Rajska Oliwka, Krem wygładzający pod oczy

Rajska Oliwka, Krem wygładzający pod oczy

Krem wygładzający, stworzony z myślą o suchej i normalnej skórze wokół oczu. Jego lekka konsystencja i bogactwo naturalnych, aktywnych składników zapewniają skuteczną pielęgnację. Ekstrakt z oliwek intensywnie nawilża i odżywia zmęczoną skórę, zaś ekstrakt z melona i olejek awokado regenerują i koją skórę, zapewniając jej zdrowy, promienny wygląd. Zawarte w kremie Masło Shea i d-panthenol chronią skórę przed nadmierną utratą wody, utrzymując odpowiedni poziom jej nawilżenia.

Cena: 9zł/ 30ml

Przyjemny ale nie zachwyca.

Kosmetyki Kolastyny niezmiennie budzą moje sprzeczne uczucia. Tak jest i tym razem.

Krem pod oczy kupiłam zachęcona przystępną ceną i dużą pojemnością opakowania jak na tego rodzaju specyfik - 30ml (standard to 15ml). Krem delikatnie pachnie, ma nietłustą formułę, dobrze się rozprowadza. Nie podrażnia oczu, dobrze się wchłania, nieźle nawilża i ...to tyle.

Efektem działania tego kremu mają być "wygładzone zmarszczki, napięta skóra wokół oczu a spojrzenie pełne blasku" (cytat z opakowania). Ja nic takiego nie zauważyłam. Moje pierwsze płytkie zmarszczki są jakie były, cienie pod oczami także a blask spojrzenia osiągam wtedy, jak zastosuję kompres z rumianku.

Uważam, że jest to krem dla młodych dziewczyn, które zmarszczki maja jeszcze przed sobą lub dla osób, które szukają przede wszystkim kremu, który nawilży okolice oczu i na długo wystarczy, bo wydajność tego produktu jest imponująca - mi starczył na 5 miesięcy codziennej aplikacji.

Używam tego produktu od: styczeń 2012
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 30ml

Nr 1 zdecydowanie

Zdecydowanie Nr 1 razem z kremem na dzień z tej samej serii, bardzo dobrze nawilża sucha skóre a ponad to przynajmniej u mnie widocznie rozjaśnia i zmiejsza cienie pod oczami
Dla mnie rewelacja !

Używam tego produktu od: kilka lat 5-6
Ilość zużytych opakowań: dużo nie pamietam dokladnie ;P

Przyjemny

Daje kremikowi kolastyny trzy gwiazdki ponieważ jest to mój pierwszy krem pod oczy i jeszcze nie mam porównania. Ładnie nawilża, delikatnie rozjaśnia spojrzenie, chociaż z większymi cieniami pod oczami sobie nie poradzi. Na pewno plus za duże opakowanie i miły zapach. Lubię testować nowe kosmetyki więc pewnie nie kupię go ponownie, ale myślę, że dla młodszej cery i to za taką cenę ten krem jest idealny.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

WŁOSY lokówka objętość

przyjemny :)

mam 19 lat i nie potrzebuję kremów przeciwzmarszczkowych, ale mam wrażliwą skórę wokół oczy, maluję się czasem mocno i noszę soczewki, więc po demakijażu jest sucha, ściągnięta, zaczerwieniona.
ten krem świetnie nawilża i uspokaja skórę, łagodzi podrażnienia i NIE SZCZYPIE W OCZY! co robiło wcześniej wiele kremów ziaji, garniera i flosleka.
mój faworyt.
nie wiem, czy kupię, bo jest b.wydajny (nie używam codziennie) poza tym nie wiem gdzie, nie widziałam go w rossmannie, a w małych sklepikach nie bywam :)

Używam tego produktu od: paru miesięcy

porządnie nawilża

W sumie producent obiecuje jedynie porządne nawilżenie skóry, a to akurat robi ten całkiem fajny kremik.Szybko się wchłania, nadaje się pod korektor i nie wałkuje. Za taką cenę taka pojemność, dlaczego nie?!

Używam tego produktu od:chyba dłużej niż pół roku
Ilość zużytych opakowań:końcówka pierwszego

Cudów nie ma, ale...

Kosmetyk za tak niską cenę i ogromną, jak na krem pod oczy pojemność ( 30 ml) jest super. Co prawda nie czyni na powiekach jakiś znaczących rewolucji, typu wyraźne spłycenie zmarszczek, ujędrnienie skóry i podniesienie powiek, nie zlikwiduje również dużych worków i zasinien pod oczami, ale dla osob miedzy ok. 18- 28 rokiem życia ( zależy, jak sie kto starzeje) będzie swietny.

Bardzo delikatny, nie podrażnia oczu, nie szczypie, wyraźnie nawilża i wygładza skórę powiek nie obciażając jej, odswieża spojrzenie, nie pozostawia tłustej ani lepkiej warstwy, nakładanie go to czysta przyjemność. Jest taki leciutki, a jednocześnie treściwy i jest bardzo wydajny, znacznie poprawia kondycję, uelastycznia i wzmacnia skórę. Ma przyjemny zapach. Polecam z czystym sumieniem.

Używam tego produktu od: 5 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:koncze 1

taki sobie

Taki sobie kremik. Blisko mi do trzydziestki, więc zaczynam intensywniej interesować się takimi kremami ;) Ten akurat nie zachwyca, ani nie rozczarowuje. Zapach prawie niewyczuwalny, przyjemna konsystencja, dobrze się wchłania, wydajny- jak za tą cenę, to producent zafundował całkiem spore opakowanie. Jeśli chodzi o zasadnicze działanie, to coś tam nawilża, ale z pewnością efekt nie powala. Myślę, że dla młodszej, mniej wymagającej skóry mógłby być w sam raz. Ja jednak będę szukać czegoś lepszego.

Używam tego produktu od:2 mcy

nie dla mnie

Zakupiłam w momencie walki z przesuszeniem skóry po alergii, skuszona wszelkimi obietnicami, przede wszystkim zaś składem - oliwką. Niestety, kremik powoduje u mnie zaczerwienienie oczy, jeśli dostanie się do worka spojówkowego. Jakiś rewelacyjnych właściwości wygładzających też nie zaobserwowałam. Raczej dla młodszych oczek niż moje 31-letnie.
Takie mazidło o przyjemnym zapachu i konsytencji, nic ponadto.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

nawet fajny

konsystencja nieco tłusta ale krem łatwo się rozsmarowuje i dobrze się wchłania. nawilża, wygładza skórę, nie podrażnia, nie uczula. zapach delikatny, prawie niewyczuwalny. wydajny, na raz wystarczy nałożyć niewielką ilość.

Używam tego produktu od:2 miesiące

Dzia?a!

Musia?am mie? ten krem jako maniaczka wszystkiego co oliwkowe :)

Pod oczami mam cer? normaln? nie wymagaj?c? specjalnego nawil?ania,a krem kupilam profilaktycznie ;)
Po tygodniu stosowania(2 razy dziennie) zauwazy?am,?e skora pod oczami jest ?adnie rozja?niona, a i zarwanych nocy po mnie nie wida?;)Ponadto w dotyku sta?a sie o wiele g?adsza i milsza.

Nie mam jednak pojecia jak krem sprawia si? w przypadku skóry suchej czy wymagaj?cej, bo mojej do szcz??cia niewiele trzeba:)

Krem delikatnie pachnie, ma mi?? konsystencj? i por?czne opakowanie.

Jednym s?owem - obietnice spełnione! i to za 9 z? !U?ywam tego produktu od:tygodnia
Ilo?? zu?ytych opakowa?: w trakcie pierwszego