Les 4 Saisons, Ete (Lato) EDP

Les 4 Saisons, Ete (Lato) EDP

Wspaniały owocowy zapach symbolizujący lato, powstały na bazie ekstraktu z zielonej mandarynki złamanego nutami drzewnymi. Perfumy pochodzą z kolekcji Les 4 Saisons.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: zielona mandarynka, kwiat brzoskwini
nuta serca: jaśmin, neroli
nuta bazy: paczula, wanilia, białe piżmo

Cena: 150USD / 100ml
/pa/

po prostu lato!

Ete to po prostu zapach lata!
Uwalniając go z fiolki powróciły wspomnienia wszystkich najradośniejszych dni tego sezonu. Czuję gumę balonową donald! pomieszana z orenżadką w proszku, którą się kupowało sypało na rękę zamiast rozpuszczać w wodzie. czuję zapach kuleczek kolorowych gum, dzieciństwa pełnego przygód, uśmiechu, niewinność. Piasek między stopami i widok słońca nad głową. Mimo tych wszystkich rzeczy, które wymieniłam wyczuwam w składzie naprawdę kobiecą i wyrafinowaną nutę dzięki czemu nie jest on tak dosłowny. Jest przesączony radością, niewinnością, swobodą. Piękny!

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: próbka

E tam, takie Ete ;-))).

Ete... no, niby po nazwie zapachu mozna bylo sie spodziewac zwawego i swiezego cytrynka, ale ze to moj ulubiony Micallef, wiec mialam nadzieje na cos bardziej interesujacego.
Poczatek nie jest taki zly, cytrynkowo-mandarynowy (albo to ta zielona mandarynka robi wrazenie cytrynki ;-)) ), sympatyczny - pozniej jednak robi sie w klimacie typowo swiezuchowato (jak to nazywaja wizazanki ;-))) ), zwawo, orzezwiajaco, cytrynowo i smiertelnie nudno.
Zapach znika zreszta po godzinie czy dwoch - albo tez jest tak nudny, ze moj nos przestaje na niego reagowac.
Nie to, zeby byl zly, bo nie jest - ale kompletnie niczym sie nie wyroznia z setek innych podobnych zapachow, kompletnie.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: meczona probka

Cytrusowi i gorzki

Lato jest baaaardzo odświeżające....Cytrusowe,cytrusowe i jeszcze raz cytrusowe..Pachnie troche zadziornie i gorzkawo...
Testowałam już kilka razy w perfumerii.
Miałam dwie próbki..Napewno wspaniały dla miłośniczek cytrusowych zapachów....

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: próbki