Unicolor, Paloma, Tonik różany nawilżająco-łagodzący

Unicolor, Paloma, Tonik różany nawilżająco-łagodzący

Delikatny bezalkoholowy różany tonik do codziennej pielęgnacji twarzy i szyi, do każdego rodzaju cery, szarej i zmęczonej, potrzebującej odprężenia. Wspaniale odświeża, oczyszcza oraz zmiękcza skórę. Intensywnie nawilża, ujędrnia i skutecznie łagodzi podrażnienia. Wpływa kojąco na zmęczoną cerę.

Przywraca skórze naturalne pH i przygotowuje ją do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Subtelny zapach róż odpręża i poprawia nastrój.

Polecany do każdego rodzaju cery.

Substancje aktywne:

Olejek różany - tonizuje, łagodzi i zmniejsza podrażnienia skóry.

Allantoina - wspomaga nawilżanie oraz pobudza regenerację naskórka.

Aloes - regeneruje i nawilża, posiada właściwości łagodzące i kojące,

Provitamina B5 (d-panthenol) - działa przeciwzapalnie i kojąco na podrażnienia

Wit C - działa przeciwstarzeniowo, antyrodnikowo i ochronnie

Skład: Aqua, Glycerin, Propylene Glycol, Rosa Damascena Leaf Water, Betain, Urea, Aloe Barbadensis Leaf Extract, PEG-40 Hydrogenated Castrol Oil, Metylparaben Allantonin, Panthenol, Disodium EDTA, Parfume, Methylchloroisothiazolinone (and) Methylisothiazolinone, Menthyl Lactate, Citronellol, Geraniol, CI 45380

Cena: ok. 7zł/ 125ml

świetny

-łagodzi,
-nie podrażnia,
-ma piękny zapach,
-jest wydajny,
-skóra po nim odświeżona,zdrowo wyglada,
-dobrze matuje
-przyjemnie się go używa
gorąco polecam

Używam tego produktu od:1 mies
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

przyjemność

Opakowanie nie zachęca do zakupu, na ale jak się dostanie taki tonik to szkoda nie spróbować. Tak właśnie było w moim przypadku. Od pierwszego użycia pozytywnie o nim myślałam - ma ładny rózany zapach, nie pozostawia lepkiej warswy, odświeża, nie podrażnia oczu, kiedy przy nich majstruję płatkiem nasączonym tonikiem. Ubywa szybko, bo jest go niewiele w buteleczce, ale przy takiej cenie to chyba nie jest wadą.
Przez chwilę myślałam, że zapycha, ale to nie była wina toniku i zużyałam go z przyjemnością do końcą.
W zapasie mam już kolejne buteleczki.

Używam tego produktu od:kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań:1 całe

Przyzwoity tonik

Tonik jest naprawdę dobry. Łagodny, przemywam nim nawet powieki, chociaż producent zakazuje. Nawilża, chociaż nie jakoś bardzo mocno, odświeża, nie pozostawia lepkiej skóry. Ma fajną konsystencję, nie wiem do końca jak to wytłumaczyć, ale niektóre toniki są po prostu jak woda, a ten jest taki jakby gęściejszy (jak na tonik oczywiście :D). Zapach powinien spodobać się osobom, które lubią różane wonie, ja akurat nie jestem ich fanką, ale nie ma co narzekać, w końcu wiedziałam, co kupuję.
Nietypowa pojemność buteleczki - na podróż za duża, do użytku domowego za mała i szybko się kończy.
Nie kupię ponownie, bo są tak samo dobre lub lepsze, a jeszcze tańsze.

Używam tego produktu od: 2,5 tyg.

Manicure - odwrócony french

ok ale bez rewelacji

Małe opakowanie, nie jest wydajny.
Ma przyjemny różany zapach.
Nie zauważyłam jakiegoś szczególnego nawilżenia, ale fajnie odświeża i tonizuje.
Pomimo braku alkoholu potrafił mnie troszkę zaszczypać.

Używam tego produktu od: -

niezly

Dosc estetyczne opakowanie, intensywny, slodki zapach, mala wydajnosc. Nie widze jakos nawilzajacego dzialania, ale tonik dlikatny, nie podraznia i milo sie go uzywa.

Używam tego produktu od: kilka tyg.