AA, AA Fito Citrus, Krem na dzień nawilżająco-stymulujący SPF 6

AA, AA Fito Citrus, Krem na dzień nawilżająco-stymulujący SPF 6

Krem przeciwzmarszczkowy zwiększający elastyczność i jędrność skóry oraz redukujący proces jej ścieńczenia. Posiada jedwabistą konsystencję, wyjątkowo szybko się wchłania, stanowi doskonały podkład pod makijaż.

przyjemny

Kupiłam, bo szukam czegos w typie Oleo Source...a nieco tańszego ;). Pod kategorię wiekową tego kremu jeszcze nie podpadam, ale chyba mi nie zaszkodzi...
Plus na wstępie za szpatułkę - drobiazg, a cieszy! Opakowanie bardzo ładne, optymistyczne, można rzec. Zapach cytrusowy, przyjemny, delikatny - dla mnie mógłby być bardziej intensywny, ale to rzecz gustu.
Konsystencja lekka, krem dobrze sie rozsmarowuje, łądnie wchłania, nie wałkuje. Twarz pozostaje dobrze nawilzona przez pare godzin. Jest lekki film, ale to mi nie przeszkadza, zwłaszcza teraz. O działąniu przeciwzmarszczkowym tradycyjnie się nie wypowiadam, bo to raczej prewencja, a i czas za krótki na ocenę.
Podsumowując - bardzo przyjemny kremik, zachęcający do przetestowania wersji nocnej.

Taki sobie

Jak dla mnie żadna rewelacja. Owszem przyjemna , lekka konsystencja, ładny owocowy zapach. I to chyba wszystkie zalety, bo krem bardzo słabo się wchłania, kiepsko nawilża ( ciągle czułam suchość) i twarz się po nim trochę błyszczy. Nic specjalnego- bardzo przeciętny kremik.

co za niespodzianka!

Nie mnie mówić o działaniu przeciwzmarszczkowym. Raz, że zmarszczki, owszem, dumnie noszę, ale tylko wokół oczu, a dwa, że ciężko coś zauważyc po trzech próbkach, nawet jeśli się je zużyło w ciągu sześciu dni. Jedno jest pewne: niesamowicie łągodny, pieknie się wchłąnia, bardzo dobrze nawilża i łagodzi skórę. Aż się czuje to odżywienie! W przeciwieństwie do kremu pod oczy z tej serii - nie śmierdzi. Nawet komuś się ten zapach może podobać. Mi się nie spodobał, ale był na tyle delikatny, że nie odejmuję. Świetnie się nadaje pod makijaż, a użyty po maseczce nawilżającej z Daxa świetnie wyrównuje koloryt skóry i nadaje jej zdrowy odcień. Sobie tego kremu nie kupię - za młodam, ale ciotce na urodziny - jak najbardziej :-)