Czysta Cera, Antybakteryjny żel do mycia twarzy z mikrogranulkami

Czysta Cera, Antybakteryjny żel do mycia twarzy z mikrogranulkami

Przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji skóry z tendencjami do wyprysków. Skutecznie usuwa zanieczyszczenia i nadmiar tłuszczu, które zatykają pory skóry. Zawarte w nim mikrogranulki bardzo delikatnie złuszczają martwe komórki naskórka, więc oddzielny peeling nie jest w zasadzie potrzebny. Żel ma właściwości bakteriobójcze. Zapobiega pojawianiu się wyprysków i zmian trądzikowych. Stosowany codziennie sprawia, że dokładnie oczyszczana skóra nabiera świeżości, staje się delikatna i gładka. Jest bardzo wydajny - wystarczy nanieść na połowę opuszki palca by umyć skutecznie całą twarz :)

Cena: ok 8.50zł

moze byc

Nie podobal mi sie jego zapach-meski,mocny-jezeli juz nie moze pachniec ladnie to lepiej niech wogole
nie pachnie.
Ma duzp granulek,ktore oczyszczaja skore z znaieczyszczen.
Nie powoduje powstawania wypryskow,ale leciutko je wysusza.
Konsystencja jest plynna,nie leje sie,bez problemu mozna zel rozprowadzic na skorze.
Jak dla mnie troszke za bardzo wysusza skore.

ilość zużytych opakowań: 1

bardzo dobry,polecam!

żel jest naprawde dobry,świetnie oczyszcza,myśle jednak,że nie nadaje się do codziennego stosowania-przynajmniej dla mnie,gdyż drobinki w nim zawarte są zbyt ostre.Stosuje go więc co 2-3 dni i efekty są zadowalające.Buzia stała się gładsza,mam mniej zaskórników,ogólnie bardzo poprawił stan mojej cery :)

Niestety nie

Mimo, iż lubię tę serię bardzo, ten żel mi nie odpowiada. Dość agresywny - twarz jest dość mocno podrazniona i zaczerwieniona przez jakiś czas. Mocno ściąga skórę. Faktycznie szorowanie buzi tym kosmetykiem nie jest przyjemne - mimo iż drobiny są małe, to jednak dość ostre. Można używac sporadycznie, raczej nie codziennie. Za największą wadę uważam to, iż żel tak naprawdę zbyt dobrze nie oczyszcza. Na pewno makijażu nie usunie dokładnie, trzeba wcześniej przetrzeć buzię mleczkiem. W sumie - średniak, u mnie się raczej nie sprawdził, mam nadzieję że żel z nowej linii bardziej mi posłuży...

Studio fryzur włosy upięte jak Heidi Klum

brry, nigdy więcej

Osobiście bardzo się nim rozczarowałam. Przede wszystkim nie pieni się i słabo mi oczyszcza twarz. Jeśli chodzi o granulki.... przyznaję, na początku byłam z nich zadowolona, ale codzienne szorowanie twarzy mi nie odpowiada. Poza tym chodźbym nie wiem jak długo spłukiwała twarz, zawsze mam wrażenie, że coś został :(

bardzo dobry i przyjemny

Bardzo dobry żel do mycia twarzy. Zawiera malutkie kuleczki, dzięki temu działa jak piling (ale łagodny). Doskonale oczyszcza twarz, pozostawiając na niej piękny morski zapach. Bardzo przyjemny w użyciu (niczym masaż).
Trochę wachałam się nad daniem 5* (bo jeszcze nie znalazłam swojego ideału)ale w stosunku ceny do jakość wypada świetnie.
Idealny dla nastolatki a takżę na nastoletnią kieszeń.
Szczerze polecam, warto wypróbować
Dla cery mieszanej idealny :):):)

najlepszy!!!

Uwazam ze to najlepszy zel do mycia twarzy tlustych i ze sklonnoscia do tradziku. Konsystecja plynna, granulek jest odpowiednio duzo i nie sa one za bardzo scierne - to znaczy dzialanie zelu jest delikatne, ale skuteczne. Skora po jego uzyciu nie jest sciagnieta ani wysuszona - jest czysta, swieza i miekka a takze delikatnie nawilzona. Naprawde polecam

Wykorzystała: kilka próbek

Całkiem niezły

Sama a żelu (teraz używam innego) i namówiłam do jego używania siostrę (jej też przypadł do gustu, bo kupiła juz drugie opakowanie). Najbardziej chwalę sobie w nim te złuszczające mikrogranulki, nie ma juz potrzeby stosowania peelingu. Niestety nie zauważyłam działania przeciwtrądzikowego. Ale świetnie oczyszcza twarz z zanieczyszczeń, także makijażu, więc nadaje sie do codziennego zmywania twarzy !

Jestem zadowolona

Kupiłam go bo nie stac mnie było na żel z mikrogranulkami Garniera z serii czysta skóra. Chciałam mieć żel analogiczny, ale tańszy :).No i się od paru miesięcy z nim nie rozstaje. Żel ten bardzo dobrze oczyszcza skórę, z brudu, kurzu i makijażu, ładnie odblokowuje pory, wygładza, nie jest agresywny w działaniu, choć troche przysusza, za to jedna gwiadka mniej, i ściąga, ale jest to chwilowe uczucie gdyż zaraz po tym sięgam po tonik bezalkoholowy z tej linii.Od kiedy go używam prawie w ogóle nie wyskakują mi pryszcze i zmniejszyła mi się ilośc zaskórników.Jest też wydajny, jedna tuba wystarcza na przeszło 2 miesiące.

a tak fajnie się zaczęło

Na początku bardzo mi siępodobał ale po krótkim czasie zauważyłam że kiepsko oczyszcza twarz i powstaje troche wyprysków. Oddałam tygrysowi i on efektem oczyszczania był zachwycony tylko że on ma normalną cerę a ja mieszaną. Z "podkulonym ogonem" wróciłam do neutrogeny visibly refaind.Ilość zużytych opakowań: 1 i 1,2

ok

Używałam go kilka lat temu, jak jeszcze miałam problem z pryszczykami. Całkiem fajny, po użyciu miałam wrażenie dobrze oczyszczonej skóry, to chyba dzieki tym mikrogranulkom. Za pierwszym razem byłam z niego zadowolona. Po jakimś czasie kupiłam go znowu i juz nie odpowiadał mi tak bardzo. Zdawało mi się ze te granulki były trochę za ostre i drażniły mi twarz.

granulki rulez :D

No tak. Lubię wystawiać takie oceny. Jest nieco niewydajny, ma niepraktyczne opakowanie - ale gdybym odjęła za to gwiazdkę byłabym bardzo niesprawiedliwa. Pięknie pachnie, świetnie działa. Nieco ściąga, ale kompletnie mi to nie przeszkadza, nie wysusza, świetnie oczyszcza i wygładza. Cera poprawia się po paru użyciach. Umycie nim twarzy zajmuje to fakt, sporo czasu, bo trzeba uważać by nie zostawić na niej granulków :D (tak to się odmienia ? ;))Brawa dla DAXA.Zużyłam już dwa opakowania, nadal się będe w niego zaopatrywać, a jestem szczęśliwą użytkowniczką od około 3 miesięcy (z przerwami)

ma wady...

takie jak :- nie pieni się wcale- nieprzyjemnie pachnie- ostre drobinki mogą zostawać na twarzyJednak dobrze oczyszcza, peelinguje ( te drobinki są dosyć ostre), nie wysusza aż tak bardzo ( miałam też analogiczny garniera i ten to strasznie wysuszał ). Ogólnie ok.