Biosilk, Silk Therapy Shampoo pH 5,5 (stara wersja) (Szampon mocno regenerujący do włosów zniszczonych)

Szampon mocno regenerujący do włosów zniszczonych, nadaje wspaniały połysk, puszystość, miękkość jedwabiu, chroni przed UV i wysoką temperaturą
Szampon dodaje włosom objętości, jest bardzo delikatny dla skóry głowy.
Zawiera proteiny jedwabne, wyciągi roślinne i witaminy.

dobry

plusy:
- nadaje miękkość, puszystość zauważalną już przy myciu włosów
-pomaga w układaniu
- ładny zapach
-konsystencja też ok
-przezroczysty kolor ;)
- nawilża i odżywia włosy
- włosy są zdrowe, mięciutkie i lśniące, nie elektryzują się

minusy:
-opakowanie- nie widać zużycia
-nie zauważyłam długotrwałej poprawy kondycji włosów
-cena
- średnia wydajność

szukam dalej mojego KWC

Używam tego produktu od: już nie

Przyzwoity

Szampon nie powala, ale w porównaniu do odżywki z tej serii jest przyzwoity. Nawet bardzo. ma bardzo ładny zapach, nieco rzadką konsystencję, dobrze się pieni. Przy normalnych włosach może służyć za 2 w 1 - szampon z odżywką, bo dobrze nawilża włosy. Nadaje połysk. Po dłuższym stosowaniu włosy wydają się być jednak przeciążone, przetłuszczają się. Ot taki przeciętniak - zupełnie drogeryjny.

Używam tego produktu od:miesiąca

Kiepski :(

kosmetyk posiada pewne zalety,ale dzialanie nie powala na kolana za to cena i owszem.bardzo mnie zawiodl niestety.
plusy:
dobrze sie pieni
ladnie pachnie
jest wydajny
nadaje polysk

minusy:
wlosy mimo polysku i wygladu ,,zdrowych,, koszmarnie sie pusza elektryzuja i placza tak ze 5minut po uczesaniu nie widac efektow stylizacji
cena-jest jej nie warty Używam tego produktu od:3mce
Ilość zużytych opakowań:1 w polowie i chyba nie skonce go

depilacja ciąża

Zwykły za wysoką cenę

Używałam tego szamponu wraz z odżywką i muszę stwierdzić , że mnie zawiódł. O jakiejkolwiek regeneracji można zapomnieć, ot zwykły szampon za wygórowaną cenę.
Do tego opakowanie beznadziejne, wyciskanie z niego szamponu to lada wyzwanie.

Przychylam się do opinie poprzedniczki i zdecydowanie polecam linię Loreal: Absolut Repair

Nie polecam

Przyłączam się do opinii mojej poprzedniczki- szampon zamiast poprawić wygląd włosów, spowodował że stały się bardziej naelektryzowane, "fruwające", niesforne, sztywne, wysuszone, nie dało się ich ułożyć. Za taką cenę to bubel.Sto razy bardziej polecam zwykły marketowy Loreal lub Loreal Professionel: Absolut Repair, Intense Repair, lub wygładzający Liss ultime.

Używam tego produktu od:2miesiecy

szału nie ma

Może i regeneruje włosy, nadając im miękkość i połysk, ale dodatkowo moim nadał niesamowitą zdolnośc do elektryzowania!!!
Włosy stały się jakby bardziej cienkie i "fruwały" łapiąc się wszystkiego co znajdowało się w okolicy. O jakimkolwiek ułożeniu fryzury, najmniejszej mowy nie było...
Czy polecam?
Może osobom o silnym, grubym włosu, który będzie odporny na elektryzowanie...
w innym przypadku - raczej nie...

Taki sobie

Miałam go rok temu.. Nie był zły, ale nie widziałam jakiegoś olśniewającego działania regeneracji. Nie przypadł Mi do gustu. Za mało się pienił. I jest za drogi jeśli nic nie robi.

Używam tego produktu od:używałam

Cena to JEDYNY minus

Produkt rewelacyjny. Mam bardzo długie i gęste włosy. Były STRASZNIE zniszczone, tzw. "siano", wyglądały jak sznurki. Już po kilku myciach Biosilkiem zrobiły się mięciutkie i błyszczące. Używam go oczywiście codziennie, końcówki traktuję dodatkowo jedwabiem. Mam teraz śliczne, puszyste i mocne włosy, jakbym ich nigdy nie farbowała i nie prostowała:) Każdemu polecam ten szampon:) Cena w pierwszej chwili odstrasza, ale butelka ma aż 350 ml, zresztą na allegro można kupić dużo taniej niż w sklepie:) A NA PRAWDĘ WARTO!! (Miałam też inny szampon z jedwabiem ale się nie umywał:/ )

taki sobie

Zawsze KAŻDY fryzjer mi go poleca...
A poza ładnym zapachem nic specjalnego
Poza tym mam wrażenie, że włosy po kilku aplikacjach już się przyzwyczaiły i nie działa na nie...

Używam tego produktu od: dawna sporadycznie
Ilość zużytych opakowań: sporo

nic specjalnego

Kupiłam zachwycona jedwabiem do włosów i owocową regeneracją. I tak:

Moje włosy sa po nim jeszcze bardziej suche( a mam suche, szorstkie, kręcone)
Trudne -po użyciu tego szamponu -do rozczesania.

Ale nadal mam ochotę na spróbowanie róznych innych produktów. W przyszłym miesiącu planuję zakupić coś z nowej serii CHI- jedwab z oliwką i odżywkę do kręconych.Zobaczymy...

Używam tego produktu od:leży już z pół roku
Ilość zużytych opakowań:pół 50 ml

bez zachwytów

Używałam tego szamponu łącznie z odzywka.
Zero efektów. O odżywieniu i wygładzeniu włosów nie ma mowy.
Plątają sie, ciężko jest je rozczesać.
Od taki zwyczajny szampon który jedynie myje włosy.
Nie polecam.

Nie polecam

Za tak wysoką cene spodziewałem się większych rezultatów. Nie zrobił z moimi włosami zupełnie nic. Jedyny atut jaki moge mu przyznać to łagodność bo w tym względzie jest dobry.