Air Max Waterpoof

Air Max Waterpoof

Tusz do rzęs Air Max pogrubia, wydłuża, podkręca rzęsy i chroni jest przed wodą. Wodoodporna wersja dla fanek Air Max, których rzęsy często narażone są na wilgoć.

Nie

Gdy miałam 14 lat, czyli bardzo dawno temu, istniała jeszcze firma Margaret Astor. Wówczas kupiła sobie z niej tusz, który robił cuda z moimi rzęsami. Po latach postanowiłam sprawdzić tusz Air Max o podobnym działaniu jak tego sprzed lat, tyle, że z Astora, spadkobiercy Margaret Astor. I tym razem zawiodłam się strasznie. Tusz na szczoteczce zbierał się w grudki, w ogóle nie rozdzielał , rzęs, bardzo mocno podrażniał oczy, ale to u mnie powodują wszystkie tusze wodoodporne, i już po godzinie tworzył, na dolnych powiekach "pandę". Po kilku użyciach, które powodowały zaczerwienie i łzawienie oczy bez żalu wyrzuciłam tusz do kosza na śmieci. Jedna gwiazdka za sentyment do tego poprzedniego tuszu.

Używam tego produktu od: dwa lata temu
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Zdecydowanie NIE!!

Kupiłam, kilka razy próbowałam użyć i oddałam mamie, bo dla mnie był tragiczny. Mam z tego co wiem też nie bardzo używa.
Największy minus to szczoteczka - strasznie grube włoski, ogólnie jedno pociągnięcie i wszystko sklejone razem- tylko do zmycia.
Po prostu nie dla mnie.

Ilość zużytych opakowań: 1,00

Jest OK.

Jeśli chodzi o trwałość jest EXSTRA. Przetrwa całą noc a nawet jeszcze dzień. Nie rozmazuje się, nie kruszy, woda mu nie straszna ;) Pogrubienie- wporządku, lecz trzeba uważać, bo może sklejać rzęsy, przez co mały minus. No i szczoteczka trochę nie poręczna, ale to kwestia wprawy. Przy zmywaniu trzeba się trochę wysilić, ale płyny dwufazowe dają radę. Ogólnie może być, ale zastanowiła bym się na zakupem drugi raz, zawsze można znaleźć coś lepszego :)

Manicure - geometryczny french

Nie znalazłam lepszego

Właściwie ten tusz mam w swoim kuferku od 4 lat. Zawsze do niego wracam, bo jako jeden z niewielu jest naprawdę wodoodporny. Nie straszne mu płatki śniegu opadające na rzęsy, ulewa, wysoka temperatura czy wysiłek fizyczny. Tusz trzyma się choćbym nie wiem co..nawet po kąpieli.
Tusz w sensie konsystencji jest naprawdę dobry.

Ale..szczoteczka nie jest aż tak rewelacyjna. Dosyć topornie aplikuje się tusz w kącikach oczu. Opakowanie też pozostawia wiele do życzenia. Czasem trudno jest do otworzyć.
I co zauważyłam, wysycha szybciej niż inne tusze. Mi wystarczy na okres 2 góra 3 miesięcy. Potem aplikuję sobie serię gigantycznych gródek na rzęsy..a więc śmietnik.

Szczerze..tusz nie jest drogi, ma naprawdę dobrą konsystencję i nie paćka mi powiek zaraz po aplikacji..za to trzeba ciut więcej czasu mu poświęcić niż innym tuszom.

Czy kupię go ponownie? Tak, bo nie znalazłam lepszego.

Plusy:
Ładnie rozczesuje rzęsy i ma mocny kolor, nie osypuje się, nie tworzą się grudki. Szybko wysycha na rzęsach i długo się trzyma. Wystarczy niewiele pociągnięć szczoteczką dla uzyskania boooskiego efektu. Wodoodporność 100%
Minusy:
Tusz szybko wysycha, opakowania czasem nie da się odkręcić a i szczoteczka jest nie przemyślana ( końcówka jest za gruba). Ile ja się namęczyłam aby pomalować rzęsy w kącikach oczu.

Używam tego produktu od: ponad 2 miesięcy

ok

dla mnie jest dobry :) wodoodporny to na pewno ;)
ładnie "maluje" oko:) głęboka czerń =) u mnie się nie rozmazuje, nie osypuje - może to kwestia malowania? :> albo nie ściągacie nadmiaru tuszu ze szczoteczki?^^ :P
co tu dużo pisać: jest jak najbardziej OK ! :)Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań: ciągle w użyciu ;P

tak, tak, tak

świetnie budował oprawę oka, zagęszczał, podnosił, wydłużał, wodoodporny baaardzo, niczym nie chciał schodzić, problem jedynie ze szczoteczką, duża trochę i nieporęczna i włoski miała drapiące.

Używam tego produktu od:nie pamiętam ile tego było

Bardzo dobry tusz

Do niedawna używałam tego tuszu i byłam z niego naprawde zadowolona, dlatego dziwią mnie trochę niskie oceny

Plusy
-Konsystencja
-szczoteczka
-zagęszcza i wydłuża rzęsy
-nie rozmazuje się

Minusy
-Przy zmywaniu się rozmazuje, ogólnie ciężko się zmywa (no ale to wodoodporny w końcu)
-cena Używam tego produktu od: lata

Sprawdził się

Miałam poważne wątpliwości czy go kupić,po tym jak zobaczyłam oceny,ale zaryzykowałam bo wersja zwykła była świetna.Jestem zadowolona,ma tą samą wadę co wersja nie wodoodporna moze sklejać.Poza tym tusz super. Nie uczula a to dla mnie najważniejsze,bardzo pogrubia chyba faktycznie 10 krotnie a że moje rzęski są baaardzo skromne to bardzo tą ceche polubiłam.Raczej dla wprawionej ręki...Początkowo wcale mi się nie podobał bo miałam po pomalowaniu 3 słupki.

Używam tego produktu od: od 2 lat
Ilość zużytych opakowań: wodoodpornego 1

moje kwc

nie no dziewczyny, nie rozumiem jak ten tusz moze mieć tak niskie oceny? Dla mnie jest rewelacyjny. Unosi rzęsy, trzyma skręt zalotki, nie kruszy się.NIe miałam lepszegoUżywam tego produktu od:kiedy istnieje

Lubię go!

Tak jak w temacie... Rzęsy są uniesione i ładnie wydłużone. Nie mam problemów z nałożeniem i nie skleja mi rzęs... Za pomocą płynu do demakijażu ziaji usuwam go w kilka sekund, a i nie rozmazuje się nawet podczas intensywnego wysiłku fizycznego... Trzeba tylko uważać żeby nie nałożyć go zbyt grubo na rzęsy... Nie wiem czy kupię ponownie bo rzadko wracam do tych samych kosmetyków, ciągle szukam czegoś lepszego:)

koszmarny

nie nie nie !! wielka szczota nie rozdzielajaca rzes- dotarcie do kazdje rzesy graniczy z cudem. wodoodporny? zart? po 15 minutowej jezdzie zatloczonym autobusem efekt Misia Pandy murowany. nie polecam. pomyłka !!!

Używam tego produktu od:1tygodnia