Mint Julep Masque

Mint Julep Masque

Maseczka na bazie glinki pomagająca pozbyć się wszelkich wyprysków oraz zapobiegająca pojawianiu się nowych. Skutecznie oczyszcza i zamyka zbyt rozszerzone pory, a także usuwa zaskórniki. Przeznaczona również do pielęgnacji skóry pozbawionej powyższych problemów. Rozluźniając napięcie mięśniowe twarzy i szyi sprawia, że zmarszczki są mnie widoczne. Oczyszcza i wygładza skórę pozostawiając na długo uczucie świeżości i komfortu.
Nie testowana na zwierzętach. Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego.

celujący!

Zamawiam opakowanie za opakowaniem. Mam buzię trądzikową, po wielokrotnym leczeniu farmakologicznym lekami robionymi jak i złuszczającym EpiDuo. Oczywiście leczenie bardzo pomogło, ale wciąż mam zmiany. Maseczka rewelacyjnie rozjaśniła czerwone plamy na mojej buzi, są bledsze, i dużo łatwiej jest je ukryć makijarzem, Buzia po niej jest długo matowa. Kiedy miałam mocny nawrót trądziku, używanie jej dwa razy dziennnie pomogło wygasić zmiany zapalne na mojej buzi. Cera była wyraźnie podleczona. Osobiście używam jej bardzo często, staram się codziennie. Po tygodniu takich codziennych zabiegów widać wyraźny efekt. Wiem, że to często, ale buzia problemowa tego wymaga. I drogie Pania!:) PO tak częstym stosowaniu nieco spłyca zmarszczki (przynajmniej u mnie na czole, i w bruzdach nosowych).

Używam tego produktu od: 3lat

idealna

Maseczka przepięknie rozjaśnia i wyrównuje koloryt, oczyszcza cerę i zmniejsza rozszerzone pory. Przyśpiesza gojenie się wszelkich zmian skórnych. Nie wysusza i nie podrażnia nawet kiedy trzyma się ją trochę dłużej niż zaleca producent. Używam jej mimo, że jestem już 30+ bo dodatkowo relaksuje mięśnie twarzy.
Jej jedyną wadą jest to, że bardzo ciężko jest wycisnąć z tubki odpowiednią ilość, szczególnie kiedy kosmetyk się kończy.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

bardzo dobra

Bardzo dobra maska, choć cena i opakowanie nie są "ekskluzywne". Idealna do cery tłustej, zabrudzonej, trądzikowej. Nieco mnie szczypie, więc nie nakładam na wrażliwe miejsca.

Ilość zużytych opakowań: dwa duże

Botoksu zastosowania

bardzo dobra

Maseczkę dostałam od Mamy, która nabyła ja w sklepie zielarskim na terenie Krakowa (teraz muszę sie dowiedziec ktory to byl :) )
Nie mialam pojecia,ze ta maska jest jakas popularna i szczerze powiedziawszy myslalam,ze to jakis badziew za 5 pln. Jakiez bylo moje zdziwienie po pierwszym uzyciu! Moim glownym problemem sa rozszerzone pory przy nosie i sporadczynie male wypryski ale generalnie cere mam czysta, co oczywiscie moze miec wplyw na moja pozytywna ocene.

Maska pachnie mieta, mentolem i ja tez zapach lubie (kto nie lubi Carmexu itp niech lepiej nie kupuje tej maski). Na twarzy getnieje szybko, ja zmywam ja bez problemu. Dzieki tej masce mam napieta i gladka cere, odswierzona i pory sa wezsze :) Oczywscie male wypryski nadal mam ale sama wiem,ze m.in. na brodzie mam je od ciaglego podpierania reka glowy (tak tak, staram sie z tym walczyc) a taka maseczka to nie lekarstwo czy zloty srodek a jedynie dodatek do pielegnacji. Ja ja goraco polceam :)

Jestem pod wrazeniem

Jestem zdecydowanie na tak, ponieważ fantastycznie matuje skore. Mialam sytuacje gdzie byla ładna pododa świeciło słonce około 20 stopni. Nałożyłam ta maseczkę na twarz po około 15 min zmylam i jakoś nic innego na twarz nie nakładałam i co matowa skora utrzymała sie do samego wieczoru, nawet w partii T nic a nic nie bylo.

+++++
MATUJE
nie przesusza
owszem zaskórniki sa zmniejszone
skora jest po niej idealna koloryt jest prawie jednolity
bardzo wydajna

************
OPAKOWANIE jest straszne ta tuba ciężko z niej juz w połowie ciężko jest wydobyć produkt. -i jeżeli sie za mocno przyciśnie to strzela (haha) w małych ilościach np na lustro itp wiec trzeba uważać.

Ilość zużytych opakowań: duze 226.8g

dla suchej cery też się sprawdza

Posiadam cerę suchą z tendencją do niespodzianek zaskurnikowych. Kiedy tylko mam większy problem oczyszczam cerę i ją nakładam na 20-30min. Przede wszystkim chwalę ją sobie za działanie gojące i antybakteryjne. Po zmyciu zaczerwienienia znikają, nawet jeśli nie mogę się powstrzymać od usunięcia zmian. ^^ Zawarty w niej cynk robi swoje. Wiadomo, że nie wyleczy trądziku, ale poprawnie stosowana jest świetnym elementem pielęgnacji. Moja kosmetyczka radziła mi używać raz w tyg maski z zielonej klinki, w zamian używam Heleny. Do tego peelingi enzymatyczne i właściwe oczyszczanie działa. Polecam do niej Avene Cicalfate na noc.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 3-4

Skuteczna

Używałam tej maski w czasie bardzo dużych problemów z cerą, sprawiała, że moja cera pomimo wielu niedoskonałości zdawała się być w lepszej kondycji. Skóra na twarzy po jej użyciu była zmatowiona, pory ściągnięte, a zaczerwienienia zmniejszone. Polecam używanie tej maski wieczorem, ponieważ pozostawia ona na skórze nieprzyjemny zapach, który jest dość wyczuwalny. Po wyleczeniu trądziku oddałam ją przyjaciółce, która również jest z niej zadowolona.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: pół

miętowa walka z niedoskonałościami

Przyznam się bez bicia, że zakochałam się w tej maseczce od pierwszego użycia!
Maseczka ma konsystencje bardzo gęstej maści w kolorze zielonym. Zapach rewelacja! Pamiętacie zieloną gumę do żucia wrigley ? Ta maseczka pachnie identycznie! Delikatna, świeża mięta. Zapach uprzyjemnia nakładanie maseczki. Jeśli chodzi o skład znajdziemy tutaj m. in glinkę, tlenek cynku, bentonit, glicerynę.
Maseczkę nakładam na 15 minut. Twarz staje się delikatnie zielona. Po ok 5 minutach maseczka zasycha i uwidacznia wszystkie rozszerzone pory - trochę przeraża mnie struktura mojej skóry ;/
Na szczęście nie ma problemu ze zmywaniem tej maseczki. Rach ciach i gotowe ;)
Jeśli chodzi o działanie to maseczka bardzo dobrze oczyszcza skórę, łagodzi wszelkie zmiany zapalne i mimo, że ma ona działanie ściągające to skóra nie jest ściągnięta, a bardzo dobrze nawilżona. Maseczka przyspiesza gojenie krost i widocznie rozjaśnia skórę. Wydaje mi się, że maseczka miętowa reguluje wydzielanie sebum przez co skóra jest bardziej matowa. Co do redukcji rozszerzonych porów to faktycznie są one minimalnie zwężone jednak bez rewelacji. Po zdjęciu maseczki twarz jest niesamowicie odświeżona! Bardzo podoba mi się to uczucie ;)
Maseczkę nakładam raz w tygodniu i przyznam, że jest ona dość wydajna.

Używam tego produktu od: kwiecien 2013

Przereklamowany badziew

Totalnie przereklamowana. Chyba przestanę kupować internetowe hity, bo u mnie się wcale nie sprawdzają. No ale jak można nie spróbować tak kultowego produktu?

U mnie nie robi nic. Dosłownie. Nakładam na skórę i nie widzę żadnego efektu. Producent nieźle poszalał z tym opisem. Na wypryski nie działa, chociaż nie mam już z nimi dużego problemu, nawet nakładana parę dni pod rząd, zaskórników nie usuwa (ale nie wierzę, że jakakolwiek maseczka by to potrafiła, w końcu jest na bazie glinki, a ona nie ma takiej mocy), nawet nie zwęża porów. Po zmyciu jej moja twarz wygląda tak samo jak wcześniej. Nie wygląda na odświeżona, chociaż można czuć, że tak jest - mrowienie twarzy i ten zapach dają takie złudne uczucie. Ale chyba nie to producent miał na myśli pisząc o odświeżeniu?
Przy pierwszym użyciu spowodowała u mnie duże podrażnienie i pieczenie skóry, potem już skóra reagowała dobrze. O ile można tak powiedzieć jak się nie widziało żadnego efektu po jej użyciu.
Tłustej strefy T nie wysuszyła, spróbowała użyć parę razy na policzki, ale zawsze kończyło się to ściągnięciem i przesuszeniem skóry. Ma mocne działanie absorbujące i przez to stosowana często może wysuszać.

Ma konsystencje ciężkiej pasty i mocny mentolowy zapach.

Skład też niepowalający: woda, glinka, kolejna glinka, gliceryna, tlenek cynku, siarka
I dalej trochę nieprzyjemnych rzeczy: glikol propylenowy, barwnik, zapach i paraben.
Jak by się uprzeć to można zrobić taką samemu, tylko mniej napakowaną nieprzyjaznymi składnikami.

Nie liczyłam, że mi zmieni skórę czy usunie zaskórniki, spodziewałam się efektów jak po zwykłej glince: odświeżenia, może zmniejszenia mniejszych niedoskonałości. Ale nic z tego, działanie ma zerowe.

Używałam jej 1 raz w tygodniu, przez około rok, w końcu nic złego nie zrobiła, jednak pod koniec opakowania wylądowała w koszu. Nie miałam ochoty się z nią dalej męczyć.

Ilość zużytych opakowań: prawie całe 1

Kultowy... kit

Maseczek w swoim życiu miałam wiele, ciągle jednak szukam czegoś, co powali mnie na kolana. Królowa Helena tego nie dokonała. Maseczka przy nałożeniu na twarz (nakładam zazwyczaj w strefie T, sporadycznie na policzki) miło chłodzi i to chyba jedyna jej zaleta. Po pierwsze nie zauważyłam żadnego wpływu na moją trądzikową, tłustą cerę latem - co więcej, maseczka nie sprawdziła się u mnie także w okresie zimowym, kiedy mam cerę mieszaną w kierunku suchej. Nie zauważyłam:
- wpływu na wypryski,
- zwężania porów,
- większego wpływu na "rozluźnienie" mojej cery.
Jedynym plusem, jakim widzę, jest tylko miły efekt chłodzenia, szczególnie cenny latem.
Istotnym minusem jest także tubka, w jakiej maseczka się znajduje. Na początku wydobycie nie sprawia żadnych problemów, jednak z biegiem użytkowania, mniej więcej przy zużyciu połowy produktu, wydobycie maseczki powoduje, że "pryszcze" ona wokół i można ubrudzić nie tylko siebie, ale i pół łazienki.
Na pewno nie kupię jej więcej, moim zdaniem to popularny bubel, którego cena i brak efektów skutecznie odciąga mnie od zakupu. Z nadzieją niedługo wydobędę ostatnią porcję maseczki. 2 gwiazdki daję za wydajność i uczucie odświeżenia.

swietna, radzi sobie bez problemu z wiekszymi problemami skornymi

Maske kupilam ze wzgledu na wiele poztywnych opini na jej temat. Trudno ja dostac, dlatego poszukalam jej na Allegro.

wydajna
cera jest wygladzona
radzi sobie z wypryskami

trudno ja dostac

Polecam, naprawde dobry wydajny produkt a przy regularnym stosowaniu mozna zauwazyc znaczna poprawe!

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 2, duze

NAJGORSZA GLINKA

Okropna maseczka,na ktora skusilam sie pod wplywem rewelacyjnych opinii. Mam ogromne doswiadczenie jesli chodzi o maseczki,a glinki po prostu uwielbiam:-) Jestem zdumiona dobrymi recenzjami tego produktu...
-maseczka smierdzi tania pasta do zebow-o ile zapach swiezej miety jest wrecz pozadany przy pielegnacji jamy ustnej,tak w tym przypadku wizja nakladania na twarz pasty do zebow raczej mnie przeraza i nie ma nic wspolnego z maseczkowym relaksem!
-konsystencja pozostawia wiele do zyczenia-gesta,jak zastygajacy beton,ile wysilku kosztuje wydobycie tego kitu i nalozenie go na twarz!
-do tego szczypie,powoduje lzawienie oczu i smierdzi na twarzy
Powiem szczerze,ze bylabym w stanie zniesc takie niedogodnosci,gdyby chociaz efekty byly wspolmierne...Niestety rewelacji brak,efektow jakichkolwiek brak,buzia wyglada gorzej niz przed-zaczerwieniona,troszke podrazniona,oczy szczypia.
Takze ZEROWE zadowolenia,ZEROWY relaks i tubka leci do kosza-dobrze,ze kupilam mniejsza!