Very Long Mascara

Very Long Mascara

Pojemność 6,6 ml

Specjalnie wyprofilowana szczoteczka wspaniale rozciąga rzęsy, a zawarte w mascarze polimery gwarantują całodzienne utrzymnie efektu "stretch" bez sklejania rzęs. Jeden z bestellerów CCB.

Cena: ok. 15EUR/ 6,6ml

Ideał:)

Tusz dostałam w prezencie od koleżanki. Prawde mówiąc, nie otworzyłam go przed okres ponad roku. Opakowanie nie wyglądało zachęcająco, marki wcześnmiej nie znałam, pomyslałam, że koleżanka kupiła jakiś tam najtańszy tusz ze straganu. Ale się pomyliłam!
Zupełnie przez przypadek znalazłam w internecie recenzję innego produktu Agnes B, poszperałam, znalazlam i informacje o tuszu.
Szkoda, że jest tak trudno dostępny (jedynie przez internet, albo przez katalog, niedostępny w moim kraju), bo to najlepszy tusz, jaki miałam do tej poru. Świetnie podkreśla i wydłuża rzęsy. Nie jest to efekt teatralny, ale idealny zarówno do makijażu dziennego, ale makijażu wyrazistego wieczorowego.
To jedyny tusz, który tak ładnie wydłuża rzęsy, lekko je pogrubiając. jednocześnie jest bardzo trwały, nie osypuje się, nie tworzy grudek.

Dostateczny!

Mascara nie pogrubia rzęs, ale ma do tego prawo, bo jest wydłużająca, niemniej jest to dla mnie minus. Ponadto z tym wydłużeniem też średnio, zupełnie natomiast nie podkręca. Generalnie nie wyczynia z rzęsami żadnych cudów, za to, nałożona warstwami, potrafi "spajączkować".
Mimo, ze mam słabość do agnes b. (i jako projektantki i jako producentki kosmetyków) nie moge dac wiecej niz 3*.
Mascara nie jest zupełnym niewypałem, ale są znacznie lepsze, napewno jej już nie kupie ponownie.

Używam tego produktu od: 2005