Colour Solutions, Honey Blonde Conditioner (Odżywka do włosów blond)

Colour Solutions, Honey Blonde Conditioner (Odżywka do włosów blond)

Wyjątkowy system zapobiegający blaknięciu koloru sprawia, że włosy dłużej zachowują głęboki odcień i blask. Ekstrakty z cytryny i słonecznika nawilżają włosy.

horror

To jeden z większych bubli jakie kupiłam. Nie ma tu nic z odżywki. Wstrętny kolorek i zapach, wodnista konsystencja, zero działania-włosy splątane, nie dające się rozczesać, suche, łamliwe, zero pogłębienia blondu. Na całe szczęście niewydajna. Jedyny plus to wygodne opakowanie. Po tej odżywce musiałam ratować włosy wieloma specyfikami. ODRADZAM.

Używam tego produktu od:2 TYGODNI

słabiutka

Używam w komplecie z szamponem i jestem niezadowolona z obu kosmetyków. Odżywka maniezbyt przyjemny wygląd i zapach, jest bardzo lekka, trzeba jej sporo nałożyć (a włosy mam krótkie). Nie regeneruje włosów, nie odżywia, jedynie pomaga rozczesać po myciu szamponem. Trzymam ja dość długo na włosach, jak wszystkie odżywki i niestety żadnego rozświetlenia i rozjaśnienia nie spostrzegłam po zużyciu całego opakowania.
Włosy w międzyczasie ratuję profesjonalną maską, bo sama odżywka jest za słaba na rozjaśnianą fryzurę.
Na pewno do tego produktu nie wrócę.

Używam tego produktu od:kilka tyg