Eveline, Hydra Expert, Extremalne Nawilżanie 24h, Krem na dzień i na noc 25+

Eveline, Hydra Expert, Extremalne Nawilżanie 24h, Krem na dzień i na noc 25+

Dzięki unikalnej formule z aktywatorem Hydromanil zapewnia skórze dynamiczne i intensywne nawilżanie przez 24 godziny. Odpowiedni poziom nawilżenia spowalnia proces powstawania zmarszczek, skóra jest odporna na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych i skutki wyczerpującego trybu życia. Krem głęboko nawilża wszystkie warstwy skóry, skutecznie chroni ją przed utratą wody z głębszych warstw naskórka oraz pozostawia uczucie świeżości i komfortu przez całą dobę. Regularne stosowanie kremu, podnosi odporność skóry i skutecznie zapobiega powstawaniu zmarszczek. Krem zawiera wyciąg z zielonej herbaty, witaminy (A,E,F,H), kolagen, elastynę, masło Shea, alantoinę oraz filtry UVA i UVB.

Cena: 12zł/ 50ml

wypryski, wszedzie wypryski!

Na początku był poprostu bez szału, jenak po paru miesiącach stosowania pojawił się problem z wypryskami. Początkowo nie rozpoznałam jego pochodzenia, jednak finalnie tydzień po odstawieniu kremu wypryski zniknęły.
- WYPRYSKI! zatyka pory, aż do bolesnych czerwonych zaskurniaków
-/+ NAWILŻANIE tak sobie
- brak wyraźnych efektów na zmarszczki

Ilość zużytych opakowań: 2/3 opakowania zurzyte

Nie polecam dla skóry suchej

Spodziewałam się, że krem chociaz trochę nawilży moją skórę, niestety w najmniejszym stopniu tego nie zrobił. Nawet po kilku aplikacjach nie zauważyłam różnicy. Zapach dałoby się znieść, ale zupełnie nie spełnił moich oczekiwań, ani tego, co obiecuje producent.

słabo nawilża

Gdy szukałam czegoś z kategori 25+ wzrok przykuło mi opakowanie kremu - niebieskie, z kroplami wody. Poczułam, że to coś dla mnie – dawka nawilżenia na moją buzię.

I tak kupiłam krem Eveline Hydra Expert Professional.

Krem początkowo zamknięty był w zafoliowanym kartoniku, na którym był skład i mnóstwo innych informacji, które miały zachęcić do kupna. Musicie mi wybaczyć, ale ów kartonik wyrzuciłam. Krem jest w plastikowym zakręcanym słoiczku – typowym dla tego typu kosmetyków.
Zabezpieczony był folią, którą także usunęłam.

Krem ma delikatny zapach, który mi w żaden sposób nie przeszkadza. Ma też fajną, nietłustą konsystencję. Szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustego filmu. Jest przy tym wydajny. Nadaje się pod makijaż.

Krem wybrałam ze względu na obietnicę 24 godzinnego nawilżenia. Nie wierzę w takie bajeczki, ale pomyślałam, że skoro jest nawilżający to moja skóra będzie się miała dobrze.
Nic bardziej mylnego. Kram pomimu wielu zalet nie jest odpowiedni do skóry suchej czy z tendencją do przesuszania. Po używaniu go kilka dni zauważyłam gdzie niegdzie przesuszenia. To już lepiej sobie inne kremy, nie nawilżające radziły.

Dlatego niestety, ale ja dziękuję, nie będę go stosować. Myślę, że krem przypadłby do gustu osobom o cerze normalnej lub tłustej.

Test redakcji – Podkład Eveline Liquid Control HD

Przeciętny krem nawilżający

Jak dla mnie to przeciętny krem nawilżający. Jedyne jego zalety to:
- średnio lekka konsystencja
- łatwo się rozporowadza
- szybko się wchłania
- cena
- wydajność

Minusy:

- Krem nie nawilża tak, jak obiecuje producent, czyli dynamicznie i głęboko.
- Używam tego kremu regularnie, ale nie zauważyłam, żeby moja skóra stała się jakoś specjalnie odporna.
- Podobno zapobiega powstawaniu zmarszczek - pic na wodę.

nie dla mnie

Krem rzeczywiście ładnie pachnie, super nawilża, ma świetną konsystencję, lecz nie jest to w stanie przeważyć szali tej, która jest przeciwko niemu. Skóra po nim na całej twarzy strasznie, a wręcz potwornie się świeci. To nie jest wina podkładu (bo tego używam od kilku lat i nie mam zamiaru go zmienić). Po 8 godzinach twarz mi się świeci jak nos renifera w święta. Trzeba nawalić niezłą warstwę pudru w kamieniu, żeby to przykryć. Niech się już skończy, bo mam go dość!

Używam tego produktu od: września
Ilość zużytych opakowań: zmierzam ku końcowi

miło wspominam

Dobry krem, ale nie rewelacyjny. nie nawilżył mnie ekstremalnie, jak zapewnia producent. Moją skórę nawilżał tak sobie, co w dzień mi nie przeszkadzało, ale w nocy był zdecydowanie za słaby. Był niezły pod makijaż, dobrze się rozprowadzał i szybko wchłaniał. Był bardzo wydajny i miał przyjemny zapach. Cena była bardzo przystępna, zapłaciłam ok 9 złotych.

Używam tego produktu od: ok. 4 miesięcy

Najlepszy ze wszystkich!

Zdecydowanie najlepszy krem jaki do tej pory używałam! Jest lekki, cudownie nawilża, ładnie pachnie, a do tego dobrze się rozprowadza i jest mega wydajny! Moja skóra odżyła. Na kilka ostatnich kremów niestety moja cera nie reagowała zbyt dobrze, dopiero po wykorzystaniu całego słoiczka tego kremu stała się marzeniem. Bez intensywnego nawilżania nie mogę się obejść ze względu na to że moja skóra często ma styczność z chlorem na basenie.

Używam tego produktu od: 4 mirsięcy
Ilość zużytych opakowań: kilka

Nawet dobry

Krem ogólnie świetnie nawilża, jednocześnie nie jest zbyt ciężki i nie daje uczucia oblepienia. Na początku lekko mnie wysypało- ale następnym razem było już w porządku. Zapach bardzo lekki i świeży. Konsystencja dosyć gęsta. Ładne opakowanie. Jednak z nawilżaniem jest średnio .

Mała poprawka po czasie - w porównaniu do kremu L\'oreal triple active czy Avy jest naprawdę średni...

mógłby nawilżać lepiej

+rewelacyjnie wchłania. Nie zostawia tłustej warstwy, nie roluje się, skóra jest przyjemnie gładka. Już po ok 2 minutach mogę nakłądać makijać i do mi bardzo odpowiada.
+tani

- mógłby nawilżac lepiej. wg mnie ma taką konsystencję, że sucha cera nie odczuje poprawy nawilżenia
- nie działa jak typowy krem na noc. nie widzę z rana zadnych efektów działania kremu. Moze przydałaby sie jakaś oddzielna wersja tylko na noc, z bogatszą formułą.

Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: połowa

Bardzo dobry i niedrogi kosmetyk

Lubię ten krem (zarówno ten jaki i w wersji 30+ i 35+ - trochę eksperymentowałam, bo jestem nieco po 30-stce :). Kosmetyk spełnił moje oczekiwania, znalazłam fajny produkt za przystepną cenę.

Zalety:
- konsystencja - lekka, nieco kremowa, ale nie tłusta
- ładnie się rozprowadza i wchłania (można używać pod makijaż),
- dobrze nawilża,
- wydajny,
- niska cena,
- skóra już po 2, 3 tygodniach stosowania jest widocznie odżywiona, nawilżona i naprawdę fajna w dotyku :),
- do stosowania i na dzien i na noc - czyli uniwersalny,
- nie testowany na zwierzętach (za co cenię firmy kosmetyczne!),
- szklane, estetyczne opakowanie

Wady - jeszcze nie zauważyłam.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Dobry !

Zalety:

*dobrze nawilża (stosuję tylko na noc),

*szybko się wchłania,

*nie pozostawia tłustej powłoki, a rano nie ma po nim śladu,

*pozostawia skórę miękką,

*nie uczula i nie podrażnia,

*nie zapycha,

*kremowa, ale dosyć delikatna konsystencja (lekko wodnity, nie za tłusty),

*zapach bardzo delikatny,

*wydajny(wystarczy niewielka ilość kremu, aby pokryć całą twarz)

Nie mam mu nic do zarzucenia, ale daję 4+, ponieważ nadal w kategorii kremów nawilżających będę poszukiwać tego najlepszego (lubię testować) :)

Polecam :)

Krem kapryśny niczym kobieta...

Zmieniałam tę recenzję kilka razy, przyznając mu od 1 do 4 gwiazdek. Niestety, nie potrafię rozgryźć działania tego kremu... Używanie go jest niczym loteria. Budzisz się z totalnie wysuszoną buzią albo totalnie odżywioną...

Plusy:

- delikatny zapach
- szklany słoiczek
- cena
- odżywia (czasami)
- nawilża (nie zawsze)
- wydajny

Minusy:

- potrafi bardzo przesuszyć skórę

Używałam go przez około 3 m-ce. Po zimie nie sprawdził się zupełnie - koszmarnie wysuszył mi skórę. Jednak teraz działał bardzo dobrze, dlatego daję 3 gwiazdki... W sumie można kupić, ale raczej na lato.

Używam tego produktu od: przez 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedno skończone