Adidas for Women, Anti-perspirant Fresh Roll-on (Dezodorant w kulce)

Adidas for Women, Anti-perspirant Fresh Roll-on (Dezodorant w kulce)

Adidas anty-perspirant Fresh dla aktywnych kobiet. Zapewnia 24-godzinn? ochron?. Nie zawiera alkoholu.

Cena: 10z?/ 50ml

Dobry

Mam skłonności do nadmiernego pocenia. Ten antyperspirant nie dał sobie z tym rady. Jednak kiedy wieczorem użyję Bloker od Ziaji, nie muszę się martwić potem :)
+wydajny
+całkiem przyzwoicie chroni
+ślicznie, świeżo pachnie
+zapach utrzymuje się nawet wieczorem, po męczącym dniu :)
-bez Blokera niezbyt daje sobie ze mną radę

Pół na pół

Nie wiem co o nim myśleć. Nie jest zły, ale również nie jest to ideał.
-piękny zapach
-schnie nawet szybko
-wydajny
-zapobiega poceniu
-zostawia ślady na ubraniu
-niska cena

Używam tego produktu od: używam go kilka miesięcy

Słaby.

Plusy ;
- Poręczne, małe opakowanie. Po bokach ma malutkie wypustki. Dzięki temu nie ślizga się w ręce. Zawartość nie wylewa się a opakowanie nie otwiera się samo.
- Trwały. Czułam się komfortowo nawet po kilku godzinach i w cieplejsze/upalne dni.
- Zapach (na szczęście) był średnio wyczuwalny na skórze.
- Nie podrażnia. Przynajmniej mnie.

Minusy ;
- Zapach. Wzięłam z drogerii na ślepo, nie wąchając nawet. Miał być FRESH dla kobiet a jest jak antyperspirant dla mężczyzn.
- Niewydajny. Użyłam kilka razy, bo nie miałam innego pod ręką, a już zużyło się całkiem sporo.
- Schnie trochę długo (chociaż i tak o połowę krócej od bliźniaczej wersji SENSITIVE).
- Po aplikacji pachy całe się lepiły.
- Potrafił brudzić ubrania - szczególnie te ciemniejsze.
- Niezwykle gęsta konsystencja, przypominająca kleik.

Nieoficjalna reklama Adidasa - najnowszy hit internetu

podziękuję.

cóż... nigdy wcześniej nie używałam adidasa, współlokatorka zadowolona, to postanowiłam spróbować.
zacznijmy od plusów : bardzo trwały, cena ok i tyle.
minusy : zapach (taki męski), wydajność, a przede wszystkim prawdopodobnie mnie uczulił. pachy strasznie swędziały i miały czerwone plamy. nie jestem pewna czy to jego wina, ale wszystko na to wskazuje.. dzięki Bogu mi się skończył i wracam do Garniera lub Dove,a szkoda, bo był naprawdę trwały..

Używam tego produktu od: miesiąca?

uważajcie na niego

zapach ma naprawdę wyjątkowy, dodatkowo zapewnia ochronę na co najmniej 8 godzin. ale...
mało wydajny.
mnie wystarcza na góra 3 tygodnie. albo i krócej.
poza tym, nie tylko zostawia białe ślady, on wręcz niszczy ubrania!!!! nie wiem co to za paskudna chemia, ale skoro wybiela nawet tkaniny, to co to dopiero robi ze skórą!

Niebardzo...

Niestety zawiodłam się...
Ładnie pachnie ale poza tym?
Zadnych zalet.
Schnie pół godziny i to i tak nie do końca.
Zostawia ślady na ubraniu.
Myslalam,ze będzie lepszy.
Nie nie nie nie.

Używam tego produktu od:miesiac

Kleik....poprostu katastrofa!!

Jedyna zaleta jest to ,ze BOSKO PACHNIE !!!!

i tu koniec zalet :/ :/

U mnie schnie pół godziny (naprawde!) ale to by było jeszcze nie takie zle gdyby wysychał do konca,ale niestety zostaje jakas taka lepka wastwa pod pachami.Okropne uczucie.Mnie nie chroni przed poceniem,cały czas czuje tą lepkosc .Tragedia....W upalne dni jest jeszcze gorzej,jak sie spoce mocniej to jeszcze gorzej czuc ta wilgotnosc i lepkosc ..nie no poprostu katastrofa,pieniadze w błoto wyrzucone bo nie zuzyje tego dziadostwa,przeciez to by była męczarnia !

Używam tego produktu od:uzyłam kilka razy, za kazdym razem efekt taki sam czyli zero efektu :(
Ilość zużytych opakowań:

Nie wierzcie reklamom

Jesli chodzi o zalety:
- bardzo ładny, świezy zapach
- dobra ochrona
- duża wydajność/niska cena

Wady:
- właściwie mozna go używać tylko w domu albo gdy ma sie bardzo, bardzo dużo czasu żeby czekac aż wyschnie, o szybkim odświeżeniu się po w-fie czy fitnessie nie ma mowy
- zostawia ślady na ubraniu
- bardzo gęsta konsystencja (ale może niektórzy lubią)

Trudno jednoznacznie mi ocenić bo jak do tej pory żaden kosmetyk w kulce mi nie pasował do końca, za to ten jest z dotychczasowych najlepszy (dość długo go używałam), ale zdecydowanie przereklamowany, zwłaszcza jesli chodzi o "quick dry".

Używam tego produktu od: kilka miesiący

zero zalet

Naprawdę chciałam ny sie sprawdził,próbowałam wiele razy spojrzec na ten produkt z innej strony no ale sie nie dało...tek kosmetyk chyba obok antyperspirantu leżał co najwyzej.przede wszystkim zaskoczył mnie zapach-mocny,męski,duszący a jednocześnie ulotny.kolejna sprawa-DZIAŁANIE-porażka,zadnej skutecznosci,po godzinie cuchnęłam potem jak po zadnym innym dezodorancie.wodnisty,klejący naprawde do niczego.A szkoda bo po firmie można by sie spodziewac czegos super.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:minimum pierwszego

reklama dźwignią handlu

Nie kupie bo:

- kleistta zawartość

- wolno schnie

- brudzi ubrania

- mam wrazenie,ze mam mokro pod pachami zaraz po wyjsciu z domu

Zalety:

- delikatny zapach

- poręczne lekkie opakowanie bo z plastiku

- jak juz wyschnie to mam wrażenie,że jednak chroni, tylko tyle,że słabo

Używam tego produktu od:uzywałam przez kilka tygodni

Jeden z lepszych 3+/4-

Nie jestem z niego w pełni zadowolona, ponieważ czasami zawodzi, przykład: gorący, letni dzień, wychodzę na dwór zaraz po użyciu tego antyperpiranty i nie mija 10 minut, a mam już mokro pod pachami- więc czasowo lekka przesada. W chłodniejsze dni sprawdza się naprawdę dobrze. Przed przykrym zapachem chroni natomiast wyśmieniecie! - zawsze i wszędzie, nawet jak się już spocę :) Ponadto ma przyjemną, lekką konsystencję- nie klei się; ciekawe opakowanie - dużą kulkę oraz intrygujący zapach, jak dla mnie z pogranicza damski a unisex; wydajny
Ma niestety szereg wad...
- bardzo długo się wchłania (dla pewności czekam nawet do 10 min.)
- potrafi niekiedy delikatnie pobrudzić ubranie- czasami po prostu się "osypuje"
- kulka lubi się zacinać

Ogólnie najlepszy, jaki do tej pory spotkałam, dlatego też szczególnie go doceniłam i stawiam 4 gwiazdki nieco "na wyrost"Używam tego produktu od: około 4 miesiący; na poczatku nieregularnie
Ilość zużytych opakowań: 2/3

dobry

krotko -
+niedrogi
+ ladny zapach swietnie sie komponuje z ewentualnymi perfumami
+ swietnie dziala , zdecydowanie mniej sie poce nawet w upalne lato
- dlugo schnie , zanim wloze bluzke trzeba swoje odczekac
- brudzi czarne podkoszulki na bialo

Używam tego produktu od:2 lat