Projectionist High Definition Volume Mascara

Projectionist High Definition Volume Mascara

Tusz pogrubiający, wydłużający oraz podkreślający/rozdzielający każdą rzęsę. Tusz nie obciąża rzęs, jednocześnie je mocno podkreślając. Nie skleja rzęs. Zawiera polimery, które doskonale odseparowują rzęsy.

Szczoteczka potrafi wyczarować nawet z najkrótszej rzęsy tę długą i gęstą.

Perłowe pigmenty dają oku świeży, naturalny wygląd!

Rozdzielenie i pogrubienie to cel tej mascary.

Cena: 115zł/ 6ml

Świetnie podkreśla rzęsy

Dostałam ten tusz w prezencie (kupiony za granicą), sama z siebie raczej nie wydaję takich sum na jeden kosmetyk. Tusz zaskoczył mnie bardzo pozytywnie.
Przede wszystkim bardzo wydłuża i pogrubia rzęsy przy 2 warstwach. Szczoteczka jest specyficzna i wymaga wprawy, ale szybko się zaprzyjaźniłyśmy. Ma on odpowiednią konsystencję, dzięki czemu łatwo się nakłada. Nie tworzą się grudki, rzęsy są ładnie rozdzielone, a w trakcie dnia nie osypuje się. Oopakowanie wygląda bardzo estetycznie.

Ilość zużytych opakowań: jeszcze w trakcie pierwszego

Prawie idealny

+Świetnie pogrubia rzęsy
+Nieco je wydłuża
+Nie osypuje się w ciągu dnia
+ładne estetyczne opakowanie

- cena ( gdyby nie to, że dostałam w prezencie to raczej bym sobie go nie kupiła)
- dosć szybko wysycha, więc trzeba go reanimować

Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Fanstastyczny efekt

Nie wiem skad tak niska ocena dla tego tuszu do rzes. Czyzby wadliwy produkt?
Osobiscie jestem ogromnie zadowolona z tej mascary mimo iz przed zakupem mialam wiele obaw czy aby warta jest swojej ceny.
Rzesy mam sredniej dlugosci, nie za geste, nie za grube, to co robi z nimi ten tusz moge nazwac "udoskonaleniem natury" ;). Wystarczy jedna wartswa aby otrzymac w pelni naturalny efekt wydluzonych i delikatnie zageszczonych rzes.
rzesy maluje dwu a nawet trzykrotnie, rezultat?
Pieknie rozdzielone, wydluzone, podkrecone, efekt wizualny-rzes jakby bylo wiecej, sa grubsze.
Tusz nie kruszy sie, nie odbija na powiekach i pod oczami, nie powoduje tego, ze rzesy uginaja sie pod ciezarem czarnej mazi.
Tusz na moich rzesach "trzyma sie" praktycznie caly dzien i wieczor, efekt jest wciaz taki sam jak zaraz po nalozeniu tuszu co w przypadku np Max Factora Calorie 2000 trwa u mnie jedynie ok 2 godziny.
Dziewczyny lubiace mocno wytuszowane rzesy w stylu "teatralnym" nie beda usatysfakcjonowane dzialaniem tego tuszu, ale dla milosniczek nadania wyraziscie naturalnego efektu rzes bedzie on idealny.
Dodam jeszcze iz dzieki ksztaltowi szczoteczki tusz naklada sie bardzo latwo zarowno na gorne jak i dolne rzesy, bedzie to na pewno znakomitym ulatwieniem dla osob poczatkujacych lub nie posiadajacych wrodzonych zdolnosci do idealnego wytuszowania rzes ;).
Od tej pory zaliczam te mascare do KWC i jak zachwycalam sie do niedawna niektorymi tuszami Loreal czy slynnym Max Factor 2000 calorie to tak samo musze przyznac, ze sa daleko, daleko w tyle za ta mascara.
Przymierzam sie jeszcze do zakupu Sumptuous Estee Lauder, ktora zbiera duzo pozytywnych recenzji.

Używam tego produktu od: od kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Dieta na AZS

Prawie idealny

Z pewnością ten tusz byłby moim hitem gdyby nie to, że jest drogi, ma małe opakowanie i szybko wysycha.
Na początku sobie pomyślałam jak taka szczoteczka może sprawić, że moja mama nic innego nie robi tylko go wychwala.
Pierwsza próba niezbyt udana.
Potem było już coraz lepiej. Rozdziela i maluje osobno każdą rzęsę bez grudek. Ładnie wydłuża i lekko pogrubia. Efekt naturalnej firanki. :D Jednak trzeba dojść do wprawy żeby dobrze wytuszować nim rzęsy. Na początku stwierdziłam, że ledwo co maluje.
Może w przyszłości kupię go ponownie. :)

średni

Kupiłam tą mascarę, bo spodobała mi się szczoteczka, niestety nie jest tak dobra, jak myślałam. Efekt taki sobie, raczej naturalny. Tusz ma dziwną, klejącą, ciągnącą się konsystencję, potrzeba wprawy i precyzji, aby nie sklejał rzęs. Sama szczoteczka jak dla mnie rewelacyjna, bo dociera do najkrótszych rzęs, jednak za taką cenę spodziewałam się czegoś lepszego. Po kilku godzinach tusz się kruszy i osypuje. Dość ciężko go zmyć, a używam płynu do wodoodpornych makijaży. Niezbyt przyjemnie pachnie. U mnie o wiele tańsze tusze spisywały się lepiej, więc już więcej go nie kupię.

Ilość zużytych opakowań: pół

Nie dla fanek firanek

Tusz maluje,lekko pogrubia,lekko wydluza i tyle.Mialam mase tanszych,ktore sprawdzaly sie lepiej. Dala gwiazki za opakowanie,wydajnosc i za to,ze sie nie kruszyl az do samego konca.
Szukam dalej idalu

Używam tego produktu od: mialam rok temu

Niezły :)

Dostałem zestaw miniatur przy zakupach.
Jedną z nich był właśnie tusz Projectionist.

Zacznijmy od plusów:

+Super kolor

+Naturalny efekt - po prostu nie widać tuszu

+Ładnie, lecz dyskretnie wydłuża rzęsy

+Nie skleja! Być może w miniaturce jest inna szczoteczka ale wątpię ;)

+Trwały

+Podkręca

Teraz minusy:

-Raczej nie pogrubia...

-Dla niektórych efekt może być zbyt naturalny, jednak uważam, że najlepszy tusz to taki, który spełnia swoje zadanie a pozostaje niewidoczny ;)

-Cena! No Estee trochę za wysoko stawia poprzeczkę cenową... Jednak moim zdaniem warto!

Ostatecznie bardzo polecam!

Ilość zużytych opakowań: miniaturka - w trakcie

Raczej się zawiodłam

Jak na taka ilość różnych tuszy dostępnych aktualnie na rynku to średnia jakość.

Sam tusz w moim przypadku - długie rzęsy, podatne na podkręcanie, raczej gęste - nie zdał egzaminu.

Tusz bardzo szybko wysechł i bardzo zgęstniał.

Bardzo sklejał rzęsy.

Przy nakładaniu drugiej warstwy (próbowałam dokładać i na jeszcze mokre od pierwszej warstwy i na suche) powstawały grudki.

Ilość zużytych opakowań: 1 skończone, drugie napoczęte.

trochę rozczarowanie

Zamierzałam kupić inny tusz E.Lauder, ale nie było go akurat w drogerii i wzięłam ten. Niestety nie jestem zadowolona. Wadą tego tuszu jest to, że na szczoteczce zbiera się zbyt duzo tuszu (nawet gdy oczyszczę ją trochę chusteczką), przez co zostawia grudki i skleja rzęsy. Co do reszty właściwości nie mam zastrzeżeń: jest trwały, dobrze się zmywa i nie uczula. Ale zdecydowanie wolę szczteczkę EL Lash XL.

Rzęsy naturalnie piękne :-)

Niezły...
Dobry, bo nie skleja.
Efekt bardzo naturalny, zwłaszcza w kolorze brązowym.
Pasuje na rano czy na uczelnie, bo wygladają oczka w nim bardzo dziewczęco i naturalnie.
Za to na wieczór Hypnose Drama Lancome ;-) -Przeciwieństwo.
Ładne opakowanie.

Szkoda, że dużo tuszu zostaje na szczoteczce, ale poza tym wszystko super.

Używam tego produktu od:roku

Miło zaskoczył

To już mój drugi tusz z Estee Lauder.
Faktycznie pogrubia rzęsy, ale standardowo, trzeba więcej niż jedną warstwę nałożyć, jeśli chce się mieć mocniejsze pogrubienie, ale uwaga - im więcej machamy szczoteczką tym ryzyko większe, ze troszkę mozemy sklei rzęsy.
Również nieco wydłuża rzęsy.
I fajnie wywija, można je modelować u zewnętrznym kącikom, albo prosto bez żadnego problemu.
Rozdziela ładnie rzęsy, nawet te najmniejsze.
Nic się nie obsypuje, nie podrażnia, nie robi misia pandy - po prostu trzyma sie dzielnie cały dzień.
bardzo łatwy w demakijażu, nie zostawia - jak niektóre tusze smug po zmyciu płynem.
Ja jestem zadowolona. Jednak dla mnie faworytem pozostaje YSL.

Ilość zużytych opakowań: opakowanie - miniatura

Pogrubiający????!!!

Kupilam ten tusz przez pomylke...bo pomylil mi sie z tuszem double wear ktory jest dla mnie doskonaly....i bylam wsciekla....tusz za taka cene....a taki przecietny...komletnie nie pogrubia wrecz przeciwnie mam wrazenie ze mam jeszcze ciensze rzesy niz przed pomalowaniem...marnie wydluza...szybo wysycha w opakowaniu, osypuje sie...jedny plus ze nie skleja rzes...jednym slowem pieniadze przez przypadek wyrzucone w bloto...zdecydowanie nie polecam bo tusz dzialajacy podobnie do tego (czyli przecietnie) mozna w rossmanie za 8 zł kupic.Używam tego produktu od:1,5 miesiaca
Ilość zużytych opakowań:1 i nigdy wiecej.