Nivea Body, Good-bye Cellulite Gel-Cream (Żel antycellulitowy)

Nivea Body, Good-bye Cellulite Gel-Cream (Żel antycellulitowy)

Żel antycellulitowy Good-bye Cellulite NIVEA body w widoczny sposób redukuje oznaki cellulitu.
L-karnityna to aktywna substancja, naturalnie występująca w ludzkiej skórze. Odpowiedzialna jest ona za metabolizm tłuszczu, czyli przemianę składników tłuszczowych w energię. Często poziom L-karnityny w skórze ulega obniżeniu, a tylko jej odpowiednia ilość pozwala na utrzymanie skóry w dobrej kondycji.
Dzięki naukowcom z laboratorium NIVEA, L-karnityna jest teraz dostępna w postaci żelu Good-bye Cellulite NIVEA body. Innowacyjna formuła żelu sprawia, że L-karnityna wnika głęboko w skórę, tam spala tłuszcz i prowadzi do udowodnionej redukcji cellulitu. Formuła żelu, dodatkowo została wzbogacona olejkiem mentolowym, który poprawia krążenie krwi, przez co wspomaga metabolizm tłuszczu i przyśpiesza redukcję cellulitu.
W efekcie, regularne stosowanie nowego Żelu Good-bye Cellulite NIVEA body prowadzi do widocznej redukcji oznak cellulitu na poszczególnych częściach ciała.
Udowodniona skuteczność: po 2 tygodniach skóra jest wyraźnie ujędrniona i wygładzona; po 4 tygodniach oznaki cellulitu zostają w wyraźny sposób zredukowane.

Skład: Aqua, Alcohol Denat., Cyclomethicone, Glycerin, Methylpropanediol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Chondrus Crispus, Sodium Polyacrylate, Sodium Carbomer, Dimethiconol, Sodium Sulfate, Phenoxyethanol, Parfum, CI 42090 (6.02.2007.)

Cena: 40zł/ 200ml

fajny krem

Żel jest dla mnie substytutem balsamu. Uważam, że jest to świetny krem, który lekko spina i ujędrnia ciało, ale żeby pozbyć się celulitu to nie taka prosta droga. Musiałam przejść na dietę i sporo ćwiczyć. Wtedy zobaczyłam jakiś efekt, a ten krem jedynie wspomagał cały proces. Nie wierzę w zbawcze działanie żeli antycelulitowych, podczas leżenia i objadania się, więc musiałam coś zrobić.
Plus za:
+dobrej gęstości konsystencja żelu, łatwo rozprowadza się po skórze
+wydajność!
+wygodną tubę
Minus za:
- wolne wchłanianie, eveline wchłaniał się szybciej
- trudno zużyć go do końca bez zniszczenia opakowania
-wysoka cena

Używam tego produktu od: ponad roku

fantastycznie wygładza

Żel jest fajnym dodatkiem do aktywnego stylu życiu. Pomaga zadbać o ciało w inny sposób. Oprócz diety i ćwiczeń potrzebna jest jeszcze odpowiednia dbałość o skórę. Myślę, że Nicea to zapewnia.
+wygładza skórę na udach, pośladkach i brzuchu
+jest wydajny
+ładnie pachnie
+przyjemnie chłodzi
+ma niską cenę
+dostępny wszędzie

Dobry, ale nie najlepszy

Powiedzmy sobie wprost: kupiłam go na promocji za ok. 15 zł, kiedy nie byłam przy kasie i brakowało mi pieniędzy, żeby kupić antycellulitowo-ujędrniająco-wyszczuplające kosmetyki z Tołpy, które biją wszystko inne na głowę.
I nie żałuję, bo tego żelu Nivei używałam już kilka lat temu i nadal jest tak samo skuteczny, tak samo pięknie pachnący i tak samo rozkoszny w stosowaniu.

Ale po kolei:

DZIAŁANIE
Używam tego typu kosmetyków wyłącznie po intensywnym uprawianiu sportu. Stosowane bez aktywności fizycznej zamiast zwykłego balsamu nie zrobiłyby nic, i wyszłyby stanowczo za drogo.

Zatem: po 2 miesiącach używania Nivei po każdym biegu lub wyjściu na rower zdecydowanie zapewniam, że ten żel ujędrnia, wygładza i odświeża ciało. Mam po nim bardziej zbite, gładkie, lepiej uformowane i szczuplejsze ciało.

Aha, żeby nie było: to jest w 90% zasługa sportu, ale żel Nivea dodaje moim ramionom i nogom takiego jędrnego, gładkiego szlifu :)

PORóWNANIE Z INNYMI PRODUKTAMI
Jak wspomniałam, Tołpa ma jeszcze lepszy skład, jest polską marką, a przede wszystkim jeszcze lepiej działa, także jeśli kogoś na nią stać: zachęcam. Nive daje podobny efekt, ale nie posiada tych dwóch wymienionych przymiotów. Za to jest tańsza :)

Używałam też antycellulitowych kosmetyków z czarnej serii Ziaji, ale tam efekty były znaaaaaa...acznie gorsze, a produkty zapychały mi pory i koniec końców powodowały krostki na rękach (serio! a wcześniej nie sądziłam, że to możliwe). Za to kochałam ich niższą od Nivei cenę i jeszcze ładniejszy zapach :)

KONSYSTENCJA, CENA, WYDAJNOść
Produkt ma formę zielonego żelu, błyskawicznie się wchłania, chociaż jeśli chcemy, możemy sobie nim zrobić masaż.
Bosko pachnie kwiatami.
Ze względu na swoją jakość, cenę i wydajność, jest świetny.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

Smokey eyes H&M

Rewelacja!

Testuję różne kremy, zele antycellulitowe, bo jednak one troszkę pomagają.
Na pewno lepsze drenują skóre, wygładzają, sprawiają, że jest zwarta i nie przesuszona.
Jeśli doda się do tego lekki masaż to efekty są:)
Ten żel- krem ma niebieski intensywny kolor, lekką konsystencję- nie mrozi skóry ale lekko, leciutko chłodzi. Trzymany w lodówce jest moim wybawicielem w te letnie ukropne dni (okropny ukrop leje się z nieba).
Przyjemnie chłodzi, wchłania się szybciutko i pozostawia na skórze leciutką, jedwabistą powłoczkę przez co znacznie poprawia komfort noszenia spódnic, sukienek. Materiał nie drażni skóry, nie przyczepia się do niej, czuję się sucho i gładko, jakkolwiek głupio by to nie brzmiało:)
Według mnie ten żel redukuje cellulit, używałam go dawno temu, byłam zadowolona, potem zapomniałam o nim testując inne produkty. Po dłuższej przerwie kupiłam ponownie i nieco żałuję, że nie używałam go stale. Ten jest dla mnie najlepszy. Nie wysusza skóry, drenuje, pozostawia jewabistą, maksymalnie wygładzoną. Cellulit jest mniejszy a skóra ma lepszy koloryt. Jest bartdzo wydajny, naprawdę niewielka kropla wystarczy, by rozprowadzić go po całej newralgicznej okolicy.
Do tego aplikacja jest szybka, łatwa, nie brudzi ubrań, nie lepi się, szybko wchłania. To mnie motywuje, by nakładać go regularnie.
Dodatkowo dzięki tej jedwabistej powłoczce nie męczą mnie tak upały, sukienki i spódnice nie podrażaniają skóry. Jedno opakowanie wystarcza mi na około 3-4 tygodnie, żel nie jest drogi i da się go do końca wyjąc z tuby. Z czystym sumieniem polecam.

Używam tego produktu od: 2 lata temu oraz 1 kupiony miesiąc temu

Ilość zużytych opakowań: 2 całe 3 zaczęte

dobry

zel nie jest klejacy i nie roluje sie,a to juz duzy plus,dobrze i szybko sie wchlania i nie smierdzi bardzo.skòra po nim jest gladka i jedrniejsza,co do cellulitu to trzeba dolaczyc jeszcze masaz i odpowiednia diete bo còz nie ma co liczyc ze zel go zlikwiduje.

Używam tego produktu od: od roku z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Fajny.

Lubię go, na pewno ma świetna konsystencję, co prawda rzadką - ale dzięki temu szybko i przyjemnie się rozprowazdza. Po jego zastosowaniu skóra robi sie przyjemnie gładka i miła w dotyku - za to ogromny plus dla tego produktu. Skóra po jego zastosowaniu jest wręcz jedwabista, oczywiście nie jest to efekt długoterminowy, max 1 doba... ale przy dłuższym użytkownaiu efekt częściowo zaczyna sie urzymywać, używam żel od 3 teg., al ejeszcze nie zauważyłam miejszego celluitu, ale nie oszukujmy się, powinnam jak każda z nas włożyc w to jeszczcie ciut więcej pracy, ale myślę, ż ew połączeniu z masażem i ruchem (konkretnym ruchem) tez żel będzie miał duże szanse, faktycznie nie usunie wszystkiego, to nie czary, ale skoro fajnie wygłada i nawilża skórę to pewnie przy dłuższym użytkowaniu będę większe efekty ;)

Używam tego produktu od: od miesiąca

ujędrnia ale nie redukuje

Wychodzę z założenia, że taki kosmetyk bez diety i ćwiczeń na pewno nie zadziała, więc od razu daję o 2 gwiazdki mniej....Myślę, że żel fajnie pielęgnuje ciało, napina, ujędrnia, ale nie redukuje celulitu. Skóa jest fajnie napięta, elastyczna, jednakże pomarańczowa skórka jest widoczna, czy tego chcę czy nie po prostu trzeba zmienić tryb życia. Kosmetyk ładnie pachnie, przyjemnie się go wsmarowuje, szybko się wchłania. Cena dosyć wysoka, jak na tego typu, przeciętne działanie.. Wydajność również średnia.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

miało być lepiej

Żel łatwo się rozprowadza, a przede wszystkim wygładza moją skóra, jest miękka i nawilżona.
Na pewno nie zauważyłam efektu zmniejszenia celulitu. Jeli będzie na promocji może kupie, ale za standardową cenę nie warto.

Uwielbiam!

Mój ulubiony krem na problematyczną strefę. No cudów nie działa, ale chyba żadna z nas nie ma złudzeń, że od smarowania cellulit zniknie. Za to skóra po nim jest jędrna napięta i czuć to rano po wieczornym smarowaniu. Konsystencja przyjemna, szybko się wchłania i nie powoduje żadnych odczuć termiczny (chłodzenia, grzania), których osobiście nie znoszę.
Czekam na kolejną promocję, bo tam normalnie no to tani nie jest.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Może być

Kosmetyk wygrałam w konkursie, tak jak plastry antycellulitowe z tej samej linii.

Mam jednak co do niego mieszane odczucia. Dla mnie bardziej skuteczniejsze są plasterki. Poza tym żel trzeba dokładnie wmasować a ja jestem z natury leniwcem i nie chce mi sie na taką czynność poświęcać aż tyle czasu.

Minus za cenę, która moim zdaniem jest bardzo wygórowana.

Używam tego produktu od: używałam rok temu

przyzwoity

Żel się szybko wchłania, poprawia kondycję skóry - jest bardziej gładka, przyjemna w dotyku, jakby bardziej napięta ale osobiście nie zauważyłam redukcji cellulitu a to podobno powinien zrobić. Dość wydajny, ładnie pachnący. Kupię ponownie gdy będzie w promocji. Nie jest zły ale nie do końca spełnia obietnice producenta

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

super

Kupiłam go za 6 euro w Hiszpańskim sklepie 2 lata temu, i od tego czasu uzywam go regularnie.
Bardzo ładnie pachnie, szybko się wchłania, a redukcja cellulitu jest bardzo widoczna.
Teraz używam go zapobiegawczo. Zbliża sie lato. Więc trzeba zadbac o nogi :)

Używam tego produktu od: 2lat
Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań