Gal, Zimnotłoczony olej z nasion wiesiołka

Długołańcuchowe wielonienasycone kwasy tłuszczowe zawarte w oleju z nasion wiesiołka wspomagają prawidłową funkcję układu krążenia i pomagają w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi.
Poleca się przyjmowanie preparatu kobietom z uwagi na zawartość wielonienasyconych kwasów tłuszczowych, które pomocne są w prawidłowym przebiegu cyklu miesiączkowego.
Preparat przeznaczony jest jako uzupełnienie codziennej diety w Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe z rodziny Omega-6, a szczególnie w kwas GLA, który pomaga w utrzymaniu prawidłowej struktury, elastyczności i wyglądu skóry.
Zalecana dzienna porcja do spożycia w ciągu dnia: 3 razy dziennie po 2 kapsułki podczas posiłków.

Działanie
Na skórę
Nawilżające
Kapsułki

Skuteczność:

• Skuteczność: 4

Poprawił stan mojej suchej skóry. Jest lepiej nawilżona

Produkt ma formę kapsułek, które mają żółty kolor i są miękkie. Mają podłużny kształt, dzięki któremu łatwo można je połknąć. Kapsułki zażywałam dwa razy dziennie. Brałam je rano i wieczorem. Posiadam skórę suchą i zauważyłam, że produkt poprawił jej nawilżenie. Paznokcie łamią się tak jak łamały, a włosy wypadają jak wypadały. Mimo to dla nawilżenia skóry sięgnę po nie ponownie.

• Skuteczność: 5

Wzmacnia włosy i paznokcie, poprawia stan skóry, zmniejsza bolesność podczas miesiączki

Uwielbiam kosmetyki zawierające w swoim składzie cenny olej z wiesiołka. Moja skóra jest przesuszona i matowa. Ma widoczne przebarwienia. Włosy natomiast są słabe,pozbawione blasku i łamliwe. Po stosowaniu tego suplementu stan mojej skóry, włosów i paznokci poprawił się. Moje miesiączki są mniej bolesne. Dzięki temu suplementowi dbam o kondycję włosów, a także poprawiłam nawilżenie oraz elastyczność skóry twarzy.

• Skuteczność: 1

Nie działa

Jako osoba, która miała doświadczenie z tym produktem, chciałabym podzielić się swoją opinią. Niestety, zimnotłoczony olej z nasion wiesiołka marki Gal nie przyniósł mi żadnych korzyści. Właściwie nic się nie zmieniło w moich włosach, nie stały się one mocniejsze, bardziej lśniące ani bardziej nawilżone, nie wypadały mniej, nie przybyło babyhair.
Miałam nadzieję, że ten produkt pomoże mi w walce z wypadającymi włosami i łamliwością włosów, ale niestety nic się nie poprawiło. Mimo pozytywnych recenzji, które zobaczyłam w sieci, nie mogę polecić tego produktu na podstawie mojego doświadczenia. Przetestowałam go przez kilka miesięcy i niestety nie spełnił on moich oczekiwań.

Cudowna sprawa

Olej z wiesiołka poleciła mi dermatolog do suplementacji przy Izoteku. Kupiłam od razu, zaczęłam czytać o tym produkcie i nie mogłam się nadziwić, że znalazłam coś tam uniwersalnego.

Produkt ogólnodostępny, mogę go kupić w wielu aptekach. Cena waha się od 15 złotych do nawet 30, więc obecnie robię zapasy w aptekach online, gdzie jest jednak trochę taniej. Na minus dla mnie działa tylko to, że muszę wziąć aż 6 tabletek dziennie po posiłkach. To niby 150 sztuk, ale kiedy bierze się 6 tabletek dziennie, to opakowanie kończy się dosyć szybko.

Nie mogę oceniać w jaki sposób te tabletki wpływają na stan skóry trądzikowej. Mogę napisać jedynie, że przy Izoteku często w pierwszych tygodniach występuje wysyp. U mnie przy tych tabletkach nic takiego się nie pojawiło. Może 2-3 wypryski w pierwszym tygodniu. Po 2 miesiącach robiłam wyniki cholesterolu, też wszystko w normie. Fakt, że stosowałam ochronnie, bo nigdy nie miałam większych problemów z cholesterolem, ale Izotek lubi podwyższać. Po 2 miesiącach używania moje włosy i paznokcie są wyraźniej mocniejsze (zaznaczam, że brałam przy tym biotynę, więc pewnie nie jest to efekt tylko oleju z wiesiołka). Mogę za to potwierdzić wpływ na miesiączkę - jest mniej bolesna i obfita.

Nawet jeśli skończę brać Izotek, nadal będę stosować te tabletki, chociażby ze względu na bolesność miesiączki.

Dla każdej z Nas!

Poznałam go przez koleżanki z pracy. Bardzo go chwaliły w szczególności na to jak wpływa na gospodarkę hormonalną oraz miesiączkę. Sama musiałam się o tym przekonać.

Faktycznie już po miesiącu widziałam rezultaty. Zdecydowanie mniej odczuwałam nastroje przedmiesiączkowe oraz poprawiła się sama miesiączka. Po dłuższym stosowaniu (teraz już około 8 miesięcy) miesiączka stała się bardziej regularna, a dodatkowo włosy stały się bardziej wzmocnione i przestały tak wypadać. Efekty dotyczą również skóry i paznokci.

U mnie kupiony w szczególności na kobiece problemy. Sprawdził się w 100%. Włosy, skóra i paznokcie to dodatkowe plusy stosowania oleju z wiesiołka.

Must have każdej z nas!

dla mnie super!

Olej z nasion wiesiołka biorę już dość długo, u mnie działa korzystnie przede wszystkim na stan cery - wcześniej wyskakiwały mi różne niespodzianki na buzi, podczas stosowania suplementu nie mam już takiego problemu. Kapsułki przyjemne do połykania.

Świetny produkt

Olej z nasion wiesiołka "Gal" biorę już naprawdę długo. Jestem przekonana do niego i zawsze polecam wszystkim wokoło. Wzmocnił odporność, ale też wzmocniły się włosy, paznokcie.

Gal, Zimnotłoczony olej z nasion wiesiołka

Aż wstyd się przyznać, że jeszcze pare miesięcy temu nie wiedziałam o oleju z wiesiołka :o

Stosuję go już 3 miesiąc i widzę ogromną różnicę w stanie włosów i paznokci. Włosy nie wypadają w takich ilościach, w jakich wypadały wcześniej. Dodatkowo są mocniejsze i ładnie lśnią. Paznokcie przestały się rozdwajać i łamać.

Dodatkowo, ten produkt polecany jest dla kobiet planujących ciąże - olej poprawia jakość śluzu szyjkowego.

Kapsułki są niewielkie, nie ma żadnych problemów z połknięciem. Ja przyjmuję 4 sztuki dziennie, 2 rano i 2 wieczorem.

Cena rewelacyjna, działanie świetne. Każda kobieta powinna go mieć :)

stosuję od lat

Kapsułki z olejem z wiesiołka odkryłam kilka lat temu i regularnie robię sobie nimi kuracje np.3 miesięczne.
Te kupuję najczęściej na zmianę z tymi z Oeparol. Są dostępne w Rossmanie, więc zawsze robiłam sobie większy zapas.Aktualnie zamawiam przez internet, bo w DE nigdzie takich kapsułek nie widziałam.

Kapsułki są nie zbyt duże, więc nie ma problemu z ich połkni ęciem. Ich powłoka nie jest też niesmaczna.

Przy regularnym zastosowaniu widzę przede wszystkim poprawę w stanie cery. Mianowicie często przed okresem wyskakiwały mi bolesne, podskórne gule na twarzy, które potrafiły się utrzymywac nawet przez 2 tyg!
Stosując regularnie kapsułki z olejem z wiesiołka nie mam tego problemu, albo bardzo bardzo żadko wyskoczy mi taka nieprzyjemna gula, która też szybciej znika.

Nie zauważyłam poprawy w nawilżeniu skóry, natomiast wydaje mi się, że stosując te kapsułki moje włosy są bardziej nawilżone i błyszczące, jednak w okresie ziemowym i tak wypadają bardziej niż zwykle.

Także stosując te kapsułki mam mniej bolesne i mniej obfite miesiączki a także nie odczuwam bóli jajników w trakcie owulacji, co często miało miejsce.

Minusem może być fakt, że należy brać 3 razy dziennie po 2 kapsułki, co daje nam 6 sztuk dziennie, ale warto. Poza tym cena też nie jest jakaś bardoz wysoka.

Dla mnie to naprawdę świetna sprawa i też wzbogacenie diety z kwasy omega 6, których może nam brakować.

• Skuteczność: 5

Świetny nie tylko na cholesterol ale też na skórę

Olej z nasion wiesiołka poznałam dzięki bliskiej osobie, której lekarz zalecił branie tego suplementu na problemy skórne. Głównie chodziło o łuszczycę, ale dermatolog wskazał też działanie nawilżające i odmładzające. Skuszona działaniem postanowiłam i ja dać szansę olejowi z wiesiołka. Zdecydowałam się na ten z Gal, bo tak podpowiedziałam mi pani w aptece.
Gal posiada bardzo proste opakowanie, ale jest duże i starcza na miesiąc kuracji - tak, zaleca się spożywanie aż 6 kapsułek ! Ale brany przez cały dzień po dwie nie okazał się być problemem.
Fora tabletki- żelatynowa otoczka skrywajaca w sobie ten naturlany, roślinny skarb. To olej z nasion wiesiołka- roślinny, który jest też zalecany osobom, które nie mogą przekonać się do oleju rybiego.
Działanie- już po miesiącu stosowania poczułam się lepiej, lżej, a moja skóra stała się jędrniejsza, gładsza, delikatniejsza w dotyku, o ładniejszym kolorycie. Zaobserwowałam zmniejszony cellulit. Moim zdaniem ten suplement działa i dlatego kurację nim będe regularnie powtarzać. Robiłam tez badanie na cholesterol, czasami wychodził mi podwyższony ten zły, a teraz mam idealne wyniki. Myślę, że na ten stan przyłożył się olej z wiesiołka.
Polecam, bardzo dobry produkt w doskonałej cenie.

• Skuteczność: 2

W moim przypadku niestety skutki uboczne.

Olej z wiesiołka marki Gal kupiłam w aptece.
Cena wydaje się być atrakcyjna (około 20 zł za 150 kapsułek) należy jednak pamiętać, że dziennie należy przyjmować aż 6 sztuk (rozbitych na 3 dawki po 2 sztuki) tabletek, więc w efekcie jedno opakowanie nie wystarcza nawet na cały miesiąc.
Tabletki mają postać małych i miękkich kapsułek w żelatynowej osłonce, które są łatwe do przełknięcia.
Stosowałam niecały miesiąc, być może za mało by zobaczyć efekt dla wyglądu skóry, niestety w moim przypadku pojawiły się skutki uboczne - niebywała wręcz (nigdy nie miałam takich problemów i łączę to właśnie z tym preparatem, gdyż nic innego w tym czasie nie stosowałam, jak również nie chorowałam) bolesność i obrzmienie piersi.
Do tego nieprzyjemne "odbijanie" się olejem rybim.
Niestety u mnie się nie sprawdził. Nie zauważyłam też wpływu na lepsze samopoczucie.

• Skuteczność: 5

Jedno opakowanie suplementu Gal starczyło mi na około 1 miesiąc. Początkowo przyjmowałam go tak, jak zaleca producent, czyli 3x2 kapsułki. Po miesiącu zauważyłam efekty, dlatego zmniejszyłam dawkę do 2x2, a następnie do 1x2. Według mnie to chyba jeden z tańszych i co ważne, naturalnych suplementów dla kobiet. Przy tym tym nie odnotowałam skutków ubocznych, dolegliwości żołądkowych, skórnych itp. Nie znaczy to jednak, że to można sobie brać i brać, bez końca. W suplementacji chyba ważna jest różnorodność, tak samo zresztą jak i w diecie, wtedy organizm pobiera to co mu brakuje, a jak się nasyci można mu dać coś innego na pobudzenie. W czasie jak brałam olej z wiesiołka, piłam też olej lniany, oba oleje uzupełniają swoje działanie.
Jakie zauważyłam efekty odnośnie spraw kobiecych? Po niecałym miesiącu ustąpiły dolegliwości okresowe, bóle brzucha pierwszego dnia cyklu stały się znośne, mogę normalnie funkcjonować bez tabletek przeciwbólowych. Okres jest mniej obfity, skrócił się do 3 dni, nie wiem czy to dobrze? Dla mnie na pewno wygodnie. Wszystko przebiega spokojniej. Niestety PMS nie ustąpił całkiem, ale jest jakoś łatwiejszy do zniesienia. Takie uroki bycia kobietą. Nawet ginekolodzy twierdzą, że PMS musi istnieć!