Bell, Hypoalergiczny preparat z ceramidami utwardzający płytkę paznokcia

Bell, Hypoalergiczny preparat z ceramidami utwardzający płytkę paznokcia

Ceramidowy preparat do ochrony i wzmocnienia płytki paznokcia.
Pokrywa drobne defekty paznokcia i nadaje mu połysk.
Może być stosowany zamiast bezbarwnego lakieru.

Cena: ok. 7 zł

solidny

Używam go już od kilku miesięcy i jestem zadowolona. W widoczny sposób poprawia kondycję paznokci - utwardza i wygładza płytkę, nadaje jej lekki połysk (nawet po zmyciu). Jednak nie do końca uzdrowił moje paznokcie, dlatego nie daję 5 gwiazdek.
Pod koniec opakowania zasycha.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Może być :)

Kupiłam go bo nie mogłam nigdzie znaleźć szybkoschnącego utwardzacza z bell. Musze przyznać, że jest dobry ale nie rewelacyjny. Przedłuża trwałość lakieru do około 3-4 dni, ale lakier schodził mi na końcach. Ładnie błyszczy i fajnie się prezentuje jako lakier bezbarwny. Za to śmierdzi jak zmywacz do paznokci.

Doskonały!

Świetny preparat. Nie tylko utwardza i wzmacnia płytkę paznokcia, ale również zabezpiecza lakier przed odpryskami.Jako utwardzacz lakieru wytrzymuje na paznokciu do 5 dni (przy wykonywaniu wszystkich domowych czynności, z myciem podłóg włącznie).Nadaje cudowny połysk i jako odżywka i jako lakier bezbarwny. Preparat jest w niedużej, prostej buteleczce i można go kupić za niewielką cenę.Same plusy.....

MAKIJAŻ Z BELL HYPOALLERGENIC

godny polecenia

Dobry, dość szybkoschnący utwardzacz paznokci. Świetnie nadaje się jako podkład pod lakier. Niczym nie ustępuje dużo droższym preparatom, np. Hard As Nails Sally Hansen. Polecam.