Les 4 Saisons, Printemps (Wiosna) EDP

Les 4 Saisons, Printemps (Wiosna) EDP

Zapach z serii Les 4 Saisons, czyli Cztery Pory Roku. Jest to kompozycja symbolizuj?ca wiosnę, bardzo lekka i świeża, oparta na pięknie pachnących w maju różach.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: bułgarska róża
nuta serca: czerwone owoce, drzewo sandałowe, drzewo gajakowe
nuta bazy: wanilia, białe piżmo

Cena: 150USD / 100ml
/pa/

Rekomendacja
wiosna / lato

Delikatny

Od dawna chcialam przetestowac zapachy tej firmy i w koncu udalo mi sie dorwac wiosne, ktora jestem rozczarowana.

Faktycznie zapach jest wiosenny, a nawet letni z wyczuwalnymi nutami kwiatowymi i owocowymi.
Na pierwszy planie rzadzi bułgarska roza i to ona daje najwiecej po nosie, a po pewnym czasie dochodza owoce. Calosc swieza i tak, jak napisala ropuszka elegnacka jednak po takiej firmie spodziewałam sie czegos lepszego, a ten zapach jest troszke nudny i niczym sie nie wyroznia wsrod innych marek.

Flakon przepiekny i mogłabym kupic tylko dla opakowania. Trwałosc bardzo dobra.

Używam tego produktu od:testy
Ilość zużytych opakowań:testy

No, pffff...

Nuda, nuda, nuda. Mam koncepcje - Micallef stworzyl dwa gorrrace i cudnej urody zapachy, wpadl na pomysl, ze nazwie je Jesien i Zima, po czym zlecil swemu najgorszemu pracownikowi dorobienie na szybko, wrecz na kolanie Wiosny i Lata.
Wiosna to kwiatki plus owocki, testowane nadgarstkowo nawet dosc urocze, natomiast w tescie calosciowym nikle, mizerne, zupelnie bez polotu.
Dzien testu calosciowego w Printemps to dzien zmarnowany - nie dosc, ze nudno jest z zapachem, to zapach sie szybko ulatnia i dalej jest nudno bez zapachu.
No, pfff.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: probka

Po prostu wiosna

Nie jestem wielka fanka Micallef, ale Wiosna bardzo mi sie podoba. Posiada ja moja mama i uwazam, ze do niej pasuje ten zapach - jest kwiatowy, minimalnie slodki, wywazony i elegancki. Moze nie powala oryginalnoscia, ale jednak ma w sobie cos, co czyni go wartym swojej ceny. bardzo podoba mi sie nuta piwonii i minalne podobienstwo do Champs Elysees, Envy me i Bright Crystal, przy czym Wiosna jest jednak bardziej wyrafinowana. No i ten flakon... jest piekny i warto kupic te perfumy chocby dla samego opakowania:)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1 "podkradane";)