Escada, Sunset Heat For Her

Escada, Sunset Heat For Her

Sunset heat to nowa sezonowka Escady, stworzona z mysla o wakacjach.

Nuty zapachowe:

Nuta glowy: papaja, cytrusy, mango, ananas

Nuta serca: melon, brzoskiwania, hibiskus

Nuta bazy: drzewo sandalowe, pizmo, bursztyn

Cena: 137zł/ 30ml; 188zł/ 50ml; 252zł/ 100ml

Lato we flakoniku :)

To były moje pierwsze i jak dotąd jedyne perfumy Escady- dostałam je jako nastolatka tuż po ich premierze. I choć od tego czasu minęło ok. 8 lat (aż trudno uwierzyć!) NADAL pamiętam zapach- nazwa idealnie go oddaje- kojarzy się ze słonecznymi wakacjami nad morzem. Zapach lekki, słodki, tropikalny, zaskakująco długo utrzymywał się na skórze i ubraniach. Żałuję że nie zostawiłam sobie flakoniku na pamiątkę. :( Szkoda że to była edycja limitowana.

Używam tego produktu od: krócej niż pół roku

Wielka szkoda że już go nie ma

Uwielbiam ten zapach, słodki, taki letni, wakacyjny. Nie nadaje się na jakieś oficjalne spotkania bo kojarzy sie trochę z nastolatką (przynajmniej mnie) ale na codzień jak najbardziej.
Jestem bardzo rozczarowana tylko że to była tylko sezonówka, nie rozumiem czemu nie wprowadzili go do ciągłej sprzedaży skoro cieszył się tak dużą popularnością. Jedno mnie pociesza - stając w drogerii przed półką Escady, wystarczy wziąć do ręki jakąkolwiek pomarańczową escadę i możemy być pewni że będzie właśnie w typie Sunset.
Dla mnie ten produkt nie ma żadnych wad, moze nie jest w moim top5 ale i tak plasuje się bardzo wysoko.

Używam tego produktu od: kilka lat temu

Jedne z najlepszych

Dostałam te perfumy ponad 2 lata temu, miałam je chyba ponad rok. Zapach to jeden z najprzyjemniejszych, z jakimi spotkałam się w ciągu mojego całego życia. Owocowy, domieszki kwiatowe. Cudowny. Teraz zastąpiony przez delikatniejsze perfumy Chloe, ale Escadę podkradam czasami siostrze ;)

Manicure - odwrócony french

Lubię

Bardzo przyjemny zapach, drogi, bo to taka woda toaletowa i jej trwałość też taka jest, mimo tego, że to EDP, powiedziałabym nawet, że używając jej czuję jakbym używała mgiełki.

Nie zmienia to faktu, że bardzo lubię tę perfumę, bo przeprzyjemnie pachnie:

Na początku czuję cytrusy,papaje, mango, potem ten zapach jest już wyczuwalny tylko czasami a na skórze zostaje delikatny zapach taki kremowy, ale gdzies tam wybijaja się te owocki tropikalne i to właśnie jest w nim takie przyjemne, głowa od niego nie boli, a pachnie się świeżo-słodko-z klasą.

Ten kremowy zapach z wybijającymi się owocami tropikalnymi, cytruskami utrzymuje się długo, do wieczora, ale mocny zapach cytrusków wietrzeje już po pół godz, może to i dobrze, bo nie czuje nas całe otoczenie na kilometr, a jedynie osoby, które znjdują się blisko nas.

Uważam, ze to taki ciepły-słoneczny zapach, ma dobrą nazwę, który jednak nie rozleniwia (jak większość ciepłych zapachów) a dodaje energii przez te wybijające się tropiki, co jedt w tym zapachu wyjątkowe i warte tych pieniędzy.

Co do flakoniku wcale nie uważam go za tandetny, przyznam szczerze, ze wielbię każdy flakonik ESCADY, patrzac na niego widzę wakację, zachęca mnie do powąchania zawartości, wącham i czuję wakacje, beztroskę, radość, wibracje:).
Mimo wszystko zapach odpowiedni nie tylko na okres wakacyjny, można go używac do poprawy humoru kiedy tylko się ma ochotę.

Razem z Rockin Rio moje ulubione Escady.

Używam tego produktu od: Ok. tyg
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

ciekawe

Raczej nie przepadam za zapachami Escady, jednak Sunset Heat są świetne. Baaaardzo owocowe, kojarzą się z plażą, słońcem, kolorowymi drinkami, wakacjami i wszystkim innym co przyjemne :) Polecam raczej nastolatkom/młodym kobietom. Odejmuję gwiazdkę, ponieważ zapach wg mnie był wcale nietrwały, żeby nim pachnieć całą noc trzeba było regularnie się spryskiwać, co przy tej cenie jest naprawdę sporym minusem.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Miły, ale nie oczekujcie na zbyt wiele

Pierwsze wrażenie : owocowy zapach z wyźną nutą mango, co jest charakterystyczne w tego typu limitowankach Escady. Sunset Heat jest wyraźnie owocowe, moim zdaniem nie czuć piżma, tylko owoce, owoce, owoce...Gdzieś na samym końcu lekko powiewia drzewem sandałowym ale to ulotna chwila, gdyż żywotność zapachu na skórze to góra 3 godziny.

Męczę go juz rok ale przez to, że jest nietrwały i zbyt owocowy rzadko sięgam po niego na półkę. Idealny na lato. Mocno kojarzy mi się z tanimi podróbkami typu Bi - es itp. Jednak mimo nieskomplikowanej kompozycji zapachowej nie czuc od niego tandety.

Cena moim zdaniem strzasznie wygórowana jak na tak niską trwałość. Jeśli skuszę się kiedyś na Escade to raczej sięgnę po jakiś klasyk a nie limitowankę letnią.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 100 ml w połowie

Przepiękne

Kocham te perfumy Escada Sunset Heat tak samo jak Escada Taj Sunset (Limitowana Edycja) to moje dwa ulubione zapachy , sa mega słodkie, przypominaja mi lato, niezależność, zabawe, wszystkie te szczesliwe chwile które warte są zapamiętania.

Niestety coraz trudniej jest kupic prefumy Sunset Heat nie wiem czy one czasem ne sa wycfywane nie mam pojęcia ale bardzo cieżko jest je dostac na stronach a co dopiero w sklepach nie widziłam ich wogole i jestem tym zrozpaczona. Tak uwielbiam te perfumy ze kupilam robie zestawic wszystkich próbek Escad tych Słodkich letnich, młodzieżowych zapachów, a potem na podstawie tych próbek wybieram sobie na jakie perfumy mam ochote i te kupuje :)

Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Klasyka... ale sezonówek Escady :-)

Zrobiłam sobie ostatnio tzw "maraton sezonówek Escady" - miałam zachowane kilka próbek w tych charakterystycznych flakonach i codziennie próbowałam innej.
Stąd moje zestawienie będzie prawie kompletne ;-)
Jak wszystkie one - tak i Sunset Heat jest słodkawa i raczej mało trwała.
Na tle pozostałych nie wyróżnia się zbytnio - jest mocno owocowa. Biorąc pod uwagę że tym razem w składzie nie ma kwiatów, daje to zapach sorbetu owocowego. Nieco świeżości dodaje sandał i kwaskowy hibiskus ale one tworzą tylko tło.
Te zapach spokojnie mogłabym pomylić z niektórymi wcześniejszymi wersjami Escady...
Gwiazdki daję tylko za delikatność i dziewczęcość zapachu, bo jakby nie było, nie jest on odstraszający ;-)

Używam tego produktu od: kilka prób z miniatury
Ilość zużytych opakowań: w trakcie miniatury

brzoskwinia, sok owocowy

Mam wrażenie, że w butelce jest...sok owocowy. Bardzo ładnie pachnie, ale tylko latem. Sok, sok i jeszcze raz sok multiwitamina. I jakby trochę dyni. Na dłuższą metę drażniący.

Używam tego produktu od:

po prostu Escada

Przez dlugi czas omijalam polke Escady szerokim lukiem, bo perfumy tego domu modu kojarzyly mi sie wyjatkowo tandetnie i bazarowo...Przelamalam sie dopiero rok temu kupujac Ocean Lounge, ktore zuzylam z przyjemnoscia do konca. Coz, Sunset Heat nie jest jakos szczegolnie rozny, wyczuwam tutaj podobne nuty swiezego prania i nadmorskiej bryzy. Dla mnie te perfumy nie sa nachalnie slodkie, raczej slodko-swieze. W pierwszej chwili wyczuwam glownie marakuje, pomarancze i brzoskwinie oraz charakterustyczna nute wypranego, a nastepnie wysuszonego na sloncu przescieradla. Zapach za bardzo sie nie zmienia, jedynie robi sie coraz slodszy, aby zniknac na dobre w dosc krotkim czasie.

Nie twierdze,ze jest to majsterszyk, wyzyny sztuki perfumeryjnej, ale uzywa sie ich calkiem przyjemnie. Sunset Heat to zapach dla osoby mlodej duchem, ale nie chce mowic czy dla brunetki czy dla blondynki. Bardzo pasuja do lata. Bylam ostatnio w dalekim kraju azjatyckim i 2 kobiety zaczepily mnie na ulicy pytajac o perfumy, ktorych uzywam :)

Tak wiec...goraco polecam. Nie wiem jednak czy kupie ponownie. W koncu Escada ma jeszcze wiele innych sezonowek wartych wyprobowania.

Używam tego produktu od:miesiac
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 50

Uch!

Marine Groove mnie nie zachwyciło, ale Sunset Heat pobił wszystkie limitowanki na głowę: to po prostu najsłabsze ogniwo kolekcji. Zapach tak jak kolory samej butelki - pomarańczowo i egzotycznie. Ale pomarańczowo w sensie koloru, nie owocu ;) Tak więc wyczuwam brzoskwinię, papaję, mango.
Nie wiem czy wszystkie one są w tej właśnie tonacji, ale tak mi się kojarzą :) Odrzuca mnie ta kakofonia.
Szkoda, bo zawsze z przyjemnością sięgam po nowe Escadowe doznania!

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: testy

Tragedia

Tragedia...jak wiele produktow tak i ten kupilam pod wplywem opini na wizazu.Mialo byc tak rewelacyjnie a okazalo sie tandetnie . Zapach przypomina wszystkie te "perfumy" bazarowe. Na samym poczatku czyli w 1 minucie po psiknieciu czuc owocki. Potem nie czuc juz nic bo zapach sie ulatnia.Zero glebi, innych nut , pustka. Opakowanie tez brzydkie taka buteleczka jak zabawka dla malych dziewczynek.No ale nie kupilam tego produktu dla opakowania tylko dla zapachu...ktorego jak sie okazalo nie ma.I to nie tylko moja opinia moj maz tez nic nie czuje , kolezanki tez a psikam sie dos obficie :)

Używam tego produktu od:2 tyg
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego 30 ml