Avon, Naturals, Honey & Lemon, Nourishing Body Lotion (Kojący balsam `Miód i cytryna`)

Balsam zawiera kompleks Bioseed- czyli wyciągi z ziaren roślin o właściwościach kojących, odżywczych i ochronnych. Balsam łączy w sobie słodycz miodu i soczystość cytryny.

porażka

Jak dla mnie porażka totalna, miałam chwilowo nieuzasadnioną fascynację kosmetykami Avonu:) i zamawiałam tego sporo, coś może i było dobre, ale na pewno nie te balsamy, miałam : miód i cytrynę, wiśnię, cukier. Wcale nie nawilżają, zostawiają nieprzyjemny film, zdecydowanie zbyt mocno pachną (no może oprócz cukru, ten przynajmniej miał ładny zapach). Dwóch pozostałych nikt nie chciał ode mnie za darmo:D skończyło się na wywaleniu...

Używam tego produktu od:nie używam
Ilość zużytych opakowań:3?

Rozczarowana...

Czytając opinie pozostałych recenzentek, bardzo dziwi mnie fakt, że nie odpowiada Wam zapach tego balsamu. Jak dla mnie to właśnie zapach jest jego jedyną zaletą...taki słodziutki, że aż chce się go zjeść :D
Co do jego właściwości, to nie wiem jaką role on ma spełniać? wcale a wcale nie nawilża, skóra jest po nim wysuszona...może jak wklepię taaaką masę, to coś nawilży, ale tak to porażka.
No i zaletą jest to, że szybko się wchłania.

Używam tego produktu od: coś koło roku

tylko do stóp:)

cóż, nie wiem dlaczego myslałam że zapach herbaty z cytryna bedzie atrakcyjny na skórze. Nie jest niestety.Pachnie naprawdę jak herbata z dużą ilością cytryny i jak dla mnie nadaje sie tylko do stóp, szczegolnie na zimowe mroźne wieczory. Używany zbyt często drażni. Jak dla mnie niezbyt trafiony, polecam jedynie przeziębionym, w ramach kuracji zapachowej:)

Ilość zużytych opakowań: zero

hmm..

oglolnie zalezy jak dla kogo. osobiscie mam bardzo sucha skore i porownujac go z garnierem czerwonym to pewnadziejny ! po 25 min. nie widac ze wogle byl stosowany. do tego ten osty zapach. to juz nie dla mnie. stosuje go niecaly msc i nie jestem zbytnio zachwycona a do tego juz sie konczy.. wiec.. jak kto woli.. ja juz za niego dziekuje..

Używam tego produktu od:1msc

jestem na NIE !!!

zdecydowanie nie polecam ze wzgledu na zapch jakis taki......no wlasnie nawet nie da sie go opisac ehh miodu za bardzo nie czuje za to cytryna to chyba jakas zgnila i nie nawilza za specjalnie wiec odpada jesli ktos ma sucha skore

Używam tego produktu od:kiedys urzywałam
Ilość zużytych opakowań:niecale 1

Niezbyt przyjemny zapach

Nie jestem zbytnio wymagająca w stosunku do balsamów Naturals Avonu, jedyne co muszą mieć to ładny zapach i powinny w miarę dobrze się wchłaniać. Niestety ten zapach mi zupełnie nie odpowiada

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: zmęczyłam jedno

słaby

nie podoba mi się jego zapach, a ja w balsamie do ciała sobie bardzoo to cenię. Nie podoba mi się jego żółty kolor, po posmarowaniu dłonie też zostają żółte! ma konsystencją podobną do reszty balsamów z tej serii, jak pozostałe również słabo nawliża. jedyne co mi się podoba to to, że szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy na ciele, a to jest przydatne gdy muszę szybko wyjść z domu. mało wydajny.

Używam tego produktu od:marzec 2008

koncentrat miodu sztucznego ;)

- cytryna tu jest ledwo wyczuwalna (natychmiast znika pod ciężarem tego drugiego, głównego bohatera, pana miodzio ;) ), natomiast miód i owszem, ale sztuczny, skoncentrowany, zatem uwaga na niedźwiadki! ;)
- nawilża? niestety nie, nadaje zapach jedynie, perfumy w balsamie
- żaden cud, taki tam przeciętniak
- ale zapach nie jest orzeźwiający, jest mdlący, lepki
- zgodzę się z Kleo, rzeczywiście na początku zapach jest ostry, później łagodnieje, a biorąc prysznic znowu go czuć, ale w wydaniu light
- no i właśnie ze względu na zapach nie polecam
- dla honey-maniaczek i maniaków jak najbardziej :), a ja jestem maniaczką cytrusów, cynamonów i goździków ;)

- posiadam jeszcze mgiełkę o tym zapachu, o niej kiedy indziej

Używam tego produktu od: kwiecień 2008
Ilość zużytych opakowań: 1 męczę

Naprawde kojący ;)

+ nawilża dość dobrze
+ koi
+ łagodzi podrażnienia
+ przyjemny zapach, utrzymujący się długo na ciele
+ szybko się wchłania
+ jest wydajny

- szkoda, że nawilżenie nie jest bardziej długotrwałe

Używam tego produktu od: ok. 6 msc

mniam:)

Dla mnie w balsamach duza role odgrywaja zapachy i ten mnie ujal swoim aromacikiem:) Podoba mi sie jego konsystencja, bo przelewam sobie zawsze balsamy do pojemniczka z pompka. Uwilebiam to jak szybko sie wchlania. No i trwalosc zapachu. Na poczatku cala pachne, potem zapach jakby przygasa, ale kiedy wieczorem wchodze pod prysznic i splukuje sie woda, na chwile znow czuje ten przyjemny zapach, czyli aromat ulatnia sie w wilgoci, co dla mnie oznacza przyjemny zapach nawet jak sie spoce;P Hehe, sprytnie;) No z nawilzeniem mogloby byc lepiej i z wydajnoscia, bo zzuzylam go w niecaly miesiac;)

No i niestety jak w przypadku innych balsamow avona - mam uczucie sciagniecia skory - w ogole mnie nie nawilza, po nocy mam nadal suche lydki:( Bebe, ze tez tak mnie te zapachy zawsze zmyla:P

Używam tego produktu od:1 miesiaca

Hmmm... czemu nie?

Owszem, balsam nie przypadł mi zbytnio do gustu, ale jest niezły:) jednak zdecydowanie lepsza jest mgiełka tego zapachu, poprostu boska!!! Taki cytrynowy orzeźwiający zapach połączony ze słodkością miodu, mi to przypomina herbatę z miodem i cytryną :D zamawiam następną:)Używam tego produktu od: 2tyg.
Ilość zużytych opakowań: 1/2

miodzio:)

Jako fanka naturalsów mam i ten balsam:) kupuję je ze względu na zapachy. Własciwości nawilżające też mi odpowiadają, wchłaniają się szybko. Jakieś rewelacyjne te balsamy nie są-fakt. Jednak dla zapachów naprawdę warto.

Zapach jest bardzo miły-wyraźnie czuć i miód, i cytrynę. Aromat jest bardzo naturalny. Nie czuję w nim żadnej chemii. Świetnie nadaje się na zimne deszczowe dni-prawie "otula ciepłem".

Używam tego produktu od: od 3 miesięcy (na przemian z innymi z tej serii)
Ilość zużytych opakowań:1/3