Wella, Wellaton Soft Color (Szampon koloryzujący (do 20 myć))

Wella, Wellaton Soft Color (Szampon koloryzujący (do 20 myć))

Pojemność 1 szt

Szampon koloryzujący: nadaje włosom połysk, odżywia ich strukturę, dodaje elastyczności, ma miły zapach. Efekt koloryzacyjny utrzymuje się do dwudziestu myć.

polecam

plusy
+ idealnie pokrywa włosy
+ długo się utrzymuje na włosach
+ nie zmienia drastycznie odcienia wraz ze zmywaniem
+ zmywa się całkowicie z upływem czasu
+ równomierne zmywanie i brak rzucającego się odrostu nawet przy farbowaniu na kolor różniący się od naturalnego (np z blondu na czerwień jak u mnie)
+ nie niszczy włosów
+ kolory otrzymane na włosach bardzo zbliżone do tych na opakowaniu
minusy
- włosy przez kilka dni ciężkie i sprawiające wrażenie tłustych

zdecydowanie lepszy od Palette i naprawdę godny polecenia, ale ....prawdopodobnie nie kupię już nigdy więcej gdyż od dawna nie widziałam odcieni których używałam (palisander i jasny kasztan)i za to ogromny minus

Używam tego produktu od:nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań:kilka

beznadzieja

przez ten szampon wypadlo mi polowe wlosow!!!!! z gestych grubych wlosow mam jakies piora rzadkie!! tragedia! na zawsze zniszczone wlosy. Jestem zalamana

Używam tego produktu od: nie pamietam

fajny

używałam go przez rok, utrzymywałam kolor na jaki farbowałam (orzech laskowy) póki mi sie nie znudził.
nie obciąża włosów - były miękkie, tylko zaczęły mi wypadać !!!
nie śmierdział, nie powodował podrażnień.
zmywał się po 25-30 myciach.

dobry na pierwsze farbowania.

Używałam tego produktu przez: rok

Jak zrobić pastelowy makijaż na wiosnę?

Jak dla mnie świrtny

Użyłam koloru "orzech laskowy", wyszedł minimalnie ciemniejszy niż na opakowaniu, po pierwszym myciu identyczny :)
Z opinii wizażanek (przeczytanych przed zakupem) dowiedziałam się, że nie powinno się jej używać na włosy rozjaśniane, ja jednak zaryzykowałam. Kolor wyszedł równomierny, w słońcu/świetle w miejscu gdzie miałam blond pasemka są śliczne refleksy. Włosy są miękkie, błyszczące, szampon nie niszczy włosów.
Nie mogę polecić innych kolorów, ale "orzech laskowy" jest cudny.
Niestety dowiedziałam się od Pani w drogerii, że produkt jest wycofany :( Ale jeśli gdzieś go znajdę, to na pewno kupię zapas.

Używam tego produktu od:3 tygodnie temu

obciąża na maxa

Użyłam odcienia średni blond. Wyszedł jasny głęboki brąz który zmył się w przepisowe 24 mycia ale chyba tylko dzięki specyficznemu szamponowi jakim jest Neril.
I troche się cieszę że się zmył a i trochę mi żal bo kolor był w porzo. Niestety farba obciążyła mi niemiłosiernie włosy które mam z natury cieńkie i delikatne. Przetłuszczały mi się w ekspresowym tempie i aż żal było patrzec na te tłuste strąki. Włosy wyglądały dobrze tylko bezpośrednio po umyciu. Z tego powodu już więcej nie uzyję tej farby-nie chce wyglądać jak 7 nieszczęść. Już lepiej kupić szamponetkę która też obciąża ale nie w tak skrajny sposób.
Samo użycie było poprawne-nic nie kapało, nie śmierdziało. Farba jest tania i nieinwazyjna. Oczywiście kolor nic nie odpowiada temu na opakowaniu. Modelka miała zimny ciemny blond-a moje włosy były ciepło brązowe.
Miła przygoda ale nie na moje warunki. Odradzam tłuściochom i cieniaskom.

.Używam tego produktu od: 2 miesięcy

Oceniam na 4.00

Produkt jest bardzo dobry- w przeciwieństwie do Palette po jego zastosowaniu włosy nie są suche, szorstkie i nieprzyjemne w dotyku :). Kolor jest naturalny i intenstywny.
Minusem jest mały wybór kolorów- jak zauważyła jedna z poprzedniczek, Wellaton nie oferuje zwykłej czerni, a szkoda.. :(

Używam tego produktu od:

Nie polecam!

Kiedyś farbowałam zwykłym Welatonem i na wersję soft skusiłam się, bo miał ładny, czerwony kolor. Niby miał być łagodniejszy i delikatnieszy dla włosów, ale moje włoski go nie polubiły. Przede wszystkim zaczęły wypadać na potęgę, były o wiele bardziej przesuszone, sztywniejsze. Bezpośrednio po farbowaniu swędziała mnie skóra głowy. Nie zdarza mi się to po innych kosmetykach do koloryzacji.
Jedyna zaleta tego produktu to trwały, intensywny kolor. Dla mnie to zdecydowanie za mało.

Używam tego produktu od: jeden raz starczył

Całkiem dobry

Na pewno kusi cena i fakt, że można podzielić opakowanie na dwie aplikacje, co jest bardzo praktyczne, gdy ma się krótkie włosy i nie potrzeba aż tyle kosmetyku.
Sam szampon jest w porządku i ładnie kryje.
Ale nie dodają do opakowania odżywki, nie ma niektórych podstawowych kolorów np. zwykłej czerni.
Opakowanie zwyczajne, trzeba rozrobić w miseczce.
Ogólnie może być i spełnia swoje zadanie. Żeby jeszcze tylko dodali kilka "normalnych" kolorów ;)

w porządku:)

kupiłam tą farbę bez amoniaku bardziej jako alternatywę dla Palette po której mam średnie wspomnienia. miłe zaskoczenie. kolor - ciemny brąz - wyszedł chyba trochę zbyt ciemny ale też trzymałam go nieco dłużej więc nie odejmuję gwiazdki. nie zniszczyła włosów, zedytuję później recenzję żeby napisać jak schodzi. gdyby nie moja decyzja o kupieniu garniera 100% w najbliższym czasie, zapewne użyłabym jej jeszcze raz.

ogólem polecam :)Używam tego produktu od: niedawna

edit: sałaby, znalazłam duzo lepsze, gwiazdka w doł, nie polecam

mała porcja

Jest to szampon o pomniejszonej o jakieś 25ml objętości w porównaniu do innych szamponów i farb. Składniki dobrze się łączą, nie kapie. Miałam odcień średni blond UWAGA wyszedł autentycznie brąz ciemny- byłam niezadowolona. Dodatkowo brak połysku :( Miałam w tamtym okresie dość zniszczone włosy, może to też sprawiło że włosy wyglądały brzydko po ufarbowaniu. Jednak ze względu na tą małą pojemność nie będe już jej ponownie probowac.

Używam tego produktu od:dawno
Ilość zużytych opakowań:1 lub 2

Delikatny dla włosów

Używam tego szamponu koloryzującego juz od 2 lat i nigdy mnie nie zawiódł.
Po pierwsze jest delikatny w działaniu i nie niszczy włosów, co jest dla mnie b. ważne bo moje włosy lubią, niestety,wypadać. Po drugie ładnie kryje moje pierwsze siwe włosy. Po trzecie kolor utrzymuje się długo (jak na szampon), jest głęboki i równomierny.A po czwarte ma znośny zapach i jest wydajny.
Jedyne dwa minusy to : brak odżywki po koloryzacji i mały wybór odcieni ciemnych (4).
Mimo to mój faworyt wśród szamponów koloryzacyjnych.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: ok 8

Dobry, ale nie najlepszy

Miałam z Wellatona Soft Color jakiś odcień czerwieni i brązu. Plus za to, że szampon nie śmierdzi amoniakiem i nie ma problemów z jego aplikacją. Kolor w przypadku brązu wyszedł nieco za ciemny i trochę nierównomiernie chwycił włosy, przez co przez pierwsze kilka myć kolor musiał dochodzić do siebie, by z czasem się wyrównać. Kolor z czasem płowieje, ale na pewno nie schodzi całkowicie z włosów - to z resztą oczywiste, bo nie spotkałam się z szamponem koloryzującym do 24 myć, po którym nie zostawałoby śladu. Ogólnie nawet nie zniszczył mi ten szampon włosów, ale po prostu ostatnio odkryłam coś tańszego, lepszego i lepiej pomyślanego. Ogólnie można spróbować - plus za bogatą gamę kolorystyczną i trwałość.

Używam tego produktu od:rok