Gabriela Sabatini, Bolero

Gabriela Sabatini, Bolero

Zapachem Bolero Gabriela Sabatini oddała argentyńską zmysłowość i pikanterię. Argentyna to kraj intensywnych emocji i tańca. Dynamiczne krzywizny flakonu oddają ruch kobiety tańczącej tango. Zapach ciepły i zmysłowy, zawarł latynoamerykańską energię i ciepło argentyńskiego słońca.

Nuta głowy: tangerynka, żurawina, drewno różane, kwiat lotosu.

Nuta serca: piwonia, niebieska róża, biała gardenia, fiołek.

Nuta bazowa: brzoskwinia, tonka, drewno sandałowe, wanilia, piżmo.

Cena: ok. 90 zł

piękny, zmysłowy

Piękny, zmysłowy zapach. To moja pierwsza recenzja na wizaz.pl - dotyczy niestety produktu wycofanego z produkcji :(
Zapach znam od lat, pierwszy raz używałam go w czasach pierwszych spotkań z chłopakiem, który teraz jest moim mężem, wtedy zapach mu się bardzo podobał i nadal tak jest - czasami udaje mi się kupić buteleczkę na allegro. Nie przeszkadza mi, że jest to stary zapach - nadal jest ciepły, zmysłowy, kojarzy się z namiętnością. Dobrze się z nim czuję :) Wg mnie na każdą porę roku.
Ładny flakonik ale dla mnie ma to mniejsze znaczenie - perfumy trzymam zamkniete w szafce.
Jedyny minus to średnia trwałość. Szkoda, że wycofany :( Dopóki bedzie taka możliwość to będę wracać do tego zapachu, jest niesamowity ;)

Dla mnie IDEAŁ

Bolero to mój zapach,po prostu nie ma innego dla mnie lepszego. Używam perfum,raz tylko miałam toaletke i faktycznie szybko ,,rozmywa" się po ciele.
Niedawno kupilam nowy flakonik a moj mąż był oczarowany tym zapachem.Jakiś czas go nie używałam i jak tylko psiknełam po szyji to nie mogłam się ogonić od męża ;). Bolero naprawde działa na zmysły!!!!!

Używam tego produktu od:bardzo dawna

piękny

Ciepły, kwiatowo owocowy zapach, dodający energii i optymizmu. Wszystkie nuty płynnie przechodzą jedna w drugą, przenikają się. Późniejsze zapachy Gabrieli to już nie to, wszystkie podobne do siebie, nie zapadające w pamięć, dlatego nie rozumiem czemu ten zapach został wycofany...

Używam tego produktu od: od wielu lat

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

na lato OK

Otrzymałam kiedyś w prezencie. Zapach, moim zdaniem kwiatowo - owocowy, raczej świeży.Odpowiedni latem dla młodych dziewczyn. Faktycznie bardzo ulotny. Ja dokupiłam dezodorant i balsam do ciała - wszystko aplikowane razem poprawiło jego trwałość.

Używam tego produktu od:kiedyś dawno
Ilość zużytych opakowań:jedno

całkiem, całkiem

Używałam tego zapachu kilka lat temu na studiach i bardzo mi sie podobał. Nie da się go jednoznacznie sklasyfikować, nie jest ani ciężki ani cytrusowy, trochę słodki, landrynkowy, ogółem udany choć się za bardzo nie rozwija i nie jest trwały (miałam edt).

Używam tego produktu od:pol roku
Ilość zużytych opakowań:1 X 30 ml

ukochany !

Idealny dla mnie. I faktycznie, chlopy glupieja ;). Jest wg mnie rownie zmyslowy jak Devotion (za ktorym tez przepadam), ale delikatniejszy.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ... miniaturka i dezodorant, zostalo mi kilka kropelek i baaardzo oszczednie

Recenzja: ...

Mile,ale nic specjalnego

Mily, cieply, slodki, kwiatowy zapach, ktory rzeczywiscie dosyc sie podoba mezczyznom. Nie oszalamia oryginalnoscia, ale jest calkiem przyjemny. Flakon niezbyt dopracowany.

taki sobie

Uzywałam go ,nic specjalnego.podoba mi się srednio,napewno niw jest to zapach dla mnie..

nijaki

Taki średni zapaszek, niezbyt wyrafinowany, raczej zmysłowy, ale bez przesady. Troszkę mdły, ale ze zdziwieniem dowiedziałam się, że podoba się mężczyznom. Znam nawet jednego, który jest od tego zapachu uzależniony;) i wyczuje go dosłownie wszędzie:)Mi nie odpowiada, ale też nie przeszkadza. Opakowanie niezbyt efektowne-raczej brzydkie.

sama nie wiem..

nic w nim dominuje, w sumie sympatyczna , ciepła całość..ale nie zachwyca bardzo.., bez wyraznej lini..nie wiem do końca zatem "co p.G.S miała na myśli"..;)? dla mnie troche taki bez wyrazu..wolę wyrazniejsze..taki "ciepły kluseczek" ..jedno wiem napewno- użyłam go dwa razy: pierwszy i ostatni..;)

Sliczny

Jeden z najfajniejszych zapachow jakie kiedykolwiek czulam. Jest zupelnie nieagresywny i taki... doskonale wywazony, nie wyczywa sie w nim poszczegolnych nut, tylko calosc, ciepla i spokojna.