Dermika, Maseczki Piękności, Ekspresowa maseczka bankietowa pod makijaż `Nocne życie`

Maseczka ekspresowo liftingująca do każdego typu cery. Błyskawicznie napina i wygładza skórę, odmładzając i odświeżając wygląd twarzy. Usuwa objawy zmęczenia i poprawia trwałość makijażu. Idealna do cery dojrzałej jako SOS przed wyjściem.

Nakładamy PO użyciu kremu pielęgnacyjnego.

Jedno ALE

Maseczkę kupiłam przed sylwestrem z myślą, że będę potrzebowała jakiejś bazy pod makijaż, żeby utrzymał się możliwie jak najdłużej.

Ogółem z efektów jestem zadowolona - skóra była ładnie naciągnięta, wypełniona (ale nie zapchana) przez co podkład rozprowadził się doskonale i podtrzymany dodatkowo pudrem transparentnym utrzymał się naprawdę długo.

Maseczka jest rzadko, ale nie spływa.

Jedynym moim ALE związanym z tym produktem jest fakt, że niemiłosiernie podrażania oczy. Pierwszy raz nałożyłam ją także pod oczy, licząc, że zniweluje trochę zasinienia i połowę jej starłam chusteczkami, walcząc z potwornym łzawieniem.
Następnym razem postanowiłam być mądrzejsza, nałożyłam maseczkę, omijając okolice oczu, skupiłam się głównie na policzkach, nosie, brodzie i czole, na oczy natomiast położyłam waciki nasączone rumiankiem i... znów to samo! Ledwie nałożyłam produkt, a oczy zaczęły łzawić, piec, szczypać, spojówki były zaczerwienione i wydawały się mocno podrażnione.

Co prawda uczucie dyskomfortu minęło po kilku minutach, ale nie wiem, czy jest sens tak niesamowicie męczyć oczy tylko dla gładkiej i naciągniętej skóry...

Ilość zużytych opakowań: 2 saszetki

złociste drobinki

Kupiłam, aby zastosować przed wieczorowym makijażem, jedną połówkę opakowania wypróbowałam kilka dni wcześniej.

Po zmyciu maseczki na twarzy pozostają drobniutkie, złociste drobinki (ledwo widoczne).

Trochę nie o taki efekt mi chodziło i nie zdecydowałam się na użycie tego produktu pod wspomniany makijaż wieczorowy, bo na koniec nakładałam meteoryty i bałam się jaki to razem da efekt.

Plusy:
+ opakowanie rozdzielone na dwie aplikacje, można przetestować kilka dni przed wielkim wyjściem
+ brak przykrych niespodzianek podczas aplikacji, jak zaczerwienienia czy pieczenie
+ subtelny połysk, ja za tym nie przepadam, ale wygląda dość twarzowo.

Polecam wypróbowanie.

Nie wykluczam, że zakupię ponownie ten produkt. Myślę, że chętnie używałabym go w takie dni, kiedy nie nakładam podkładu (np. idąc na siłownię) - czyli takie upiększenie bez obciążania skóry.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 szaszetka podwójna

MEGA BADZIEW,UWAGA!!

nie warto,nie polecam,uwaga,koszmar,horror,armagedon. dla wrazliwych oczu masakra.szczypie i piecze w oczy.jest bardzo rzadka i splywa,polowa mi do zlewu splynela z saszetki przy aplikacji. za rzadka konsystencja. myslalam,ze moze jest przeterminowana, ale nie. bardzo niwydajna. za doplata bym jej nie chciala. jesli nie chces miec po niej podraznionych oczu, jak krolik czy wampir, to ja omijaj szerokim lukiem.

Używam tego produktu od: dzis
Ilość zużytych opakowań: 1 male

pierwsza depilacja bikini

Cudo!

Maseczka/baza jest po prostu REWELACYJNA !
Po przeczytaniu recenzji na wizażu, nie omieszkałam jej wypróbować.
Zakupiłam ją w Rossmannie za 5 złotych, pojemność 5ml x 2 saszetki.
Szykowałam się na wesele więc potrzebowałam czegoś co naprawdę utrzyma mój makijaż i dodatkowo odświeży cerę, ukryje oznaki zmęczenia i sprawi, że będę wyglądała nienagannie.
Dziewczyny! to naprawdę działa!
Maseczkę nałożyłam, nie jak piszę producent całą, a jakąś jej część, wedle uznania po prostu.
Wiele z Was pisało, że ma dużo brokatu, że wygląda się jak posypaną brokatem...ja się zastanawiam skąd u Was taki efekt?! Może macie naaprawdę tłustą cerę, bo u mnie nic takiego się nie działo. Były co prawda delikatne drobinki, ale gdy nałożyłam po kilku minutach podkład- zniknęły.

-Po samym nałożeniu produktu, a jeszcze przed nałożeniem podkładu, skóra stała się jakby napięta, wyrównał się koloryt, dosłownie jak po jakimś zabiegu medycyny estetycznej :D
-Mam suchą skórę, a maseczka dodatkową ją nawilżyła.
Obawiałam się jakiegoś efektu ściągnięcia skóry- ale nic z tych rzeczy! A wręcz przeciwnie.
-Nie uczuliła mnie a testowałam ją kilka razy przed wielkim wyjściem aby nie było niespodzianek.
-Makijaż trzymał się NIENAGANNIE przez pół dnia i całą noc.
-Wyglądałam dzięki niej na wypoczętą nawet po kilku godzinach tańców i zabaw.
Ta maseczka (ja raczej nazwałabym ją REWELACYJNĄ bazą pod makijaż) sprawiła, że wyglądałam po prostu pięknie!
Jedyny malutki minusik to opakowanie, mam nadzieje, że producent to zmieni.
Oczywiście polecam!

Używam tego produktu od: 1.5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 2 niecałe

Codziennie!

Używam tej maseczki codziennie pod makijaż w celu przedłużenia jego trwałości - nie znalazłam jeszcze idealnej dla siebie bazy (wszystkie z silikonem odpadają), a ta maseczka świetnie ją zastępuje. Jedną saszetkę zużywam na kilka razy (około 5-6 aplikacji). Skóra jest gładka, makijaż trzyma się świetnie, skóra długo się nie błyszczy.
Kupowanie saszetek co codziennego użytku na pewno nie ma sensu z ekonomicznego punktu widzenia, ale dopóki nie znajdę bazy dla siebie - na pewno będę nadal jej używać.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: około 80 szt?

efekt bombki choinkowej

No niestety, ja się do zachwytów nie przyłaczę. Konsystencja rzadka, wylewa się z saszetki, trzeba uważać, żeby nie upaprać siebie i wszystkiego dookoła podczas aplikacji. Mnie maseczka ściągnęła skorę, nie czułam żadnego nawilżenia, tyko nieprzyjemne napięcie. Gwoździem do trumny są drobinki - duże, nachalnie błyszczące, dające efekt choinkowej bombki. Widać producent jest przekonany, że wielkie wyjście jest jednoznaczne z błyskiem jak latarnia na Rozewiu. Trwałość makijażu w normie, podobny efekt można osiągnąć na pierwszej lepszej bazie.
Podsumowując- jedno wielkie rozczarowanie, spodziewałam sie czegoś znacznie lepszego.

Używam tego produktu od: dwa użycia
Ilość zużytych opakowań: dwie saszetki

hmmmm

Zacznę od tego, że maseczka sama w sobie jest rewelacyjna. Buzia po maseczce jest wygładzona, ma jednolity koloryt, jest matowa, makijaż utrzyuje się fantastyczie długo, ale jest pewne ale.... Po zastosowaniu maseczki nastepnego dnia mam wielki wysyp pryszczy!!!!! I to nie jeden raz. Kilka razy mi sie to zdarzyło, ale dopiero po jaimś czasie zorientowałam się, że to po tej meseczce. Dlatego odjęłam aż dwie gwiazdki. W innym przypadku dałabym 5 ale myślę, że ona zapycha cerę.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 4*2 saszetki

bardzo łądnie rozświetla

świetna na wielkie wyjście kiedy chcemy błyszczeć- dosłownie i w przenośni

skóra po niej ma srebrzysta poświatę która daje niesamowity efet pod make up\'em- tórjwymiarowa gładka buzia

przedłuża trwałość makijazu

nie nadaje się dla osób którym mocno swieci się skóra

Używam tego produktu od: długo
Ilość zużytych opakowań: kilka

bardzo dobra jako baza

Maska jest dobra na wielkie wyjścia. Ładnie odświeża cerę i odmładza. Jest świetną bazą pod makijaż, który długo się utrzymuje po użyciu tego cuda. Do tego ładnie pachnie i wygładza. Polecam :)

Ilość zużytych opakowań: kilka saszetek

coraz mniej ideałów

Super pomysł na maseczkę, ale nmie wszystko jest idealne. Nawilża i szybko sie wchłania, delkatnie napina skórę a dzięki niej makijaż trzyma się dłużej.
ALE
Błyszczące drobinki rozświetlają ale nie rrównomiernie, bardzo uważnie trzeba ten krem rozsmarowywać na twarzy i dekolcie.

Doskonałość roku!

Ta maseczka to odkrycie i doskonałość tego roku dla mnie :) Nigdy wcześniej żadna maska nie dawała takiego efektu w takiej cenie. Owszem znam identycznie działające, ale kosztujące krocie, a tu mamy cudeńko za parę złotych.
Producent spełnia wszystkie swoje obietnice:
- maska natychmiast naciąga i napina skórę
(wydaje mi, jakby ktoś równomiernie naciągnął skórę na całej twarzy i trzymał ją tak za uszami przez cały dzień ;) )
- rozświetla drobniutkim złotym brokatem, który nadaje taki ładny glow, nie mylić z chamskim brokatem,
-twarz wygląda na wypoczętą i taką po prostu młodą,
- makijaż trzyma się jak nigdy dotąd,
- skóra ma ładny wyrywónany koloryt,
- ma dość gęsta konsystencję, która nie spływa z twarzy
-przyjemny zapach.

Mam sucha skórę więc nakładam całą albo prawie całą saszetkę ( w zależności od kondycji skóry).
No i nie używam jej wyłącznie w razie bankietów ;) ale przede wszystkim rano, jako doskonałą bazę pod makijaż.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: parenaście

Odkrycie roku:)!!!doskonala baza pod makijaż!

Przyłączam się do pochlebnych opini na temat tej maseczki!
Jest on wprost fenomenalna, po prostu rewelacyjna:D!!!
Uzywam jej jako bazy pod makijaż ( na krem,wg zaleceń producenta) i mam tak gładka i idealną cerę, że aż nie mogę napatrzeć się w lustro;)! Dosłownie jakbym zrobila sobie jakiś lifting albo wydała krocie u lekarza med.estetycznej.
Maseczka dziala z chwilowym opóźnieniem, dlatego lepiej dać jej kilka minut przed nałożeniem makijażu.
Cera jest wygładzona do perfekcji, matowa, ale przez jakiś czas, drobinki są praktycznie niewidocznie jeśli nakłada się na to jeszcze fluid, ale twarz jest jakby bardziej zrelaksowana.
Zapach typowy dla maseczek dermiki, mi nie przeszkadza.
Ja stosuję cienka warstwę, jak krem, dzieki czemu opakowanie starcza mi na 4-5 razy. Cena śmieszna jak na taką skuteczność. Bardzo polecam- szczególnie na większe wyjścia.

Ilość zużytych opakowań: kilka