Be 21 EDP

Be 21 EDP

Orlane Be 21 jest to przepiękny aromatyczny zapach. Uwodzi akcentami pistacji tworząc niesamowicie kuszącą i zmysłową mieszankę. Wprowadzony w 2001 roku.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: brzoskwinia, kardamon, cejloński cynamon
nuta serca: kwiat pistacji, ylang-ylang, irys drzewiasty
nuta bazy: heliotrop, wanilia, drzewo sandałowe.

Cena: 166zł/ 30ml; 274zł/ 50ml; 357zł/ 100ml

50 - 100ml
Nuty
drzewne

Ciekawy i ładny

Zapach to z dużą zawartością przypraw i z pistacjową wyraźną nutą, jednak te przyprawy nie sa ostre, korzenne, orientalne ani ciężkie - tylko takie, jakby ktoś świeżo zebrał aromatyczne części roślin - ale nie liście, raczej nasiona, orzeszki, kłącza... - na razie pachną one łagodnie, jeszcze trochę zielono, lekko słodkawo, delikatniej niż przyprawy wysuszone i zmielone. Z czasem zapach jeszcze łagodnieje i staje się naprawdę przyjemny, elegancki, kobiecy i intrygujący. Ogólnie ładny, nie ciężki, nie przesłodzony, charakterystyczny, ale dla mnie raczej od czasu do czasu - przy codziennym używaniu by mnie chyba męczył.

Używam tego produktu od:testy
Ilość zużytych opakowań:testy

Owoce, przyprawy, ciut pudru

Ladne, lekko pudrowe owoce, doprawione kilkoma szczyptami egzotycznych przypraw - zapach bardzo ciekawy, jakkolwiek absolutnie nie moj.
Dzien Testu Calosciowego spedzilam w nim jednak bardzo przyjemnie, roztaczajac dookola ta pudrowo-owocowo-przyprawowa mgielke i zbierajac za nia sporo komplementow.
Cynamonu w nim niestety niemal w ogole nie czuje, na mnie za to dominuje brzoskwinia (swa ekspanywnoscia powodujac, ze zapach jest dla mnie bardziej owocowy niz przyprawowy).
Generalnie moze byc - mnie wprawdzie nie zachwycil, ale otoczeniu sie bardzo podobal, co tez bylo mile ;-)).

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: probka od przemilej wizazanki :-)

przyjemny i tyle...

Przyjemny zapach. Nic więc powiedzieć o nim nie mogę. Taka słodsza, bardziej przystępna wersja Tresor. Mniej męcząca i mniej migrenogenna. Na kolana jednak nie powala. :)

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: próbka

TOP 10 damskich perfum

Elegancki

Zapach z gatunku lekko słodkich, ale nie jest mdlący.
Wyczuwalny cynamon (chociaż nie jest aż tak intensywny) i wanilia. Brzoskwinia tez sie pojawia, ale raczej w tle, nie jest zbyt natarczywa.
Zapach bardzo wywazony, elegancki, spokojny. Jak dla mnie typowo do eleganckiego kostiumu. Nie narzuca sie otoczeniu.
Pachnie długo, bardzo ładnie sie rozwija.
Butelka niezbyt mi sie podoba, trochę "toporna"

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 100 ml

Piękne

Be 21 Orlane

W przeciwieństwie do mojej poprzedniczki-recenzentki uważam,że zapach jest piekielnie trwały.Utrzymuje się od rana do wieczora, przyjemnie otula a i otoczenie wyczuwa. Cały czas wyraźnie czuć cynamon pomieszany z innymi składnikami: kardamonem,brzoskwinią ( ilości śladowe), wanilią w bazie. Trudny do opisania i porównania z innymi zapachami, w początkowej fazie delikatnie wibruje a potem wtapia się w skóre niczym krem. Delikatnie słodki ale nie przesłodzony, nie mdli i nie przytłacza. Bardzo kobiece,ale nie dla kobiety wampa-raczej dla romantycznej duszy.
Piękne. Polecam!
Flakonik taki sobie, 100 ml wygląda dość topornie.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 100 ml

ok

musialam dodac ta wode perfumowana, bo warto ja ocenic. niestety nie w kazdej perfumerii mozna ja dostac. ja w zeszloroczne wakacje mialam okazje kupic sobie flakonik 30ml. i pamietam, ze bylam zadowolona z niego. zapaszek ciekawy, ladna kompozycja, ani nie za slodka ani znowu tez nie za ostra. zapaszek sympatycznie i ciekawie sie rozwija. jedyny minusik to to, ze nie jest super trwaly.
moze i dlugo sie utrzymuje, ale ja jakos tego nie czuje.... to chyba ANGEL zepsul moj wech.. ;)
Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 30ml