Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Venita, Venita Colours (Farby do włosów)

Venita, Venita Colours (Farby do włosów)

Venita Colours to dziesięć efektownych odcieni farb, których inspiracją były między innymi barwy natury. Pobudzające do życia niczym wiosenne słońce odcienie blond, dojrzałe w pełnym słońcu soczyste owoce granatu i wiśni oraz wykwintny burgund. Brązy w odcieniu jesiennego, ciemnego kasztana i prawdziwej czekolady, a także uwodzicielski bakłażan i głęboka czerń.
To wspaniałe połączenie barw z odżywczą oliwką z oliwek pozwoli abyś cieszyła się wybranym kolorem przez długi czas. Nie myśl więcej o siwych włosach, lecz rozkoszuj się pięknem budzącej się do życia natury.

Opakowanie zawiera:
- tuba z kremem koloryzującym (40g),
- saszetka z emulsją utleniającą (60g),
- instrukcja użycia,
- rękawiczki foliowe.

Cena: 4.90zł

Porażka

Szczerze zawiodłam się na tej farbie. Kupiłam kolor czekolada, miał wyjść ładny ciepły brąz (z natury mam ciemny blond). Trzymałam farbę na włosach prawie 50 minut i co się okazało? Farba jedynie odrobinę przyciemniła włosy, po paru myciach koloru nie znać. Można by mówić, że jaka cena taka jakość, ale poprzednio kupiłam farbę joanna multi color, która była o złotówkę droższa, ale efekt bez porównania lepszy. Na dodatek okropnie śmierdzi amoniakiem, aż oczy łzawią.

Używam tego produktu od:tydzień

bardzo dobra :)

jak dla mnie rewelacja, i to za jaką cene:) musiałam kupić bo nie wyszła wcześniejsza koloryzacja.... myslalam, ze nic nie pokryje w calosci moich smiesznych, zle ufarbowanych, kolorowych wlosow. ale jednak:) kupilam kolor czekoladowy. bardzo fajnie sie trzyma, nie blaknie zbyt szybko. nie daje maksymalnej liczby gwiazdek bo wlosy nie blyszczaly sie az tak bardzo jak po farbie Garnier color naturals, ale to moze dlatego ze do tej z Garniera byla dolaczona saszetka odzywki.
ogolna ocena - godna polecenia :)

Używam tego produktu od:miesiaca