Moisture Surge Light - lekki krem silnie nawilżający

Moisture Surge Light - lekki krem silnie nawilżający

Lekki, odświeżający, bardzo mocno nawilżający kremik polecany dla posiadaczek cery suchej, nie lubiących tłustych, esencjonalnych kremów, a także każdej innej skóry potrzebującej natychmiastowej dostawy wody. Kosmetyk błyskawicznie uspokaja, nawilża i wygładza twarz, sprawiając, że staje się gładsza i odporniejsza na szkodliwe czynniki zewnętrzne. Krem można także stosować w razie potrzeby w charakterze maseczki, nakładając grubszą warstwę. Jest całkowicie bezzapachowy.

Cena: ok. 175 zł / 50 ml

przeciętny

Z góry przepraszam jest to recenzja dla wersji extra (tej w słoiczku) a nie lihgt, ale usunąć jej nie mogę jedynie edytować :) więc wyjaśniam pomyłkę

Recenzja: Lubię kosmetyki Clinique, ale w przypadku tego kremiku czuję się rozczarowana. Faktycznie jest miły w aplikacji na buźkę, szybciutko sie wchłania, zapaszek bardzo, bardzo delikatny, przy nałożeniu uczucie fajnego chłodzenia, ale....o jakimś super nawilżeniu mowy nie ma, a to miał być krem silnie nawilżający ! dla cery chyba suchej....tak mi się wydawało :( Moze posiadaczki cery normalnej albo mieszanej będą zadowolone natomiast kobietki z cera faktycznie suchą przeżyją rozczarowanie.
Tym specyfikiem napewno nie pomoże się skórze odwodnionej, przesuszonej słońcem czy wiatrem jak czytałam we wcześniejszych rezenzjach.
Jak dostanę w prezencie :) to zużyję , na śmietnik nie wyrzucę, ale sama już nie kupię.

średni

Jako odswiezacz w srodku dnia - super (zwlaszcza jak sie wsiada do nagrzanego samochodu) ale jako krem nawilzajacy... u mnie sie nie sprawdzil. Nie pozostawia filmu ale nawilzenie jest slabe. Szerze mowiac za ta cene (120zl 30ml) mozna znalezc cos lepszego.

bardzo dobry

Bardzo dobry nawilżacz. :)Dobrze się rozprowadza i wchłania, jest bezzapachowy, ma przyjemną konsystencję, jest wydajny i poręczny.Jedyny minus to leciutki filmik, który pozostawia.Ilość zużytych opakowań: 1

depilacja jak się przygotować

może być

Mam wersję Extra czyli trochę bardziej gęsty. Konsystencja apetyczna, milutki w aplikacji, bez zapachu. Jesli chodzi o nawilżanie: dobry, ale uważam ze lepiej nawilża o wiele tańszy żel Hydrafresh L'oreala. Po zastosowaniu moja cera jest lekko zaróżowiona, przypuszczam że to może być wina kofeiny którą ten krem zawiera, tak więc dla cer naczynkowych nie polecam.

woda woda woda :)

Bardzo dobrze nawilza. Jestem pozytywnie zaskoczona, uzywam go w sytuacjach awaryjnych, po oprzesuszeniu skory wywolanym opalaniem, wiatrem czy mrozem. Kilka aplikacji i skora jak u niemowlaka. Ma bardzo przyjemna leciutka konsystencja.Szkoda, ze taki drogi. Uzywam go sporadycznie wiec cena az tak bardzo mnie nie straszy.Polecam.Zuzylam dwa opakowania.19 lipiec, 2003:Nabylam jeszcze wersje extra. Jestem rowniez bardzo zadowolona. Swietnie nawilza, twarz jest po aplikacji idealnie gladka, miekka, bardzo dobrze nawilzona, zmatowiona. Kosmetyk ma bardzo przyjemna konsystencje. Raczej niespecjalnie wydajny.Jestem w trakcie zuzywania pierwszego opakowania.

TYLKO ON :-)

Stosuję wersję dla cery suchej i wrażliwej i muszę przyznać, że wreszcie znalazłam lekki krem - żel, bezzapachowy o tak apetycznej konsystencji. Wspaniale nawilża niepozostawiając tłustej warstwy. Skóra jest bardzo dobrze nawilżona, jakby lepiej napięta. Moja bardzo wrażliwa cera nie buntuje się po jego użyciu, wręcz przeciwnie uspokaja się. Jedną gwiazdkę odejmuje za opakowanie z wieeelkim otworem i brak szpatułki do nakładania specyfiku.Ogólnie jednak jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam:-)

ukojenie...

Najlepszy krem nawilżający! Trudno, nie należy do najtańszych ale byłabym skłonna zapłacić za niego nawet więcej - jest tego wart. IDEALNIE nawilża, koi podrażnioną skórę, która wchłania go błyskawicznie. Nie jest niestety wydajny - aplikacja jest tak miła, że nakładam go dwoma lub trzema warstwami. Zdecydowanie polecam!!!

jak burza;););)

Świetny krem, a właściwie cięższy żel. Nawilża najlepiej z dotychczas znanych mi kosmetyków.Wchłania się szybko i błyskawicznie likwiduje wszelkie zaczerwienienia, szczypanie od wiatru, uczucie przesuszenia. Stosuję go bardzo rzadko, bo też rzadko go potrzebuję, ale kiedy go użyję działa jak burza;););) szczególnie użyty w większej ilości.Z tego co wiem istnieje też w wersji cięższego kremu.