Aromatherapy, Energy (Żel pod prysznic)

Aromatherapy, Energy (Żel pod prysznic)

Żel pod prysznic Palmolive Aromatherapy Energy został wzbogacony wyciągiem z zielonej herbaty oraz naturalnym olejkiem z mandarynki i imbiru, znanymi ze swoich właściwości tonizujących. Jego pobudzający zapach odżywi Twoje ciało i umysł oraz zapewni Ci wspaniałe samopoczucie.

Cena: 7zł/ 250ml

Niezły.

Niezły, ale to tylko żel.
Ma myć, nie wysuszać i ładnie pachnieć.
Ten spełnia te warunki, niestety jest bardzo mało wydajny, jego pojemność też nie jest największa.
W związku z tym dobrze by było, gdyby kosztował również proporcjonalnie mniej.
Nie przywiązuję się do żeli, nie mam swojego ulubieńca, który zawsze gości w mojej łazience, za każdym razem testuję coś nowego, dlatego tego żelu nie kupię już więcej.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Po prostu dobry żel.

Nie jestem osobą, która oczekuje od żelu do mycia cudów na kiju. Wręcz nie chcę niczego, prócz solidnego mycia, zapachu i nieczynienia szkód (nadmierne przesuszenie, podrażnienie). Od nawilżania mam balsamy i kremy.

Zatem ten żel się u mnie sprawdził:

- dobrze mył
- był dość wydajny
- nie przesuszył nadmiernie
- miał ładną butlę
- piękny zapach!

Jedyne co mi się nie podoba to mała pojemność jak na tak wysoką cenę, a istnieją bardziej konkurencyjne produkty jeśli o to chodzi.

Ja swój żel dostałam w prezencie, ale z powodu ceny i pojemności nie wiem czy sama go zakupię.

Używam tego produktu od: kiedyś przez miesiąc
Ilość zużytych opakowań: jedno całe 250 ml

Cudowny zapach

Bardzo lubię żele Palmolive, przede wszystkim za oryginalne zapach, które zawsze są pozytywne i przyjemne i za to że chyba nie zdarzyło mi się żeby którykolwiek przesuszył mi skórę.
Ten żel należy do moich ulubionych zapachów, jeden z piękniejszych producenta.
Orzeźwiający, słodkawo kwaskowy, pod prysznicem pod wpływem ciepła tylko pięknieje.
Dobra konsystencja, opakowanie, cena, nie wysusza, dobrze oczyszcza, ładnie się pieni, skład nawet dobry.
Jak każdy - wart wypróbowania !

Używam tego produktu od: kilka miesięcy, często wracam
Ilość zużytych opakowań: hmm 3 ?

Świąteczny makijaż

Uwielbiałam go

Mój ulubiony żel pod prysznic, który używałam także do kąpieli. Jego zapach zielonej herbaty działa odprężająco i relaksująco.
Niestety już od jakiegoś czasu nie widzę go w sklepach - szkoda :( :( :(

Używam tego produktu od: Od dawna
Ilość zużytych opakowań: Dużo a nawet bardzo dużo

cudo!

Używam go od lat na zmianę z fioletowym. Fioletowy na noc, zielony na dzień. Są niezastąpione, odkąd na nie trafiłam, przestałam szukać innych. Ten zielony ma śliczny, orzeźwiający zapach, który utrzymuje się na skórze jakiś czas po kąpieli. Jest delikatny, ma piękny kolor, sama przyjemność go stosować. Nie wysusza, ale ja mam normalną skórę. Polecam z przekonaniem. Mam nadzieję że nigdy nie zniknie!

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

Doskonały latem

Uzywam go tylko latem, bo jest rewelacyjnie świeży. Stawia na nogi i mnie i mojego TŻta, który kryje się przede mną z tym wstydliwie, i tylko po zapachu w łaziene poznaję, który żel był w akcji (takie tam zachowania a la macho, że niby babski żel ) :)
Jest transparentny, więc wydaje się biedniejszy o wszystkie polepszacze, zmiękczacze i wygładzacze powierzchniowe, natomiast myje, pieni się i pachnie zieloną herbatką, czyli tym, co uwielbiam. Łatwo się spłukuje, nie tworzy tego typowego dla kremowych żeli filmu, tak trudnego do zmycia, a im jestem starsza, tym mniej na sobie znoszę takich warstw... Po prostu świetny.

Ilość zużytych opakowań: 5-6

SUPER:)

jak kazdy palmolive- tani wydajny i bardzo fajny.
dobrze sie pieni, niewielka ilosc wystarczy by pokryc cale cialo, nie uczula, nie wysusza skory, no i do tego ten cudowny zapach!mniam!

Używam tego produktu od:roku

Cudowny zapach...

Uwielbiam ten żel pod prysznic przede wszystkim za jego przepiękny zapach...:)Bardzo,bardzo przyjemny,odświeżający,energetyzujący... A to jest dla mnie,oprócz odpowiedniego nawilżania skóry,najważniejsza cecha żelu pod prysznic,właśnie piękny zapach.
Dałabym pięć gwiazdek Palmolive,gdybym nie odkryła Nivea morelowego,mojego ulubieńca:) Ale zielony Palmolive zawsze stoi obok niego w łazience,używam go rano,żeby jego cudny zapach mnie pobudził,wieczorkiem Nivei.
Ogólnie żel świetny a zapach powalający!

Używam tego produktu od: dawna...
Ilość zużytych opakowań: nie zlicze

Lubiłam go

Kupiłam go z 3lata temu i to odrazu duza 500ml butle.

Plusy:
-piekny zapach dodajacy energi
-dobrze sie pienił
-nie wysuszał
-dobra cena w porownaniu do pojemnosci
-opakowanie z ktorego nic sie nie wylewalo

Minusy:
-kiepska wydajnosc

Bardzo dobry zel za przystepna cene. Polecam:)

Używam tego produktu od:dawno temu
Ilość zużytych opakowań:1całe

Cudowny zapach

Uwielbiam ten żelik, nalezy do moich ulubionych, obok śliwki i truskawki z body shopu. Lubię używać go rano, do wieczornych kapieli preferuję mleko i miód tej samej firmy. Żel jest gęsty, zapach zniewalający i daje mnóstwo zmysłowej przyjemności. Nie daję 5 gwiazdek, gdyż rozczarowałam się jakością polskiej wersji w porównaniu do niemieckiej, której pierwotnie używałam. Gęstośc / wydajność oraz trwałość zapachu są bez porównania mniejsze w rodzimym wydaniu tego kosmetyku.

Używam tego produktu od: lat, z przerwami na inne
Ilość zużytych opakowań: pewnie około 4-5

Ulubiony..

Jeden z moich ulubionych żeli. Prześlicznie pachnie, super się pieni, skóra po umyciu jest bardzo pachnąca ;) przedewszystkim daje uczucie odświeżenia.

Używam tego produktu od:2lat

cudnie pachnie ;)

Chyba mój ulubiony żel pod prysznic :)
Uwielbiam go pod każdym względem, cudnie pachnie, fajnie się pieni a skóra po prysznicu jest fajna w dotyku.
Inne żele Palmolive też bardzo lubię ( chyba ta firma przoduje u mnie jesli chodzi o te kosmetyki ;D ), ale z serii Aromatherapy też jest wh mnie najlepszy ;)Używam tego produktu od: długiego już czasu ;)
Ilość zużytych opakowań: ciężko zliczyć