AA Prestige Pure Skin, Mleczko nawilżające do demakijażu

AA Prestige Pure Skin, Mleczko nawilżające do demakijażu

Mleczko nawilżające do demakijażu z kwasem hialuronowym i witaminą C do skóry suchej i normalnej.

Mleczko doskonale oczyszcza skórę, łagodnie usuwając makijaż i zanieczyszczenia. Nadaje cerze blask i świeżość, nie naruszając naturalnej warstwy ochronnej naskórka.

Zawarte w mleczku aktywne składniki nawilżają i regenerują skórę, jednocześnie łagodząc podrażnienia i niwelując dyskomfort suchej skóry.

Lepiej zmyć makijaż wodą

Kupiłam ten produkt w Douglasie za 37zł. Chciałam zacząć używać czegoś "lepszego" Zazwyczaj używałam mleczka za bodajże 7-8zł z Ziaji. Sądziłam że produkt będzie naprawdę dobry bynajmniej lepszy od wspomnianej Ziaji....

Samo opakowanie oceniam na duzy plus.
Wygodne opakowanie dla mnie przyjemne w dotyku. Pompka jest naprawdę pomocna przy aplikacji na wacik kosmetyczny. Plusem jest jeszcze delikatny matowy efekt po nim. I na tym koniec pozytywów.

Do zmycia makijażu zużyłam około 7-8 Wacików Nie mówię o oczach bo z tych usuwam makijaż innym produktem do demakijażu. Co ważne nakładam podkład który nie jest gęsty czy cieżki: Astor Skin Match + trochę bronzera na policzki i na to jedynie transparentny puder sypki.

Dla mnie naprawdę fatalnie radzi sobie z demakijażem makijażu codziennego.

Używam tego produktu od: około 2 tygodni

W miarę przyzwoita jakość

Wyjątkowo eleganckie opakowanie, duża pojemność, wygodny sposób aplikacji, brak zapachu - na tym plusy mleczka AA się, niestety, kończą... Produkt średnio spełnia swoją podstawową rolę, jaką jest usuwanie makijażu. Nawet spora ilość mleczka, nałożona na wacik, wsiąka w niego i w efekcie do zmycia "tapety" :) potrzebuję minimum dwóch wacików, przy czym np. tusz muszę dodatkowo usuwać... wodą, bo mleczko zupełnie sobie z nim nie radzi - choć mascara nie należy do tych z gatunku long-lasting. Co z tego, że mleczko ma za zadanie łagodzić podrażnienia, skoro muszę mocno pocierać skórę, żeby pozbyć się resztek makijażu...?

Na dodatek kosmetyk mocno podrażnia mi oczy - nigdy wcześniej nie miałam takiego problemu.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Jest OK

Jedyny preparat do demakijażu, który w końcu coś działa i na serio zmywa nawet wodoodporny makijaż. Nie uczula, trochę za bardzo natłuszcza, ale ogółnie jestem zadowolona. Opakowanie mogłoby być trochę mniejsze bo ciężko je gdziekolwiek zabrać ze sobą. Ale za to wystarcza na długo. No i raz zepsuł mi się dozownik. Używam tego produktu: już nie pamiętam :-)
Ilość zużytych opakowań:3 :D

Manicure - pastelowe paski

super !

Natknęłam się na to mleczko przez przypadek i jestem bardzo zadowolona z zakupu, tanie może nie jest, ale aż 400ml i wygodne opakowanie z pompką wynagradza koszty :-).
Mam raczej suchą skórę dlatego dla mnie jest rewelacyjne, choć dla innej skóry może być trochę za tłuste i ciężkie. Dość gęsta konsystencja, ale przez to mam wrażenie, że lepiej zmywa i pozostawia nawilżoną skórę. Po tym mleczku moja skóra nie domaga się od razu kremu. Nie wysusza a to dla mnie bardzo ważne !!! Polecam, ale dla suchej skóry !

Używam tego produktu od:1 miesiąc

Dobry wybór!!!

Bardzo przyjemny i dobry kosmetyk. Kupiłam go w "Naturze" za 39 zł
+ dobrze oczyszcza i na dodatek nie zatyka porów
+ przyjemnie i delikatnie pachnie
+ rzeczywiście nie podrażnia delikatnej skóry twarzy
+ /- trochę zbyt gęsta konsystencja

Używam tego produktu od: 2 mies
Ilość zużytych opakowań: 1/2 buteleczki

fajne tylko za gęste

Plus za wprowadzenie dużej butli i ładne opakowanie !!!

Mleczka kończą mi się tak szybko ( ze względu na sucha skórę bardzo rzadko myję ją wodą) i zwykle kupuję pare, by co chwila nie latać do drogerii.
AA Prestige Pure Skin nie powala na kolana, ot mleczko jak mleczko.najważniejsze, że nie podrażnia. Ma zbyt gęstą kosystencję, trzeba się napompować by odpowiednia ilość kosmetyku znalazła się na waciku. Inaczej można sobie podrażnić skórę trąc ją prawie suchym wacikiem.
Mam dwa sposoby na demakijaż tym mleczkiem:

1. najpierw spryskuje twarz wodą termalną i wtedy wacik sam sunie po twarzy ( na suchej skórze rozprowadza się zbyt tępo i wtedy demakijaż znacznei się przedłuża lub by go skrócić-czego nie polecam :) trzeba mocniej trzeć skórę)

2. demakijaż robię rekoma, wyciskam odpowiednią ilość mleczka i przy okazji robie sobie masaż twarzy :)

Używam tego produktu od:pół roku

Całkiem całkiem ale....

Zgłosiłam to mleczko więc napiszę swoją opinię. Mleczko kupiłam w cefarmoskiej aptece. Skusiła mnie cena i przede wzystkim pojemność i opakowanie z dozownikiem. Zwykle mleczka o poj. 200 ml mi wystarczają mi na miesiąc. Teraz już wiem, że kupiłam nie te co trzeba mleczko, nie zwróciłam uwagi, iż jest jeszcze do cery mieszanej normalizujące (taką posiadam). Te mleczko jest również dobre. Ale...
1) jest bardzo gęste i tluste, pozostawia tlustą powłokę na twarzy - ja zmywam wacikiem zwilżonym wodą, wtedy rozprowadza się ok. Dla cer suchych bedzie z pewnością super. I tak po mleczku stosuję żel do mycia i tonik więc może być. Ale zmywa dobrze i jak na razie nie zapycha. Jak mi się skończy to z pewnością kupię do cery mieszanej. Ta butla wystarczy mi chyba na 3 m-ce :).

Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego