L'biotica, Włosy & Paznokcie

L'biotica, Włosy & Paznokcie

To kompozycja 28 aktywnych składników (m.in. biotyna, witaminy z grupy B, krzem i inne) ukierunkowanych na wzmocnienie kondycji włosów i paznokci. Tabletki powlekane L'biotica Włosy & Paznokcie zawierają niezbędne substancje odżywcze oraz wpływają korzystnie na stan włosów i paznokci. Najważniejsze składniki to biotyna (witamina H), kwas foliowy, witamina A, witaminy z grupy B: B1,B2,B5,B6,B12, witamina C, witamina D3, witamina E, jod, cynk, żelazo, miedź, mangan, selen, molibden, krzem - wyciąg ze skrzypu polnego, wyciąg z pokrzywy, algi morskie, ekstrakt z liści zielonej herbaty, metionina i cystyna. Systematyczne przyjmowanie preparatu L'biotica Włosy & Paznokcie - Program Biovax Optimum 28 pomaga we wzmocnieniu włosów i utrzymaniu ich zdrowego wyglądu. Zalecany jest osobom skarżącym się na: nadmierne wypadanie i rozdwajanie się włosów, pozbawione połysku, łamiące się włosy, łamliwe i rozdwajające się paznokcie.
Zalecane dzienne spożycie: 1 tabletka powlekana dziennie.

Działanie
Na włosy
Uzupełniające poziom witamin i minerałów
Tabletki

Skuteczność:

• Skuteczność: 4

Mocne włosy i paznokcie.

Po tabletki sięgnęłam z racji tego, ze poprzez niskokaloryczne diety włosy strasznie zaczely mi wypadać.
Traciłam włosy garściami, a paznokcie były łamliwe i kruche.
Te tabletki zakupiłam w Rossmanie.
Moja uwagę przykuło śliczne pudełeczko, różowo niebieskie. Piękne, urocze, dziewczęce. Gdy tylko spojrzałam na skład to od razu wiedziałam, ze zrobią dobra robotę.
Maja w składzie 28 związków uzupełniające nasze niedobory.
Kosztowały ok 16zl za 30 tabletek, wiec moim zdaniem to naprawde niewiele.
Tabletki są podłużne -koloru różowego , dosc duże.
Natomiast mi to w żaden sposób nie przeszkadza, bo nie mam problemu z połykaniem.
Efekty zauważyłam po ok 3 miesiącach, kiedy na szczotce przy czesaniu zostały zaledwie 2/3 włoski.
Nie zauważyłam jakiegoś szczególnego przyrostu, ale dla mnie najważniejsze było to, żeby przestały wypadać.
Paznokcie wkoncu zapuscilam, co prawda używałam rownież odzywek do paznokci, alczkolwiek wiem ze w dużej mierze to zasługa tabletek. Paznokcie przestały się łamać i rozdwajać.
Moja ocena to 10/10! Zdecydowanie!

• Skuteczność: 5

Włosy i paznokcie

To chyba najlepszy środek poprawiający kondycję włosów i paznokci jaki miałam. Pierwsze efekty widoczne były po ok 3-4 tygodniach - mocniejsze paznokcie i mniej włosów na szczotce. Stosowałam 3 miesiące.

• Skuteczność: 5

Działa na włosy i paznokcie

Suplement ten stosowałam 2 lata temu i jakie było moje zdziwienie, jak niedawno poszłam do apteki go kupić. Opakowanie zostało znacznie zmienione (załączę zdjęcie). Suplement u mnie działa i na włosy i na paznokcie, przy czym szybsze efekty widziałam po paznokciach, zrobiły się twardsze i mocniejsze już po miesiącu stosowania. Jeśli chodzi o włosy to pełne efekty zauważyłam po mniej więcej 2 miesiącach. Tyle czasu zajęło zahamowanie nadmiernego wypadania włosów. Kurację stosowałam zwykle od 2-3 miesięcy.

• Skuteczność: 2

Nigdy więcej

Świetnie zadziałał na paznokcie. Zaczęły rosnąć w ekspresowym tempie, stały się mocniejsze, twardsze i zdrowsze (przestały się rozdwajać)
Włosy zaczęły wypadać mi garściami, każde czesanie, mycie, wiązanie liczyło się z garścią włosów. Zauważyłam że skóra mojej głowy strasznie osłabła (jest podrażniona) przez jakiś czas była zaczerwieniona i swędziała. Po odstawieniu tabletek moje włosy zaczęły się bardziej przetłuszczać i nadal wylatują. Problem ciągnie się za mną już pół roku. Mam nadzieję, że przez następne pół roku całkiem nie wyłysieje...