Sweet Kit

Sweet Kit

Paleta do makijażu, w którym znajdują się `słodkie` błyszczyki, pomadki, cienie oraz róże i kremy rozświetlające twarz.
Wszystkie produkty mają kremową konsystencję, dzięki której można je nakładać opuszkami palców i wykonanie makijażu staje się dziecinnie proste. Produkty o wszechstronnym zastosowaniu umożliwiają wykonanie różnorodnych makijaży. Usta o perłowym wykończeniu, wyrafinowany makijaż oczu i rozświetlona twarz.
Zestaw występuje w 3 harmoniach kolorystycznych: 01 różach, 03 brązach, 05 fioletach.

Paleta zawiera:
- 3 błyszczyki
- 2 kremowe pomadki
- 4 kremowe pomadki

Cena: ok. 100zł

jak dla 14-latki to fajny.

dostałam go ok. 3 lat temu, tzn. w wieku 14 lat. nie malowałam się wtedy jeszcze zabardzo, jedynie korektor od czasu do czasu no i oczywiście błyszczyk.
paleka ta wyglądła i wygląda bajkowo. z tego co pamiętam używałam błyszczyków, a całą resztę zabirała mi siostra. wiem jednak, że cienie i róże nie spwawują się najlepiej - zeznania mojej mamy i cioci ( kosmetyk ten posiadały w swojej drogrii )

tak nawiasem mówiąc...
pamiętam, że z Pupy najbardziej zadowolona byłam z błyszczyka w formie okrągłego lizaka, cuuuudo :)

Używam tego produktu od:

tylko ladny produkt

ladne, kolorowe, fajnie wyglada, efektownie, ale...

cienie nawet przy uzyciu bazy na powieki art deco walkuja sie, gromadza sie w zalamaniach

blyszczyki sie kleją, czego nie lubie, ale nawilzaja

uwazam, ze to byl kiepski zakup. za taka cene spodziewalam sie czegos zdecydowanie lepszego.

Ilość zużytych opakowań: 1 odcienie rozu

Ładny gadżet nic pozatym !!!!

Paletę kupiłam jakieś 4 lata temu a w zeszłym roku się jej pozbyłam ponieważ od momentu zakupu użyłam jej dosłownie kilka razy. Błyszczyki do ust są OK, nawilżają usta i ładnie je podkreślają natomiast nabłyszczacze do twarzy i cienie do powiek są kiepskie. Nabłyszczacz dosłownie klei się na twarzy, cienie zresztą podobnie i dodatkowo zbierają się w załamaniach powieki już kika minut po ich nałorzeniu - nakładałam naprawdę znikome ilości a i tak nic to nie zmieniło..
Największy plus za to, że paleta bardzo ładnie prezentuje się na toaletce ale przecież nie o to chodzi !!!

Podsumowując - był to nieudany zakup !!!!!

Używałam tego produktu przez 3 lata
Ilość zużytych opakowań: znikome zużycie pierwszego

fakty i mity depilacja

Fajowe... ;p

Bardzo fajna paletka - moja pierwsza xD. Dostalam ja jakies 4 lata temu i nadal jest u mnie :) Poprostu nie moge jejj skonczyc... Czerwonego rozu uzywam jako pomadki - jak dla mnie bardzo dobry odcien :) Wszystko jest kremowe, blyszczyki do ust moga byc uzywane jako blyszczyki do oczu a cienie do powiek jako pomadki czy blyszczyki do ust :) Pelna uniwersalnosc :) W dodatku bajeranckie pudelko robi na kazdym wrazenie...
Nie kupie jej ponownie bo jest jeszcze pelno innych palet i zamierzam inne wyprobowac :) Odejmuje jedna gwiazdke bo kiedy mama mi kupila palete mialam 13 lat i jeszcze nie znalam sie za bardzo na kolorowce wiec mam badziewne kolory cieni do powiek... :/ Gdybym miala te co na zdjeciu - fioletowe - z pewnoscia uzywalabym nieustannie :)

Ilość zużytych opakowań: pierwsze