2000 Calorie Curved Brush Mascara (Tusz podkręcająco - pogrubiający do rzęs)

2000 Calorie Curved Brush Mascara (Tusz podkręcająco - pogrubiający do rzęs)

2000 Calorie ze szczoteczką w kształcie łuku, która pozwala wymodelować rzęsy. 2000 Calorie Curved Brush to tusz pogrubiający i zagęszczający rzęsy, a dzięki szczoteczce umożliwia dodatkowo efekt zalotnego podkręcenia. Polimery zmiękczają, uelastyczniają i modelują rzęsy Naturalne woski wzmacniają i uzupełniają uszkodzoną strukturę rzęs. Ponadto charakteryzują się dużą odpornością na wysokie temperatury i wilgotne powietrze, dzięki czemu makijaż rzęs jest odporny na ścieranie i nie rozmazuje się. Tusz Max Factor jest hipoalergiczny.

Najlepszy tusz

To moje pierwsze opakowanie tuszu w tej wersji, jednak wcześniej korzystałam z pozostałych z całej serii. Może nie powoduje ekstremalnego podkręcenia i pogrubienia rzęs, jednak jest to JEDYNY tusz do rzęs, który nie odbija mi się na górnej powiece. Do tej pory nie trafiłam na lepszy i zawsze do niego wracam. Polecam również kupowanie w drogeriach internetowych, gdzie cena stanowi około połowę tych dostępnych w drogeriach stacjonarnie.

Jedno "ale"

Bardzo lubiłam klasyczną wersję tego tuszu, ale na promocji postanowiłam sięgnąć po wersję podkręcającą. Przeżyłam lekki szok kiedy odkryłam, że MF zmieniło klasyczny "szczupły" tusz podkręcający, na wersję dodatkowo pogrubiającą. Trochę się obawiałam, bo nie przepadam za grubymi szczotkami. Używam go już kilka miesięcy i przyznam, że pomimo ogólnego zadowolenia z efektu jaki daje, aplikacja nadal mnie męczy.

coś mu brakuje

Po świetnej wersji złotej chciałam wypróbować wersję czerwoną.Szczoteczka jest zwykła tak samo jak w standardowym tuszu, ale jest wygięta czyli mamy tutaj do czynienia z efektem podkręcenia rzęs. Jestem bardzo zadowolona z tuszu, ładnie wydłuża rzęsy i lekko je podkręca, nie zostawia grudek. Jednak odnoszę wrażenie, że złota wersja jest trochę lepsza.

Patrol kosmetyczny - szminki

Super !!

Tusz posiadam od ok. 2 miesięcy. Nie skleja rzęs. Ma ładny czarny kolor. Nie osypuje się i jest naprawdę mega trwały . Ładnie podkreśla rzęsy lekko je pogrubia i wydłuża.

pieknie podkreca

Mam go pierwszy raz. Jak na razie działa bez zarzutu. Fajnie podkręca rzęsy, dobrze się nakłada ,tusz starcza na min. trzy miesiące, nie wysycha, nie kruszy się
,dobra cena, nie skleja rzęs!

Jeden z moich fav.

Jest świetny. Spełnia moje oczekiwania w 100%. Pogrubia i podkręca rzęsy. Czerń jest po prostu czarna. Po jego nałożeniu nie ma opcji żeby się ktoś nie zapytał czy nie mam doczepianych rzęs. Jedyną jego wadą jest, że może trochę sklejać rzęsy, ale przy odpowiedniej aplikacji da się tego uniknąć. Nie osypuje się, ale czasami się odbija na powiece.

Lubię

Tusz jeden z moich ulubionych. Pięknie podkręca, wydłuża i pogrubia rzęsy. Nie skleja ich i bardzo ładnie pachnie. Bardzo fajna, zagięta szczoteczka. Nie podrażnia oczu. W sam raz do codziennego makijażu.

Klasyka

Po raz pierwszy z tym tuszem miałam do czynienia będąc w liceum, a wiec kilka lat temu. Obecnie używam go regularnie bo bardzo go cenię.

Moje rzęsty są raczej czarne, grube i długie, ale proste i rzadkie.

Czego oczekuję od tuszu ?
Będę szczera, efektu sztucznych rzęs. A więc wydłużenia, podkręcenia, zagęszczenia, rozdzielenia. Oczywiście jestem realistą i wiem, że żaden tusz nie zapewni w 100% tego, co porządny efekt wizyty u specjalistki. Nie mniej jednak szukają tuszu, zawsze szukam tego, który da najbardziej zbliżony efekt do sztucznych rzęs.

Co zapewnia ten tusz :
+ wydłuża
+podkręca
+pogrubia
+zagęszcza
+zapewnia bardzo dobrą czerń
+ładnie rozdziela, nie skleja rzęs
+przepięknie pachnie czekoladą
+starcza na bardzo długo

Wady:
-kiepsko maluje się nim dolne rzęsy

Podsumowując dla mnie jest to bardzo dobry tusz do rzęs, którego regularnie używam, jak dla mnie zdecydowanie lepszy od swojego brata w klasycznej wersji.

Między nami nie pykło!

Kilka lat temu miałam ten tusz i wciąż bardzo dobrze go wspominałam, właśnie z tego względu postanowiłam po dłuższej przerwie do niego wrócić.
Oczekiwałam fajnego podkręcenia, pogrubienia i efektu WOW, bo przecież to Max Factor...
No ale przeliczyłam się!
Sytuacja wygląda tak... zero efektu pogrubienia, zero efektu podkręcenia, no chyba, że użyję zalotki.
Ta mascara na moim oku tworzy dość naturalną oprawę, nie jest to nic spektakularnego.
Jedyne co mogę jej przyznać to, że jest dość trwała i się nie osypuje, no ale to troszkę za mało...

Ponadczasowa maskara

Uważam, że jest to jeden z lepszych tuszów do rzęs. Używam go od lat, jednak raz na jakiś czas sprawdzam czy nie ma czegoś lepszego i zawsze wracam do niej. Super pogrubia rzęsy, dobrze rozdziela, nie kruszy się. Ta maskara jest ciut lepsza od swojej złotej siostry gdyż ma lekko zagiętą szczoteczkę, która dodatkowo podkręca rzęsy.

Całkiem, całkiem..

Szczoteczka mega podkręca rzęsy, ma intensywny czarny kolor.
Byłam zadowolona z jego korzystania, ale żeby być mu wierną to już niestety nie bo są tusze jednak lepsze.

Nie dla mnie

Plusy
+kolor- mocno czarny
+szczoteczka podkręca rzęsy
+nie kruszy się
+wydajny
+trwały
Minusy
- cena w drogeriach stacjonarnych
- z czasem robią się w nim grudki
Ogólnie jest fajny, jednak moim faworytem jest klasyczna wersja :)