Yves Saint Laurent, Rouge Pure Shine Sheer Lipstick

Yves Saint Laurent, Rouge Pure Shine Sheer Lipstick

Zgłaszająca osoba: onoid-ja

Elegancka szminka z migoczącymi drobinkami rozświetla usta oraz nadaje im niezwyklego, transparentnego koloru. Zapewnia nie tylko piękny wygląd ustom, ale przede wszystkim komfort noszenia - nawilża na bardzo długo oraz tworzy warstwę ochronną (SPF15). Duża gama kolorystyczna.

Skład: Active Ingredients:

Octinoxate (Ethylhexyl Methoxylcinnamate).

Others Ingredients:

Butyloctyl Salcylate, Polybutene, Octyldodecanol, Cera Microcristallina (Microcrystalline Wax), Polyethylene, Hydrogenatedcoco-Glycerides, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax Extract, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Silica Dimethyl Silica Dimethyl, Silycate, Titanium Dioxide, Tocopheryl Acetate, Butylene Glycol, Triticum Vlgare (Wheat) Germ Oil, Ethylhexyl Palmitate, Propylparaben, Ammonium Glycyrrhizate, Synthetic Fluorphogopite, Parfum (Fragrance), Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Eupatorium Rebaudianum Bertoni Leaf Extract, Tribehenn, Sorbitan Isostearate, Sodium Stearate, Dimethicone, Phenoxyethanol, Glyceryl Stearate, Lecithin, Tocopherol, Acacia Senegal, Ascorbyl Palmitate, Sodium Chloride, Hydrolyzed Conchiolin Protein, Methylparaben, Rosemary (Rosmarinus Officinalis) Extract, Butylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Citric Acid, Solanum Lycopersicum (Tomato) Extract, Isobutylparaben, Palmitoyl Oligopeptide.

[+/- May Contain: CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77019 (Mica), CI 77742 (Manganese Violet), Calcium Sodium Borosilicate, CI 15850 (Red 7), CI 77491 Iron Oxide), CI 15850, (Red 6), CI 42090 (Blue 1 Lake), CI 75470 (Carmine), CI 17200 (Red 33 Lake), Calcium Aluminum Borosilicate, CI 77492 (Iron Oxide), CI 15985 (Yellow 6 Lake), CI 12085 (Red 36), CI 77499 (Iron Oxide), CI 19140 (Yellow 5 Lake), CI 45410 (Red 28 Lake), CI 73360 (Red 30), Silica, Talc.]

Cena.: 30EUR/ 3,4g

uwielbiam

Blyszczyk w szmince. Uwielbiam ja. Moglaby byc bardziej trwala ale wybaczam. Blyszczykow za bardzo nie uzywam-efekt lubie ale z rozpuszczonym wlosami na wiatr juz nie wyjdziesz. Tutaj mam idealne rozwiazanie.Do tego nie ma problemu w lato z \\\\\\\'topnieniem\\\\\\\'\\\\\\\'. Zadna szminka/blyszczykiem nie uzyskalam takiego efektu jak ta szminka. Moje KWC.

Ilość zużytych opakowań: 2 zurzyte

Nude idealny...

Posiadam odcień 26 Natural Beige z kolekcji The Naturals. Szminka ma niezwykle kremową, wręcz aksamitną, delikatnie mokrą konsystencję. Co więcej, daje piękną taflę jasno-beżowego koloru. Śmiem nawet twierdzić, że jej odcień jest idealnie wyważony, ani zbyt jasny, ani też ciemny. Mam wrażenie, że szminka nawilża i pielęgnuje usta. Nie podkreśla suchych skórek, a stosowana codziennie, nie wysusza. Jej delikatny, brzoskwiniowy zapach z pewnością umila każdą aplikację. Plus za obecność filtru SPF15. Opakowanie klasyczne, typowe dla YSL. Gdyby tylko była bardziej trwała…

Ilość zużytych opakowań: 2: 26 Natural Beige

można wypróbowac

Mam kolor 16 - spokojny, naturalny róz. Na ustach jasniejszy, prawie transparentny, nie do konca mój. Lubie szminki, lubie błyszczyki, to jest cos posredniego. Na ustach wyglada poprawnie, dyskretnie. Drobinki sa rowniez dyskretne, widoczne przy mocniejszym swietle. Opakowanie klasyczne, brak prawie zapachu, lekko słodkawy smak...
Nawilza przyzwoicie usta, trwałosc srednia.
Nie jest to zła pomadka, ale o wiele bardziej lubie Volupte Sheer Candy, tez YSL, w ktorej pasuje mi wszystko :) Ta...jest zaledwie poprawna, mam kilka lepszych...

TAK!

Zdecydowanie najlepsza szminka jaka w zyciu mialam!!!!SUPER!!!
Daje efekt blyszczyka,kolory nienachalne ale zywe.
Opakowanie srednio mi sie podoba
konsystencja i zapach cudowne
na ustach wyglada BOSKO!
napewno kupie jeszcze nie raz

Używam tego produktu od: mialam rok temu
Ilość zużytych opakowań: jedna

Idealna

Używam od miesiąca tej pomadki i jestem w niej zakochana. Ona jest po prostu boska!
Przy aplikacji jest dobry poślizg, można się nią malować nawet bez lusterka (ale ja mam bardzo jasny kolor), no i na ustach wygląda genialnie. Mam kolor z serii "naturals" miel, ale numerku nie pamiętam. Wydawało mi się, że to będzie totalna kiszka, bo jest jaśniejszy od mojego naturalnego koloru warg. A tu niespodzianka: moje usta wyglądają jak na reklamach! Jaśniejszy pigment nie zbiera się w załamaniach warg, utrzymuje się jak na pomadkę co jest błyszczykiem naprawdę nieźle (3h), ale przede wszystkim kocham za efekt jaki daje - coś jak w reklamie tuszu one by one Maybelline.

Poza tym nie uczula i chroni na mrozie.

Używam tego produktu od: Miesiąc
Ilość zużytych opakowań: pierwsze, ale na pewno nie ostatnie

TRAGICZNA TRWAŁOŚĆ

mam odcień najjaśniejszy czyli 26 nude ,na ustach wygląda bardzo ładnie,ja z natury mam bardzo czerwone usta i bladą cerę ,więc ten kolor je \\\\\\\'gasi\\\\\\\' a o to mi chodziło

PLUSY

piękny zapach i super konsystencja,nie wysusza ust,czuję że są nawilżone i miękkie

MINUSY i to jest najważniejsze

NA MOICH USTACH UTRZYMUJE SIĘ DO 10 MINUT

muszę domalowywać się co jakiś ,a nie o to mi chodziło
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

24 Natural pink

Ta szminka mnie oczarowała od pierwszego użycia - nie mogłam jej nie kupić! Usta są jak z reklamy - lekko lśniące, nawilżone, o delikatnym odcieniu, taka idealna naturalność, nie wiem jak to opisać :). Kolor jest pół transparentny, 23 daje efekt naturalnych, jasnych ust. Najlepiej samej spróbować, bo nie bardzo wiem jak opisać ta szminkę. Nie zawiera tandetnych drobinek, ani też usta nie są ordynarnie błyszczące jak po błyszczyku. Ta szminka dała mi to, czego od dawna szukałam. Polecam!

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: moje pierwsze :)

32 frozen mango:)

Odcień mam taki jak w podsumowaniu recenzji;) 32 Frozen Mango to mieszanka beżu z brzoskwinią- na ustach daje satynowy, delikatny efekt lekko rozjaśnionych ust. Świetnie nawilża, schodzi równomiernie- nie utrzymuje się jakoś wybitnie długo, ale o wiele lepiej nawilża niż pomadki MACa. Kolor ciekawy i dość niespotykany- opakowanie jak to u YSL piękne! Pomadka jest też dość wydajna:) nie podkreśla też suchych skórek na ustach:)

Używam tego produktu od:ze 2 miesiące

Lubie, a nawet kocham

Mam kolor nr 24 i jestem z niego bardzo zadowolona.

Daje delikatny satynowy polysk, dobrze nawilza, latwo sie rozprowadza i stosunkowo dlugo utrzymuje.

Jesli spodoba mi sie jakis inny kolot, to byc moze kupie.

Używam tego produktu od: ponad 4 miesiecy

Nie podzielam zachwytów

Mnie ta szminka a raczej szminko-błyszczyk do gustu nie przypadł. Miałam kolor 12 bodajże, róż z chłodnym niebiesko-fioletowym połyskiem. Konsystencja przyjemna, lekka, niekleista. Sztyf sunie gładko po wargach, nie rozlewa się poza kontur. Po nałożeniu na usta piękny blask, który znika w moim przypadku szybciej niż jakikolwiek błyszczyk a z racji tego, ze odcienie są raczej transparentne, zostaje tylko cień koloru, szminka jakby wchłania się całkowicie, dodatkowo wysusza usta :/ Średnio wydajna, opakowanie od noszenia w kosmetyczce rysuje się i ściera delikatnie, sam pomysł z wysuwanie całkiem praktyczny.
Podsumowując, jesli dostanę w prezencie nie będe wybrzydzać, ale sama z siebie jej nie kupię, można te 100 zł zainwestowac w inna lepszą szminkę.

Używam tego produktu od: w ciągu roku

wyjątkowa

Mam jasny odcień różu, ale jakikolwiek inny odcień zachwyciłby mnie chyba w równym stopniu. Szminka jest idealna - pięknie się rozprowadza pokrywając od razu usta równą warstwą kosmetyku, nie wylewa się poza kontur. Efekt na ustach jest powalający - lekko połyskujący i metaliczny, bezdrobinkowy, ale powiększający optycznie usta.
Zapach różano-kwiatowy bardzo mi odpowiada. Opakowanie ma śliczne biżuteryjne.
Na pewno nie jest to ostatnia szminka YSL, jaką kupiłam.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

cudowna!!!

Zdecydowanie kupię ją jeszcze nie raz! szminka cudowna, trwała, piękny połysk! Mam kolor 21 , piękna czerwień, skupia uwagę wszystkich! idealna!!!!!!

Używam tego produktu od:pół roku