Escada, Sunset Heat For Her

Escada, Sunset Heat For Her

Sunset heat to nowa sezonówka Escady, stworzona z myślą o wakacjach.

Nuty zapachowe:
Nuta glowy: papaja, cytrusy, mango, ananas
Nuta serca: melon, brzoskiwania, hibiskus
Nuta bazy: drzewo sandalowe, pizmo, bursztyn

Uch!

Ta sezonówka jest gorsza od swoich dwóch poprzedniczek (RnR i PP)! Przede wszystkim uderza mix w stylu wygazowanej oranżady "Tropical". Papaja i mango dają mocno popalić! Nie wyobrażam sobie SH na sobie, te tandetne owocki dałyby mi po chwili mocno do wiwatu... Wiem jednak, ze sa osoby które to znoszą a wrecz lubią. Wg mnie RnR i PP sa zdecydowanie ładniejsze, moze po prostu za bardzo drażnią mnie te nieciekawie dobrane i skomponowane owoce bym mogła zmienić zdanie o SH.
A szkoda, bo te sezonóweczki Escady to miłe oku cacka!
Butelka jak zawsze - urocza! Choc kolorki bywały lepsze (np w PP).
Punkty tylko za flakon.

Używam tego produktu od: -
Ilość zużytych opakowań: testy

Zakochłam się w nim

od niedawna dopiero interesuję się owocowymi zapachami, więc ta escada jest moją pierwszą i już zawróciła mi w głowie. Jest jak mocno owocowy koktajl, którym bardzo łatwo się upić :D Zapach określiłabym jako ultra soczysty, mocny, ale niezwykle przyjemny dzięki temu, że wyczuwalne są przeróżne owoce, a nie tylko jeden (jak w owocowych perfumach bywa). Jest to zapach zdecydowanie na lato. Butelka jest bardzo atrakcyjna, romantyczna, urocza. Paniom lubiącym klasyczne zapachy raczej sie nie spodoba. polecam młodym szalonym dziewczynom, które już nie mogą się doczekac lata!Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:

niech żyje lato!

Świetny zapach dla kogos takiego jak ja- czyli miłośniczki zadziornych owocowych koktajli.Dobry zapach sprawia ,ze czuję się śliczna, młoda i mam dobry humor-ten tak działa.Nieskomplikowany, przyjemny, wyraźny, lekki, orzeźwiający.

Używam tego produktu od:3 dni

próbuje go oswoić

Czekalam na ten zapach ale Escada chyba po raz kolejny mnie rozczarowała:( Zapach jest owocowy-za bardzo. Nie rozwija sie na skórze-praktycznie cały czas pachnie tak samo Probuje sie do niego przekonac ale nie moge. Jednak najwieksza jego wada jest trwałość-po godzinie zapachu juz nie ma:( Mimo wszystko bede podejmowla alsze próby polubiebnia go:)Używam tego produktu od:-
Ilość zużytych opakowań:próbka

Zbyt jadalny

Nowa Escada niewiele rozni sie od poprzednich sezonowek. Gdyby nie ten fakt, moglabym uznac Sunset heat za hit;) bo zawarto w nim zapach ananasa, mango i innych owocow tropikalnych. Niestety jak dla mnie ta mieszanka jest zbyt jadalna i na dluzsza mete moze byc meczaca. Wyobrazam sobie pachniec tym jakis tydzien, lezac na karaibskiej plazy, ale chyab tylko tam i tylko tak dlugo;) Ladne opakowanie - optymistyczne, kiczowate - takie, jak lubie:D Nie wiem czy kupie te sezonowke, wole bardziej wywazone i eleganckie zapachy, ale nie skreslam calkowicie.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:test