Max Factor, 2000 Calorie Curved Brush Mascara (Tusz podkręcająco - pogrubiający do rzęs)

Sprawdź ceny produktu

2000 Calorie ze szczoteczką w kształcie łuku, która pozwala wymodelować rzęsy. 2000 Calorie Curved Brush to tusz pogrubiający i zagęszczający rzęsy, a dzięki szczoteczce umożliwia dodatkowo efekt zalotnego podkręcenia. Polimery zmiękczają, uelastyczniają i modelują rzęsy Naturalne woski wzmacniają i uzupełniają uszkodzoną strukturę rzęs. Ponadto charakteryzują się dużą odpornością na wysokie temperatury i wilgotne powietrze, dzięki czemu makijaż rzęs jest odporny na ścieranie i nie rozmazuje się. Tusz Max Factor jest hipoalergiczny.

Kocham go

Tusz zapewnia bardzo ładny efekt, szczoteczka podkręca rzęsy i nie potrzebuję zalotki, świetnie też je rozczesuje. Wydłuża, pogrubia i bardzo ładnie przyczernia. Kiedy tusz jest nowy, konsystencja jest jeszcze rzadka i może sklejać rzęsy, ale kiedy już zgęstnieje jest wspaniale. Nie osypuje się i nie odbija na powiekach. Polecam!

klasyk

Wracam do niego, jak nie mam pomysłu na nowy tusz.

zalety:
- dobrze rozdziela rzęsy
-delikatnie podkręca
-dobrze się zmywa
- odpowiedni kolor czerni na co dzień

wady:
- nie daje jakiegoś spektakularnego efektu

Klasyka zawsze się obroni

Ten tusz darzę z jednej strony ogromnym sentymentem, a z drugiej uwielbiam efekt, który pozostawia na rzęsach. Wygięta szczoteczka idealnie unosi, rozdziela i podkręca rzęsy. Łatwo się nią operuje, bez brudzenia powiek, czy okolic dolnych rzęs. Zgrabna szczoteczka dociera w każdy kącik bez problemu. Tusz nie osypuje się, nie odbija, jest trwały. Ekstremalna czerń dodaje spojrzeniu tajemniczości.

Nie nie nie

Kupiłam go po chwalących reklamach w telewizji. I na tym się skonczył moj zachwyt. Tusz kompletnie nie nadaje sie do moich rzes, Skleja je totalnie, zero podkręcenia. Jedynie ładnie prezentuje sie z zewnatrz.

dobry tusz, doprowadzająca do szału szczoteczka

Z tuszu jestem bardzo zadowolona. Bardzo ładnie pogrubia i zagęszcza rzęsy, wydłuża je, nie ma tendencji do sklejania i tworzenia z rzęs "pajęczych nóżęk". Jednocześnie jest trwały - nie osypuje się, nie odbija na górnej powiece, a pod dolna nie tworzy efektu pandy.
Byłby to mój tusz idealny, gdyby nie szczoteczka, która doprowadza mnie do szału. Jest krótka, wygięta i na całej długości bardzo gruba, pękata. Poprzez to trudno mi się nią maluje rzęsy, szczególnie w miejscach wymagających szczególnej precyzji, czyli w pobliżu kącików oczu. Mam już naprawdę wieloletnią praktykę w używaniu tuszy, a jednak tą szczoteczką rzadko mi się udaje dokładnie umalować rzęsy, nie ciapiąc po górnej lub dolnej powiece! Nie mam nic przeciwko grubym szczoteczką, ale jak dla mnie ta powinna być albo nieco dłuższa, albo mieć bardziej ścięty czubek - wtedy lepiej by się sprawdzała.

Dodam jeszcze, że używam tuszu kilka miesięcy, a nie zasechł on i nie tworzy grudek na rzęsach. Jest to bardzo dobry produkt, tylko ... ta szczoteczka.

dobry tusz, klasyk

Jeżeli nie wiem jaki tusz wybrać stawiam na ten.
Mocno czarny , pogrubiający i podkręcający. szczoteczka z klasycznego włosia sprawdza się bardzo dobrze, wygięcie jest dopasowane do europejskiego typu oka, nie osypuje się i nie zmywa się go z oporem, jednak jest trwały. naprawdę fajny tusz :)

aha, to jest to!

super tusz ze szczoteczką "łuk", u mnie sprawdza się idealnie.
Szczoteczka ta idealnie modeluje rzęsy unosząc je do góry. Pogrubia, podkręca i wydłuża rzęsy nie sklejając ich, nadając piękny efekt. Ponadto charakteryzują się dużą odpornością na wysokie temperatury i wilgotne powietrze. Tusz nie rozmazuje się, nie zostawia grudek oraz jest bardzo trwały. Ogromny plus za to że tusz Max Factor jest hipoalergiczny.

ŚREDNIAWKA

Używałam go kilka lat temu i pamiętam tylko,że niczym mnie nie zachwycił,a już na pewno nie podkręcał i nie pogrubiał-ot zwykły tusz
Jednak po tej marce spodziewałabym się więcej,jedyne co to pamiętam,że nie był drogi

bardzo dobry :)

Moimi ulubieńcami są tusze do rzęs, które jednocześnie pogrubiają i podkręcają rzęsy. Na zakup tego tuszu skusiłam się po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii. Na szczęście się nie zawiodłam. Tusz ma bardzo wygodną, specjalnie wyprofilowaną szczoteczkę, dzięki czemu idealnie rozdziela rzęsy. Po aplikacji rzęsy są podkręcone i widocznie pogrubione. Tusz nie obsypuje się, nie pozostawia nieestetycznych grudek na rzęsach. Wytrzymuje cały dzień bez poprawek. Tusz ideał:)

Ulubieniec

Oto on. Pierwszy tusz w historii, który zakupiłam 2 razy. Teraz już wiem, że when in doubt, reach for 2000 calorie.
Szukam przede wszystkim podkręcania i wydłużenia, a więc dokładnie takiej szczoteczki jak w tym tuszu. Dodatkowo plus za to, że nie jest przy tym silikonowa.
Mascara robi to, czego oczekuję od tuszu idealnego - podkreca i podtrzymuje podkręcanie, wydłuża, jest trwała i dodatkowo pogrubia rzęsy.
Najlepsze jest to, że się nie odbija i nie osypuje w trakcie dnia. Mogłaby być trochę bardziej wydłużająca, jednak przy tej cenie nie jestem szczególnie wybredna. Jest porządna i lubię ją.

Ulubiona szczoteczka!

Kiedy praktycznie każdy tusz w drogerii ma silikonową szczoteczkę, ten ma tą tradycyjną z włoskami, wygiętą tak że dociera do każdej rzęsy. Przy średnio długich, cienkich rzęsach się idealnie sprawdza. Sam tusz jest świetny, nie kruszy się, nie robi klusek na rzęsach i nie wysycha w opakowaniu przez długi czas.

Jeden z moich ulubionych

Nie miałam nigdy problemów z długością moich rzęs, bo są naturalnie długie i czarne ale od zawsze miałam problem z tym, że były takie rzadkie, takie jakby płaskie, nie podkręcone. Szukałam długo takiej maskary, która spełniała by moje wszystkie wymogi aż w końcu znalazłam to cudo. Uwielbiam maskary z tej marki. Tusz naprawdę ładnie podkręca i pogrubia rzęsy nadając im piękny czarny kolor. Nie skleja rzęs ani nie osypuję się. Mogę mieć tylko zastrzeżenie co do tego, że na początku jest bardzo taki mokry a tego nie lubię ale potem jak zgęstnieje jest idealny.

Trochę się zawiodłam

Miałam już inne tusze Max Factor i byłam z nich zadowolona. Niestety w tym przypadku produkt dosyć mocno posklejał mi rzęsy, nie wydłużył tak jakbym chciała i do tego osypywał się pod koniec dnia. Oczekiwałam czegoś lepszego.