[RA-1] Korygujący żel do ciała

[RA-1] Korygujący żel do ciała

Korygujący żel do ciała z kompleksami SlimActive i BioSculptine oraz fitokompleksem antycellulitowym. Intensywnie rozgrzewa skórę, stymuluje miejscowe krążenie. Aktywizuje proces rozszczepiania tłuszczów, co przyczynia sie do likwidacji skórki pomarańczowej. Sprzyja stopniowej redukcji masy ciała, wygładza skórę.

Cena: 22zł/ 100ml

Całkiem fajny

Według mnie całkiem dobry produkt. Efekty takie jak opisane poniżej. Rozgrzewa skórę do czerwoności, ale bez odpowiedniej diety i ćwiczeń żaden kosmetyk cudów nie zdziała. Niestety

kiepski

drugi beznadziejny kosmetyk faberlic z tej serii, a ja głupia kupiłam oba na raz, nie wiedząc co mnie czeka
a juz mówie co - potwornie rogrzana i piekaca skóra - strach....i tak około godzine, a efektu - zero zero zero
zraziłam sie na amen do kosmetyków tej firmy
nie wyszczypla ani nie likwiduje cellulitu - nie robi nic !!!! a do tego jest tak nieprzyjemny , wręcz okropny w stosowaniu
nie kupujcie tej tandety

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca

Skuteczny

Używałam wielu kremów na cellulitis i nic, a po tym żelu zauważyłam efekt już po pierwszym posmarowaniu.
Naprawdę godny polecenia..

Jedynym minusem jest bardzo mocny, aż nieprzyjemny efekt rozgrzewający po którym uda stają się niesamowicie czerwone no ale cóż, przynajmniej czuć że działa.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Manicure z chmurkami

nie warto kupować

Jak to u Faberlika ceny zawsze są wysokie, ale w promocji można kupić o wiele taniej, choć i nawet tego nie warto dać.Jak na mnie to produkt prawie wcale mnie zadziałał.W rzeczywistości nie zrobił nic, jedyne co robi to rozgrzewa skórę, przez co staje się czerwona w miejscu w którym posmarowałam się tym żelem.Pojemność niewielka, kolor żelu zielony, to tyle co mogę o nim powiedzieć.

Używam tego produktu od:skończyłam już