Professional Touch (Lakier do włosów)

Professional Touch (Lakier do włosów)

Lakier do włosów mocno utrwalający z prowitaminą B5, która dzięki swoim właściwościom odpowiednio nawilża i nadaje włosom zdrowy wygląd. Prowitamina B5 wzmacnia również strukturę włosa oraz aktywizuje procesy wzrostu i regeneracji.

Utrwalenie
mocne
w sprayu
Struktura
lekkie

Srednio...

Produkt zaciekawił mnie swoją ceną. Pierwsze użycie - świetnie! Ale..
Kończy się na cenie. Nie trzyma dobrze fryzury pomimo, że miał być "extra" mocny. Łatwo skleić nim włosy. Zapach od razu mi się spodobał, chociaż zajeżdża chemią. Tak samo wszelkim owadom... Zabawnie wyglądałam idąc przez miasto a za mną zgraja much i pszczół.

+ cena
+/- zapach
- wydajność (wytrzymał może miesiąc)

Słaby, mimo że extra mocny

Lakier dostałam w prezencie. Prezent nie dość, że nie udany, to całkowicie nie sprawdził się na moich włosach. W deszczowe i wilgotne dni moje włosy są bardzo niesforne. Kędziorki do ramion, z których każdy odstaje w inną stronę, a grzywka wygląda jak skocznia narciarska ;) Pokładałam w kosmetyku nadzieję, że uda mu się utrzymać fryzurę w ryzach. Zawiodłam się. Mała ilość nie radzi sobie z ułożeniem fryzury, a zbyt duża nieestetycznie skleja włosy.
Ma dość mocny chemiczny zapach, który "gryzie" w gardło i długo "ciągnie" się za nami. Plusik za provitaminę B5 będącą składnikiem tego produktu.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Tak,ale dla krótkich włosów

Kupiłam szczerze powiedziwszy zachęcona ceną i tym,że poprostu lubię testować.I rozczarowałam się.Mam długie włosy i po użyciu tego lakieru uzyskałam efekt "kasku".Podarowałam go więc koleżance i jej zdecydowanie odpowiadał.Do tego stopnia,iz kupuje go nadal.Tyle,że ona ma krótkie włoski.Więc polecam....ale tylko na krótkie włosy.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 1/4