Yves Rocher, Bio-Calmille, Żel do demakijażu oczu

Yves Rocher, Bio-Calmille, Żel do demakijażu oczu

Bardzo dobry żel do demakijażu oczu. Jest delikatny i nie podrażnia nawet wrażliwych oczu. Skutecznie usuwa makijaż, nawet tusze wodoodporne. Po zastosowaniu na powiekach zostaje przyjemne uczucie odświeżenia. Wygodne i sympatyczne zielone opakowanie :)

Cena: 16,50 zł

moze byc

dostałam go w prezncie od ciotki i jest nawet dosyc taki, dobry do demakijazu, szybko usuwa makijaz, ma przyjemna konsystencje i jest troszke orzezwiajcy i pachnei przyjemnie

uwieeeeeelbiam !!!

Uwielbiam jego wygląd- głęboki pokłon przed projektantem opakowania. Uwielbiam jego konsystencję- cudowny, lekki żelik, z fajniutkimi bąbelkami, cieszy wszystkie zmysły. Uwielbiam jego zapach- taki naturalny, roślinny. W połaczeniu z kolorem i konsystencją, daje takie wrażenie, jakbym sobie rozsmarowywała na twarzy miąższ z żywego aloesu czy innej "kosmetycznej" rośliny ;)) Uwielbiam moją skórę po jego użyciu. Naprawdę lepiej wygląda! Żywiej, promienniej. To chyba najlepsze na co wpadł Yves Rocher i, oczywiście, wycofują to! :( A cholerna, nic nie warta Yria pyszni sie na półkach! Niesprawiedliwość

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ... 4 lub 5
CZYTA TO KTOŚ Z YVES ROCHER?? OTO GŁOS KONSUMENTA: JA I WIELE INNYCH DZIEWCZYN CHCEMY ŻEL Z POWROTEM! BĘDZIEMY KUPOWAĆ, SŁOWO ;)

naj!

Tak naprawdę już więcej go nie kupię, bo już kupić go nie można :(
Stosunkowo późno go odkryłam i już YR przestał go produkować. Dlaczego??? To był najlepszy kosmetyk do demakijażu oczu jaki używałam. Niesamowicie delikatny, wystarczyło na chwilkę położyć wacik na powiekach z odrobiną żelu i momentalnie dokładnie usuwał makijaż, rano nie budziłam się z podkówkami. Nie trzeba było trzeć, nic z tych rzeczy. Flakonik był mały, ale żel był wydajny, cena bardzo przystępna.
Tęsknię za nim...

Agnieszka Broda błędy w makijażu 01

Rozczarował mnie

Rozczarował mnie, co nie często mi się zdarza, jeżeli kosmetyk ma wysokie oceny w KWC.
Jak na żel mógłby być gęstszy, bo przez to trzeba go sporo nakładać, aby jako tako zmył makijaż. Jest niewydajny i zbyt długo trzeba nim pocierać, aby oko było czyste.
Opakowanie ładne i wygodne, ale to dla mnie za mało aby dać mu więcej niż 2*.

bardzo dobry

Delikatny kosmetyk, który świetnie spełnia swoje zadanie - usuwa co trzeba, nie podrażnia, jest łatwy w użyciu (poreczne opakowanie). Nie mam żadnych "ale".

bez rewelacji

Pierwszy płyn do demakijażu oczu, który mnie podrażnił - co jest dziwne, bo nie mam normalnie takich problemów. Po prostu szczypią mnie po jego użyciu oczy.
Mógłby lepiej działać - nie zawsze udaje mi się zmyć ślepka dokładnie, i czasem budzę się z czarnymi podkówkami. Prawie skuteczny, o ile się nim pociera oczy, a to, jak wiadomo, nienajlepiej im służy.
Ma dobrą konsystencję, nie zostawia tłsutej warstwy - mimo tego, że jest gęsty - ale coś za coś, mam wrażenie, że nie dość, że nie nawilża, to jeszcze nieco wysusza.

rewelacja

na temat tego kosmetyku mam same pochwały. Konsystencja taka jak trzeba; na twarzy też zachowuje się dobrze: zmywa makijaż i pozostawia świeże uczucie; no i opakowanie, które pozwala zużyć to cudo do końca. aż szkoda, że firma wprowadza zmiany, do czegoś tak dobrego.

ulubiony

Świetnie się sprawdza, zmywa nawet najgrubszą warstwę tuszu. Jest wydajny, nie trzeba nim trzeć oczu - rzęsy nie wypadają - dla mnie bomba. Odświeża powieki, choć trzeba uważać, żeby z nim nie przesadzić, bo potem mogą trochę się kleić (zawsze można zmyć go wodą). Lubię go, żeby tylko tańszy był. :)

Super

Rewelacja, nie szczypie w oczy, zmywa dokładnie, jest wydajny i niedrogi. Wcześniej używałam Ziai dla "nosicieli" soczewek i czasem szczypał w oczy. Ten jest dużo lepszy, nie podrażnia i mam wrażenie, że ciut nawilża
Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 2
Recenzja: ...

superancki

Jest skuteczny, delikatny i przy tym bardzo wydajny.Same plusy :)Przyjemna konsystencja, łatwo sie rozprowadza, nie zostawia żadnej powłoki. Wspaniale delikatny dla ocząt.Dobrze, że wreszcie go odkryłam. I tak już na pewno zostanie:)

polecam

Kupiłam skuszona poniższymi recenzjami. I nie żałuję, na pewno kupię ponownie. To jeden z lepszych preparatów do demakijażu oczu jaki używałam. Nie podrażnia, a przy tym jest dość dokładny. Chociaż z wodoodpornym tuszem sobie nie radzi. Podoba mi się konsystencja. Nie natłuszcza oczu jak oliwki i nie wysusza jak niektóre płyny.Opakowanie mogłoby być większe.Ilość zużytych opakowań: 1

cudo!!

Rewelacyjny, lekki żel. Bardzo delikatnie usuwa makijaż.Mam bardzo wrażliwe oczy, a on, jako jeden z nielicznych, nie szczypie. Bardzo wydajny, cena b. przystepna. Śliczny zapach.