Douglas Collection, Flat Es Brush (Pędzel do cieni)

Douglas Collection, Flat Es Brush (Pędzel do cieni)

Płaski pędzelek Douglas perfekcyjnie rozprowadza cień na powiekach. Wykonany z najwyższej jakości włosia.
Włos pędzla: włosie syntetyczne
Rodzaj pędzla: pędzel do cieni

pędzle

Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 4
  • Design produktu: 5

Miękkie włosie

Włosie pędzelka jest miękkie. Nie drażni delikatnej skóry powiek. Można nim nabrać odpowiednią ilość cieni i dobrze je wpracować w skórę. Jakoś wykonania pędzla jest dobra. Kilka włosków wypadło po myciu.

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 4

Używam od lat, ale...

Na ten pędzelek namówiła mnie Pani w Douglasie, akurat był na promocji więc zapłaciłam za niego jakieś 25zł. Szczerze, gdy kupiłam go byłam jeszcze zielona w makijażu i dopiero zaczynałam tą przygodę.
Wyjdzie, że służy mi jakieś 5 lat i trwałość jest naprawdę na wysokim poziomie. Trzonek jest w idealnym stanie, włosie mało co wypada, a nawet rzadko kiedy odstaje. Łatwo się myje. Jedyny minus to to, ze jest szorstki i to bardzo.
Używam go do rozcierania cieni jasnym, beżowym cieniem, gdy narobię sobie plam lub gdy chcę rozetrzeć granicę cieni. I musze przyznać, że czasem naprawdę boli i piecze. Poza tym bardzo dobrze sprawdza się w swojej roli, chociaż, za tą cenę można kupić inny pędzel z syntetycznym włosiem, który będzie dużo przyjemniejszy dla wrażliwej skóry oka, a będzie robił to samo.

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5

Jestem na TAK!

Zamówiłam go w ciemno ale nie żałuję! Włosie jest przyjemne w dotyku. Bardzo ładnie wygląda i spełnia moje oczekiwania! Jednym z największych plusów jest to, że włoski nie wypadają. UWAGA! Polujcie na promocję! Możecie zaoszczędzić na nim pieniążki.