Avon, Advance Techniques Colour Protection, Restorative Mask (Regenerująca maseczka chroniąca kolor włosów farbowanych)

Maseczka regenerująca, chroniąca kolor włosów farbowanych. Formuła oparta na technologii Tri- Keratin. Zawiera antyutleniacze m.in. kreatynę, proteiny mleczne, ekstrakty z alg i kopru włoskiego oraz specjalne substancje chroniące kolor.

Cena: 16,90zł / 150ml

Przyzwoita, ale znam o wiele lepszą!

Maseczka ta pomaga w rozczesywaniu moich włosów. Ładnie pachnie. Jest niestety mało wydajna. Kupiłam ją w promocji. Nie jest zła, ale są lepsze!
Jest gęsta., opakowanie średnie.

Używam tego produktu od: stosowałam przez miesiąc rok temu

Super odbudowuje

Miałam zniszczone włosy,zeszłam z koloru czarnego na ciemny blond,cięzko było mi je rozczesać a ta maseczka zdziałała cuda
-intensywnie odbudowuje
-jest bardzo wydajna
-tania|(bardzo często w cenach promocyjnych|)
-w miarę ładnie pachnie-włosy po jej użyciu są mięciutkie i lśniące
-po jej użyciu włosy się super rozczesują
nie zamienie jej na żadną inną uratowała moje włosy
polecam kazdemu

jak najbardziej na TAK

Maseczke kupilam w promocji, i jestem z niej mega zadowolona. Ślicznie pachnie to wielki plus! Nakłada się bardzo przyjemnie, Trzymam ją na głowie ok godziny i spłukuje. Jak włosy wyschną są miękkie , gładkie i pachną jeszcze następnego dnia!

Używam tego produktu od:1 miesąca

Świetna ;)

Maseczki tej używam od niedawna ale już mogę powiedzieć,że świetnie się nam współpracuje. Szalenie przyjemnie się ją rozprowadza na mokrych włosach i nie ma problemów z ich spłukiwaniem. Włosy rozczesuję szybciej i łatwiej niż zwykle. Nie widzę żadnych minusów maseczki. Ma cudowny zapach tak charakterystyczny dla serii advance techniques. Obawiałam się,że obciąży moje cienkie i delikatne włosy,ale nic takiego nie zaszło. Ogromnym plusem tej odżywki jest to,że po jej użyciu włosy mi się już nie puszą jak fryzury gwiazd mydlanych oper z lat 80 tych.
Szkoda,że w słoiczku jest tylko 150ml. To trochę za mało. Napewno kupię ze dwa słoiczki jak tylko będzie promocja na nie.

Używam tego produktu od:tygodnia

pamietam ja doskonale

maska byla fantastyczna, po odzywieniu wlosow nia, wlosy stawaly sie masakrycznie!!!!!! gladziutkie :) uuh przelewaly sie przez palce :) co do ochrony wlosow farbowanych ani plusow ani minusow nie zauwazylam, ale wloski zniszczone rozjasniaczem, regenerowala bombowo, a ze odzywki trzeba zmieniac wiec lubie testowac dlatego nigdy nie pozostane wierna jedynej :) ale bede wracala

Używam tego produktu od: dawno

Dramat

Maseczka jest straszna. Włosy mi się po niej plączą i chociaż nigdy nie mam problemów z rozczesywaniem, to po tej maseczce mam na głowie wielkiego kudła. W dotyku włosy są straszne,ni to tłuste,ni suche. Z drugiej strony zastanawiam się, czy może po prostu nie użwam jej w zły sposób? Może ktoś by mi powiedział jak używa tej maseczki? Przyznam 2 gwiazdki, za trwały i obłędny zapach.

Używam tego produktu od: Lutego
Ilość zużytych opakowań: pół

nic co mnie zadowala

Zgodzę się z poprzedniczką- zapach jest okropny, bez dwóch zdań. Efektów też nie widzę. W dodatku ma jakąś podejrzaną, niemiłą w nakładaniu konsystencję. Żałuję zakupu.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:połowa jednego, bo nie mam ochoty wąchać tych zapaszków, ble..

Tak,to moja maseczka!

Ratuje moje biedny,kilka razy farbowane włoski.Prawdziwe KWC!
-fajna konsystencja
-zapach..hm..raczej bezzapachowa
-nawilża
-włosy są bardziej miekkię,przyjemne w dotyku,niby bardziej zdrowsze.

Napewno kupię jeszcze nie 1 opakowanie.Przypadła mi do gustu.Jedynie może częściej po maseczce włosy przetłuszczają się i tyle.Niespodziewałam się takiego avonskiego produktu :D

Używam tego produktu od:w przybliżeniu 4 msc

cudowna....

Maseczka jest po prostu świetna.... a nawet mogę stwierdzić,że rewelacyjna.. :) Po jej zastosowaniu włosy wspaniale się układają, nie puszą, pięknie pachną i błyszczą. Trzymam ją na włosach 20 minut i jej działanie widać jeszcze przez kilka dni. Jednym słowem bardzo udany produkt.

Używam tego produktu od:długiego czasu
Ilość zużytych opakowań:około 10 opakowań

Moje koło ratunkowe :)

Właśnie mi sie skonczyła i tęsknie... za gładkimi, nawilżonymi i miękkimi włoskami ;( Może nie działała na włosy jakoś zniewalająco, ale widać było efekty :) do tego jest przyjemna w użyciu, łatwo sie zmywa i ładnie pachnie :D W dodatku często jest przeceniana w katalogu, co tym bardziej zachęca do zakupu :) Polecam!

Używam tego produktu od:2 mies

fajna

Bardzo lubie tą maseczke.Mam zniszczone farbowane włosy,a po tej maseczce były odzywione,ladnie sie układały,błyszczały i były milusie w dotyku.Narazie zmieniłam maseczke,bo lubie poszukiwania,ale mam ja ciagle i od czasu do czasu używam.

Używam tego produktu od:rok
Ilość zużytych opakowań:wiele

Spoko:) Jestem jej fanką:)

Maseczkę z początku kupiłam dla mamy, jednak kiedy zaczęłam farbować włosy na ciemny kolor pomyślałam- czemu nie. I jestem bardzo zadowolona:) Ma cudowną konsystencję, aż kipi składnikami odżywczymi, nie spływa z włosów, wzmacnia je, wyglądają cudownie:) Dodatkowo po jej użyciu włosy nie boją się suszarki, nie puszą:) Kolor widocznie mocniejszy, dzięki niej farbuję włosy co 2 miesiące, polecam więc wszystkim brunetkom i szatynkom:)

Używam tego produktu od: 2 lata