Biofarm, Biotyna Max, Piękne włosy, Mocne paznokcie, Zdrowa skóra

Biofarm, Biotyna Max, Piękne włosy, Mocne paznokcie, Zdrowa skóra

Produkt Biotyna Max zawiera składniki, które wspomagają zdrowie włosów, skóry i paznokci. Przeznaczony jest do uzupełniania codziennej diety. Zawiera wysoką porcję biotyny oraz mikroelementy: cynk i selen.
- Biotyna zwana witaminą H pomaga zachować zdrowie włosów, skóry i błon śluzowych. Wspomaga wzrost mieszków włosowych i włosów ze względu na zdolność kumulowania biodostępnej siarki, która dostarczana jest bezpośrednio do włosa.
- Cynk i selen pomagają zachować zdrową skórę i paznokcie oraz wpływają na utrzymanie prawidłowego stanu włosów.
1 tabletka dziennie, w trakcie posiłku, popić wodą.

Działanie
Na włosy
Uzupełniające poziom witamin i minerałów
Tabletki

Skuteczność:

• Skuteczność: 1

Nie

To były moje pierwsze tabletki, które zażywałam na włosy.
Kupiłam, 3 opakowania po 30 tabletek. Po takim czasie nie zauważyłam żadnej poprawy kondycji włosów. Włosy nadal nadmiernie wypadały, przy mojej niedoczynności tarczycy. Nie pojawiły się żadne nowe babyhair. Tymi tabletkami byłam bardzo zawiedziona, a myślę że 3nsc to wystarczająca ilość czasu żeby pojawiły się jakiekolwiek efektu- natomiast tutaj nic.
Strata pieniędzy.

• Skuteczność: 1

Nie działa

Szukałam czegoś, co poprawi kondycję moich włosów i paznokci. Niestety po 3 opakowaniach nie zauważyłam efektów. Włosy nadal są cienkie i wypadają, paznokcie bez zmian - nadal łamliwe. Może po dłuższym stosowaniu będzie jakiś efekt, ale jeżeli ja przez 3 miesiące nie widzę żadnego efektu - nie mam ochoty stosować dalej. Będę szukała lepszej jakości produktu. Nie miałam żadnych efektów niepożądanych (ale pożądanych również nie). W tej cenie lepiej zainwestować w coś innego.

• Skuteczność: 5

Szukałam produktu, który zmniejszy wypadanie włosów a także wzmocni paznokcie. W aptece polecono mi ten produkt, cena nie jest niska jednak warto kupić te witaminy. Już po kilku dniach stosowania efekt był widoczny. Paznokcie przestały się rozdwajać i łamać a ilość wypadających włosów zmniejszyła się. Polecam ten produkt.