność

Dobry szampon

Szampon jest tani, niestety mało wydajny. Dobrze się pieni i skutecznie oczyszcza włosy. Ładnie pachnie i nie podrażnia skóry głowy. Za tą cenę warto wypróbować.

Wysusza

Chociaż szampony z serii Joanna Naturia mają niezwykle piękne zapachy i przyjemną, płynną konsystencję, odnoszę wrażenie, że moje włosy fatalnie je znoszą. Po każdym wyjściu spod prysznica są przesuszone i łamliwe, mimo intensywnego olejowania i stosowania odżywki.

bardzo dobry szampon

Szampon według mnie bardzo dobry, ma przyjemny zapach dobrze się rozprowadza i dodatkowo całkiem dobrze radzi sobie z łupieżem. Kolejny plus to stosunek ceny do jakości który według mnie jest bardzo dobry.

Odświeżający

Szampon lekki, nie obciąża włosów i odświeża skórę głowy.
Ma przyjemny zapach. Dość dobrze radzi sobie również z łupieżem. Minusem jest, że włosy się puszą, ale wystarczy jakakolwiek odżywka i wszystko gra.

Taki tam przeciętniaczek.

Szampon ma rzadkawą, trochę glutowatą konsystencję.
Myje włosy całkiem dobrze, ale aby dokładnie oczyścić skórę głowy, należy go dosyć hojnie dawkować, przez co jest mało wydajny. Przyjemnie pachnie, orzeźwiającą zieloną herbatą z dodatkiem cytryny. Odświeża, jednocześnie nie posiada właściwości chłodzących. Dobrze się pieni, włosy są miękkie, nie sklejone, błyszczące. Jest delikatny w działaniu. Niestety nie radzi sobie ze zmyciem olejów i bardziej tłustych masek.

Mój ulubiony z całej serii

Bardzo lubię ten szampon...zwłaszcza super świeży i pobudzający zapach. Szamponu używam od dobrych kilku lat na zmiane z innymi. Gdy nie mama pomysłu jaki szampon kupic kupuje ten bo jest dobry, tani i wydajny. To jest taki mój pewniak. Uważam, że z serii Joanna Naturia jest najlepszy.
Plusy :
- mimo dość rzadkiej konsystencji bardzo dobrze się pieni,
- ładnie odświeża i oczyszcza włosy,
- ma miły, relaksujący zapach,
- jest tani,
- jest latwo dostępny,
Minusy :
- przez tą nieco "lejną" konsystencję jest nieco mało wydajny, ale przy cenie poniżej 5 zł to raczej nie problem kupować go częściej,
Polecam, szampon spełnia swe zadanie i jest wart uwagi. Radzę go wypróbować.