[SPA-2x] Natural Emotion, Żele pod prysznic

[SPA-2x] Natural Emotion, Żele pod prysznic

Pielęgnacyjne żele pod prysznic delikatnie oczyszczają, nawilżają i pielęgnują skórę pod prysznicem. Sprawia, że staje się ona gładka i bardziej elastyczna. Dają uczucie świeżości na cały dzień.

Żele występują w kilku wersjach zapachowych:

-[SPA-20] Orchidea,

-[SPA-21] Bambus,

-[SPA-22] Magnolia,

-[SPA-23] Kwiat pomarańczy,

-[SPA-24] Lemongrass,

-[SPA-25] Biała herbata

Cena: 17zł/ 250ml

Nic szczególnego

Używałam bambusa w mega opakowaniu - skusiła mnie cena. Zapach w porządku - delikatny i przyjemny. Trzyma się na ciele chwilkę po kąpieli, a potem czar pryska. Mam bardzo suchą skórę, ale tez żel bardziej jej nie wysuszył (chwała mu za to), ale też nie nawilżył. Pieni się raczej dobrze, przeciętnie wydajny. Zapłaciłam coś koło 7 zł za 500 ml i uważam, że jakość była relatywna do ceny. Raczej go ponownie nie kupię - wolę poszukiwać wciąż swojego nr 1.

Używam tego produktu od: kilku tygodni.
Ilość zużytych opakowań: pierwsze opakowanie

Tylko zapach

Mam dwa zapachy: orchidea i trawa cytrynowa. Oba bossskie!!! Mniam mniam mniam...
W kwestii trwałości zapachu podtrzymuję zdanie, że kosmetyki FL pachną "z tubki" a podczas użytkowania już troche mniej. Ale to moze i zdrowsze, kto wie?!?
Ogólnie rzecz biorąc żele słabo się pienią, przez co są mało wydajne a poza tym jakby wysuszają skórę.

Używam tego produktu od: lata

śliczny zapach "Biała herbata"

Miałam wersję "Biała herbata". Zapach był śliczny - odświeżający, zielony, delikatny. Konsystencja dobra - nie za rzadka i nie za gęsta. Opakowanie bardzo ładne, wygodne i praktyczne - nie wiem jak "dziurka w korku" to robiła, ale nigdy nie wypłynęła z niej ani jedna zbędna kropelka żelu, wszystko wracało do butelki kiedy było trzeba :D
Co do samego żelu: w miarę dobrze się pienił, dobrze spłukiwał, dobrze oczyszczał, trochę wysuszał. Jak dla mnie jest bardzo mało wydajny, starczył mi zaledwie na kilka kąpieli, jednak nie narzekam bo nie jest drogi (zawsze jest w promocji) a i ja sobie go nie żałowałam :)

Miałam jeszcze wersję "Bambus", ale tu zapach nie był tak urzekający, więc zużyłam jako mydło do rąk :) Właściwości były podobne.

Używam tego produktu przez ok. 2 tygodnie

Bordowe usta H&M

Nie zachwyca

Miałam nadzieję, że będzie to po prostu solidny żel o ładnym zapachu, ale zarówno jego konsystencja, woń, jak i działanie mnie nie zadowalają. Żel jest rzadki, mało wydajny, słabo się pieni. Zapach jest słaby, kosmetyk ładniej pachnie w butelce, aniżeli na skórze - woń nie jest zbyt naturalna. Do tego nie nawilża, skóra jest po nim napięta i domaga się zastosowania balsamu.

Znam sporo dobrych żeli pod prysznic i ten ma z nimi niewiele wspólnego.

Używam tego produktu od:2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: jakieś 100ml pierwszego

nic nadzwyczajnego

Używałam jeden jedyny o zapachu kwiat pomarańczy, nie zachycił mnie ani trochę. Jest to najzwyklejszy zel pod prysznic którego ani zapach ani właściwości myjące nie sprawiają ze wracałoby sie do nich. Słabo się pieni, nie nawilża ani trochę. Opakowanie: zamknięcie nie chciało mi sie domykać, estetyka jak kosmetyku z targu.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy temu

Średnie

Używałam tego Lemongrass i Biała herbata. Ładnie pachnie też Magnolia, ale tylko go wąchałam. Ogólnie to te wszystkie żele niczym się od siebie nie różnią po za zapachem, który i tak jest bardzo delikatny, a miałam nadzieję, ze jest bardziej intensywny. Oczyszczanie w normie, dobrze się pinią, konsystencja też dosyć miła,nie za rzadka, ale taka sam raz, a cena w promocji jest o wiele niższa, bo na pewno 17 zł nie jest wart. Jeśli bym ponownie kupiła to na pewno nie Lemongrass, bo to akurat nie mój ulubiony zapach.

Używam tego produktu od:w lecie