Efektima, Maseczka nawilżająca z wyciągiem z arbuza

Efektima, Maseczka nawilżająca z wyciągiem z arbuza

Skoncentrowana maseczka nawilżająca w formie kremo-żelu. Wyjątkowo szybkie i widoczne rezultaty działania maski widać dzięki specjalnemu kompleksowi nawilżającemu. Zbudowany jest on z mikropłatków alginatu, kolagenu morskiego i seryny. Powoli, w zależności od potrzeb skóry uwalniania substancje nawilżające. Formuła maski zawiera dodatkowo wyciąg z arbuza, bogaty w witaminy, proteiny oraz minerały.

nic nie robi

Strata pieniędzy jak nic.
Jedyny plus jaki dostrzegam to ładna szata graficzna, zapach i podróżny format.
Poza tyn : nie nawilża, delikatnie szczypie, zapycha i ma parabeny.
Skóra wizualnie prezentuje się o wiele gorzej. Nie polecam.

Używam tego produktu od: około roku temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

NIE NIE NIE

Ta maseczka to jedna wielka pomyłka. Myślałam że fajnie nawilży moja twarz, a zrobiła coś gorszego.
*Zapach jest ok, kremowy.
*Konsystencja dośc gęstego kremu, dobrze się rozprowadza.
*Działanie - niestety nie mogę polecić tej maseczki cerom wrażliwym i alergicznym jak moja, ponieważ szczypała mnie twarz gdy ją nałożyłam, odczuwałam duży dyskomfort.
Niestety na drugi dzień pojawiły się wypryski sygnalizujące że to właśnie maska je spowodowała. Zawiodłam się, ponieważ byłam zadowolona z poprzednich masek Efektimy, a ta mnie negatywnie zaskoczyła.

Używam tego produktu od: Tygodnia
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Zapach i nawilżenie

Wciąż poszukuję idealnej maseczki nawilżającej. Tę mogę pochwalić za kilka rzeczy, ale za niektóre także zganić.

+ tania
+ łatwo dostępna
+ pięknie pachnie
+ nawilża
+ konsystencja (delikatna, kremowa)
+ nie uczula

+/- po użyciu pozostawia tłustą warstwę, której nie można się pozbyć (chyba, że umyjesz twarz)
+/- wydajność (wystarcza na dwa grubsze nałożenia)

Efekt nie powala na kolana, ale też nie odstrasza od kupienia ponownie.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Manicure - marynarskie paski

Bardzo dobry nawilżacz:)

Trafiłam na tą maseczkę przypadkowo, w trakcie jakiejś promocji;) Były niedrogie więc wzięłam wszystkie z Efektimy i tak testowałam;D
Ta jako jedna z niewielu przypadła mi do gustu i do niej wracam:)
Maseczka po pierwsze ma świetną puszystą kremową konsystencję.
Nie zasycha na buzi jak skorupa i nie obsypuje się. Łatwo ściera się ją chusteczką, a buzia pozostaje gładka miękka i bardzo nawilżona (ale nie tłusta!):)
Zapach jest bardzo przyjemny, owocowy odprężający. Mi jedna saszetka starcza na 3 razy- jest więc i bardzo wydajna:)
Niedroga, łatwodostepna:)

Na pewno kupię ją jeszcze wiele razy:D

Używam tego produktu od: od pół roku
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

W porządku

Ogólnie nie jest zła. Używałam jej tylko wieczorem, przed snem. Efekty były zauważalne na następny dzień.

Plusy:
+dobrze nawilża
+dość dobrze wygładza
+delikatnie poprawia koloryt cery
+miła konsystencja (nie za gęsta ani nie lejąca)
+raczej chyba nie zapycha porów (nic mi po niej, jak na razie, nie wyskoczyło)

-/+ ma za delikatny zapach. Prawie go nie czułam.
-/+ po nałożeniu trochę piecze

Minusy:
- po wytarciu maseczki, pozostaje tłusta warstewka (która jednak przez noc doskonale się wchłania)

Używam tego produktu od: półtora tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka

dobra maseczka

Maseczka nawilżyła moją buzię, co prawda na początku troszeczkę piekło, ale po 5 minutach nic już nie czułam :)
Przyjemnie ją się nakłada, nawilżenie czuć, a po upływie ustalonego czasu ładnie się wchłoneła.
Mam cerę mieszaną i dla osób z taką cerą polecam :)

Używam tego produktu od: dzisiaj

Rozczarowująca

Mam bardzo suchą, łuszczącą się skórę, maseczki nawilżające to mój chleb powszedni, próbuję każdej kolejnej, jaką znajdę. :) Efektima mnie bardzo rozczarowała.

- przede wszystkim nawet przy nałożeniu bardzo cienkiej warstwy roluje się niemiłosiernie. A im cieńsza warstwa, tym mniejszy efekt nawilżenia, no niestety. Jest niemożliwością nałożyć tę maskę tak, żeby jednocześnie nawilżyła i nie rolowała się.
- pozostawia nieprzyjemny tłusty film, dlatego można ją stosować jedynie na noc - rano wreszcie jest wchłonięta ;)
-... tylko że rano jest już po kilku godzinach działania, więc efekt wygasa, i tak trzeba nałożyć krem pod makijaż, bo maseczka nie wystarcza
- nie można jej stosować pod makijaż - warzy się nawet po starciu nadmiaru

Jej plusem jest to, że jest wydajna, jedna saszetka wystarcza na 4 razy smarowania twarzy, szyi i dekoltu. I w zasadzie jedynie na dekolt dział dobrze!

Generalnie wszystko to, co ona rzekomo ma robić, robi nawet najtańszy krem nawilżający. Szkoda kasy.

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: 2 saszetki = 8 razy

cudna!

uwielbiam ją, ale trzeba umieć jej używać!
wiele razy mi pomogła jak czułam, że moja skóra staje się sucha i sciągnięta.
najpierw robię dokładny peeling (najczęściej gruboziarnisty Perfecty) a następnie nakładam grubą warstwę na całą twarz- resztę wsmarowuję w szyję i dekolt. Zużywam całą przy jednym podejściu. Po 20 minutach zbieram maseczkę z twarzy chusteczką, jednak nie do \'zera\'. Pozostawiam cienką warstwę na noc.
Rano myję buzię delikatnym żelem i cieszę się cudownie nawilżoną skórą :)
moim zdaniem nie nadaje się do użytku w dzień- do nałożenia przed wyjściem.
na noc jest rewelacyjna.

Używam tego produktu od: kilku miesiący
Ilość zużytych opakowań: ok. 5

Nawilża, ale zostawia niemiły filtr

Recenzja będzie krótka: maseczka owszem nawilża, ale zostawia na skórze filtr zarówno gdy się ją zostawi do wchłonięcia, jak i gdy zetrze się chusteczką - ja mam w takiej sytuacji potrzebę zmycia twarzy chociażby wodą termalną, jeśli nie micelem, a to niweczy efekt nawilżenia, które okazuje się być pozorne.

Zapach ok, ale nie powala.

Łatwa aplikacja.

Ilość całych opakowań: 2 całe

Kiepska

Konsystencja maseczki była bardzo obiecująca, mimo pierwszego rozczarowania, jakim był brak arbuzowego zapachu...

I na konsystencji chyba zakonczę, jeśli chodzi o plusy tej maseczki. Nawilżenie owszem, ale słabe.

Skóra po maseczce była tłusta i "zapchna", teraz walczę z wypryskami, które mi się po niej wysypały następnego dnia.

Używam tego produktu od: tydzien
Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka

Najlepsza

Kupiłam przez przypadek. Jestem na prawdę zadowolona. Mimo, że maseczki z tej serii są przeznaczone raczej do skóry dojrzałej, na mojej trochę ponad dwudziestoletniej sprawdza się doskonale! Nie wysusza, nie przetłuszcza, doskonale nawilża i jest wydajna. Cena troszkę wygórowana ale myślę, że warto. Dla mnie jest to kosmetyk niezbędny w łazience.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: kilka saszetek

średniaczek

Bez jakiegoś "łaaaaaał", ot zwykła maseczka. Dobra konsystencja, dobrze sie rozprowadza, miły zapach, nie szczypie, nie uczuliła. Mam cerę normalną, nie narzekam na suchość. Ale cera po tej masecze była widocznie nawilżona. Efekt był jednak dosć krótkotrwały. Całkiem całkiem, jednak najpierw wypróbuje wszystkie inne maseczki zanim kupie ponownie tą.

Używam tego produktu od: tygodnia