AA Ciało Wrażliwe, Żel do mycia ciała z kaszmirem i ekstraktem z białej herbaty

AA Ciało Wrażliwe, Żel do mycia ciała z kaszmirem i ekstraktem z białej herbaty

Wyjątkowo łagodny i delikatny żel zapewnia uczucie świeżości i czystości. Kompleks aminokwasów z kaszmiru nawilża skórę. Rewitalizujący, regenerujący i energizujący ekstrakt z białej herbaty przywraca skórze zdrowy, promienny koloryt. Alantoina i d-pantenol działają łagodząco. Polecany do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii.

Moj ulubieniec

Nie mam alergicznej ani suchej skory, ale siegnelam kiedys po ten zel (+mleczko z kaszmirem) i to moj KWC.

Ma cudowny zapach, ktory utrzymuje sie na dosc dlugo. Skora jest po nim aksamitna i nawilzona. Pozytywem jest tez cena.

Niestety od dlugiego czasu nie moge go nigdzie znalezc.. Jesli ktos wie, gdzie je kupic w Warszawie, pieknie prosze o info.

Używam tego produktu od: 3 lata (niesystematycznie)
Ilość zużytych opakowań: dwa

delikatny

Nie wysusza skóry, nie powoduje podrażnień i uczuleń.
Jest kremowy, dobrze się pieni. Ma bardzo ładny delikatny zapach i chociaż lekko, ale utrzymuje się nawet po spłukaniu :)

Mam suchą, wrażliwą i skłonną do uczuleń skórę a ten żel bardzo mi pasuje :)

świetny

Bardzo łagodny , skóra jest aksamitna w dotyku po użyciu. Nie podrażnia . Zapach niezbyt intensywny , ale za to bardzo przyjemny. Żel jest gęsty i przez to wydajny , łatwo daje sie wycisnac . I ma taka złotawą poświatę :)Nie zostaje ona na skórze ( na szczęście ) , ale daje radośc uzytkowania :)
Opakowanie , bez zachwytów , ale ogolnie ok .
Niestety żel jest bardzo trudno dostepny , nad tym ubolewam . Używam tego produktu od:3 tyg.
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Well 01

przyjemny

Nie mam alergicznej skóry, ale z przyjemnością używałam tego żelu. Jest gęsty, dobrze się pieni i doskonale oczyszcza i odświeża skórę. Nie wywoływał żadnych podrażnień, natomiast trudno mi się wypowiedzieć na temat jego właściwości łagodzących, bo nie mam wrażliwej skóry. Zapach ma b. delikatny, ale pozostaje on dłuższy czas na skórze. Ja osobiście wolę bardziej intensywne zapachy w żelach pod prysznic, ale rozumiem, że seria AA Ciało Wrażliwe jest dla alergików. Żel z racji swojej gęstości jest b. wydajny, u mnie wystarczył na niemal 3 miesiące przy codziennym używaniu (ma pojemność 300 ml). Opakowanie jest przezroczyste, więc widać, kiedy kosmetyk się kończy, co jest dla mnie sporym plusem. Kupię następne opakowania, tym bardziej, że cena jest przystępna.
Używam tego produktu od: maja b.r.
Ilość zużytych opakowań: 1 w całości