Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

2000 Calorie Curved Brush Mascara (Tusz podkręcająco - pogrubiający do rzęs)

2000 Calorie Curved Brush Mascara (Tusz podkręcająco - pogrubiający do rzęs)

2000 Calorie ze szczoteczką w kształcie łuku, która pozwala wymodelować rzęsy. 2000 Calorie Curved Brush to tusz pogrubiający i zagęszczający rzęsy, a dzięki szczoteczce umożliwia dodatkowo efekt zalotnego podkręcenia. Polimery zmiękczają, uelastyczniają i modelują rzęsy Naturalne woski wzmacniają i uzupełniają uszkodzoną strukturę rzęs. Ponadto charakteryzują się dużą odpornością na wysokie temperatury i wilgotne powietrze, dzięki czemu makijaż rzęs jest odporny na ścieranie i nie rozmazuje się. Tusz Max Factor jest hipoalergiczny.

Między nami nie pykło!

Kilka lat temu miałam ten tusz i wciąż bardzo dobrze go wspominałam, właśnie z tego względu postanowiłam po dłuższej przerwie do niego wrócić.
Oczekiwałam fajnego podkręcenia, pogrubienia i efektu WOW, bo przecież to Max Factor...
No ale przeliczyłam się!
Sytuacja wygląda tak... zero efektu pogrubienia, zero efektu podkręcenia, no chyba, że użyję zalotki.
Ta mascara na moim oku tworzy dość naturalną oprawę, nie jest to nic spektakularnego.
Jedyne co mogę jej przyznać to, że jest dość trwała i się nie osypuje, no ale to troszkę za mało...

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1586806].usefull || 0 }}% pomocna.

Ponadczasowa maskara

Uważam, że jest to jeden z lepszych tuszów do rzęs. Używam go od lat, jednak raz na jakiś czas sprawdzam czy nie ma czegoś lepszego i zawsze wracam do niej. Super pogrubia rzęsy, dobrze rozdziela, nie kruszy się. Ta maskara jest ciut lepsza od swojej złotej siostry gdyż ma lekko zagiętą szczoteczkę, która dodatkowo podkręca rzęsy.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1576756].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem, całkiem..

Szczoteczka mega podkręca rzęsy, ma intensywny czarny kolor.
Byłam zadowolona z jego korzystania, ale żeby być mu wierną to już niestety nie bo są tusze jednak lepsze.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1554836].usefull || 0 }}% pomocna.
Bobbi Brown - Jak wymodelować brwi

Nie dla mnie

Plusy
+kolor- mocno czarny
+szczoteczka podkręca rzęsy
+nie kruszy się
+wydajny
+trwały
Minusy
- cena w drogeriach stacjonarnych
- z czasem robią się w nim grudki
Ogólnie jest fajny, jednak moim faworytem jest klasyczna wersja :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1544986].usefull || 0 }}% pomocna.

Mieszane odczucia

Szczerze mówiąc inna masakra MaxFactor podbiła moje serce i chyba przy niej zostanę, a ta już nie zagości w mojej kosmetyczce.

PLUSY:
+ Lekkie podkręcenie rzęs, ale bez efektów WOW,
+ Lekkie pogrubienie,
+ Dostępność,
+ Intensywna czerń,
+ Długo się utrzymuje,
+ Nie podrażnia oczu,
+ Nie skleja rzęs,
+ Nie obsypuje się.

MINUSY:
- Cena nie jest adekwatna co do jakości, bo w tej cenie można zakupić o wiele lepszy produkt,
- Po chwilowym nieużywaniu produktu wysycha i nie nadaje się już do używania,
- Szczoteczka źle wyprofilowana przez co ciężko nią się operuje, aby oko wyglądało perfekcyjnie,
- Słaba wydajność,
- Ciężko go zmyć zwykłym płynem, polecam micelarne.

PODSUMOWUJĄC nie zachwycił mnie specjalnie, jego podstawowa wersja jest o wiele lepsza!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1477366].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy !

Nie spodziewalam się takiego efektu !
Jestem mega zadowolona moje rzesy sa pogrubione podkręcone i wydłużonej na maxa ! Wyprobowowalam już wielu ale ten to zdecydowanie hit ! Będę do niego zawsze wracać !
Polecam bardzo !

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1445156].usefull || 0 }}% pomocna.

Dramat!

Kolejny wysokopółkowy tusz, który nie robi absolutnie nic! Nie podkręca, nie wydłuża, nie pogrubia. Szczoteczka jest kompletnym nieporozumieniem. Jedyne co tusz potrafi to niemiłosiernie skleić rzęsy..

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1438576].usefull || 0 }}% pomocna.

Były ulubieniec

Zużyłam wiele opakowań tego tuszu czego z pewnością nie żałuję. Jest on prawie idealny, podkręca rzęsy, przedłuża i pogrubia je. Nie osypuje się, nie rozmazuje w trakcie dnia (moje oczy mają skłonność do łzawienia podczas wiatru, jednak tusz dał im radę). Jedyną wadą jest to, że po 2 miesiącach używania zaczyna się on wysuszać co utrudnia nakładanie i trzeba kupić nowy. To mnie skłoniło do poszukiwań lepszego zamiennika, jednak może kiedyś do niego wrócę:)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1437281].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo go lubię

Tusz super sprawdza się jako element codziennego makijarzu. Nie obsypuje się, wytrzymuje nawet popołudniową drzemkę ;) latwo sie naklada, wygodna szczoteczka. Lekko pogrubia i podkręca długie rzęsy. Pod koniec lekko gestnieje i trudno się rozprowadza, obsypuje się, ale w końcu tusz ma tylko 6mcy trwałości

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1435196].usefull || 0 }}% pomocna.

Dbry tusz

Tusz spełnia swoje zadanie, jednak nie odpowiada mi ta grubość szczoteczki.
Zalety
+pogrubienie
+wydłużenie
+intensywna czerń
+cena
+konsystencja mascary
+długotrwałość
+dobrze się zmywa
+nie odbija się

Wady
-szczoteczka

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1430326].usefull || 0 }}% pomocna.