[GR-10xx] Gold, Nawilżająca szminka do ust

[GR-10xx] Gold, Nawilżająca szminka do ust

Nawilżająca szminka do ust ma zapewnić olśniewający efekt. Została ona wzbogacona o delikatne olejki i wosk. Pomadka oprócz nawilżania ma zapewniać połysk i przejrzysty kolor. Do dyspozycji mamy 12 odcieni, od różu przez bordo i czerwienie, aż do brązu.
GR-1001 Miraż
GR-1011 Odczucie brązu
GR-1012 Brzoskwiniowa mgiełka

Cena: 20zł/ 4g

KOCHAM JĄ!!! KWC

Ja po prostu UWIELBIAM tę szminkę.
Powiem krótko:

KWC!!!!!

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1/4

Najlepsza szminka, jaką miałam

O firmie Faberlic dowiedziałam się przez siostrę, która zamawiała u konsultantki właśnie te kosmetyki i podsunęła mi katalog. Szminkę (odcień Lekki beż) zakupiłam po trosze w ciemno, bo nigdy wcześniej nawet nie słyszałam o tej firmie. I co się okazało? Na lepszą szminkę nie mogłam trafić. Dla mnie ma ona same plusy:
+ dobrze nawilża usta
+ trwała
+ pokrywa usta cieniutką (a dobrze kryjącą!) warstewką, jest przez to wydajniejsza i "lżejsza" niż inne szminki
+ niedroga (dałam za nią jakieś 13zł)

Niestety moja siostra już nie kupuje u tej kobiety, a na allegro od jakiegoś czasu szukam i nie znajduję ;(. Zamierzam kontynuować poszukiwania, bo naprawdę jest ich warta ;)

Używam tego produktu od: 2 lata

Ooo tak!

Posiadam odcień Odczucie brązu. Lubie ciemniejsze szmineczki, ten odcień idealnie pasuje do mojego czekoladowego koloru włosów. Bardzo dobrze nawilża, po nałożeniu pozostawia delikatny połysk. Szybko sie zjada to fakt, lecz nakładanie jej kilka razy w ciągu dnia sprawia tylko przyjemność.
Zapach szminki troszke mi przeszkadza, aczkolwiek da się go ostatecznie zaakceptować.
Bardzo ładne złote opakowanie, eleganckie, stylowe.
Niedługo zdecyduję sie na odcień liliowy.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 , w trakcie

dzienny smoky eyes

Bardzo zadowolona!

Kupiłam tę szminkę zupełnie w ciemno na allegro a jak się okazało to moja najlepsza szminka! Jestem z niej bardzo zadowolona :)
Mam odcień GR 1007 czyli Lekki Beż. Na ustach wygląda bardzo naturalnie i delikatnie. Świetny przy mocniejszym makijażu oczu.
Szminka jest kremowa i gęsta, zawiera drobinki, które są niewyczuwalne, nie roznoszą się po całej buzi a nadają ładny połysk. Jest kremowa, nie wysusza ust, wręcz przeciwnie - nawilża je! Jak na szminkę to jest dość trwała, mam pracę gadającą a jednak nie muszę po nią często sięgać aby nałożyć nową warstwą bo poprzednia się zjadła :) Nie robi białej kreski. Przyjemnie się nią malować.
Opakowanie jest bardzo efektowne, piękne i eleganckie. Zapach neutralny, typowo "szminkowy" :D
Mam ochotę wypróbować inne kolory, tym razem coś z gamy różów. Serdecznie polecam, dla mnie idealna!

Używam tego produktu od: ponad 3 tygodnie

Moja ulubiona :)

To bezapelacyjnie najlepsza pomadka, jaką miałam. Daje fantastyczny efekt nawilżenia, nadaje lekki kolor i bardzo ładny połysk. Utrzymuje się na ustach długo - uczucie nawilżenia trwa około 3 godzin. Nie ma problemu z poprawianiem makijażu, bo pomadka bardzo łatwo się nakłada, jest jedwabista. Nie zbiera się w kącikach ust, nie tworzą się grudki. Kolor schodzi równomiernie. Mam odcień "iskrzący poncz", który jest bardzo delikatny, ale na pewno kupię jeszcze inne odcienie. Wielkim atutem pomadki jest śliczne opakowanie, które wykonane jest solidnie i bardzo estetycznie. Polecam.

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego